dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

tanie a dobre.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-02-07, 16:12 
Patrzymy na modelki, na aktorki i znane osoby i mówimy sobie "jakbym miała tyle kasy teżbym tak wyglądała" tym czasem okazuje się, że jest cała masa tanich a naprawde dobrych kosmetyków. Każdy z nas napewno takie zna.
tańsze nie znaczy gorsze a niejednokrotnie jest lepsze. :)





ja osobiście zachwycam się wazeliną białą ziaji która kosztuje ok 2zł a działa nawilzająco jak zaden inny kosmetyk.

maseczką do włosów Kallos która kosztuje 8zł {na allegro 12 z wysyłką} a włosy są po niej miękkie, gładkie i błyszczące i nie robią się sianowate a mleczna maseczka do tego ślicznie pachnie.

poza tym tusz za ok 8zł eveline 2000 procent lash extreme jest cudny nie skleja rzęs, rozczesuje je ładnie, nadaje im czarny kolor i wydluza ))

{ http://grono.net/pub/u/25058/gallery/15698/3/ } efekt działania. )

poza tym maseczki AA, kosztują 2 zł, działają świetnie :) ja polecam tą żelową intensywnie nawilżającą i wygładzającą :) ale inne też są świetne - to zalezy od potrzeb skóry.

poza tym kosmetyki Ziaji, są tanie a niektóre naprawde nie głupie. :)

polecam lakiery sorai

http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php … mp;id=6266
o ten.

szybko schnie, jest trwały a co najwazniejsze: nadaje piękny połysk - taki jaki uzyskuje kosmetyczka malując paznokcie utrwalaczem, nabłyszczaczem etc ))
ja mam kolorek jasny, różowy nie wiem jak te ciemniejsze mają z kryciem bo nie próbowałam.
ale mój idealny jest do french'u i ślicznie lśni. )))

no i kosztuje tylko 7zł


polecam też nawilżający i rozświetlający podkład recover, nie wysusza skóry, kosztuje ok 2Ozł co w przypadku podkładu jest niską ceną, ujednolica koloryt skóry, ale raczej nie jest podkładem dla osób o dużych problemach z cerą. :)



jak widać nawet mając mało pieniędzy można o siebie dbać i to całkiem skutecznie.
A wy jakie znacie tanie i dobre kosmetyki?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-08, 23:02 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-21, 20:18
Posty:678
Lokalizacja: z wczorajszej gazety
toz to istny cennik kosmetykow,niewiele moge napisac bo ja w zasadzie nie uzywam zadnych upiekszaczy:P a moze powinnam??moze Natty sie wypowie na ten temat...heh bo ma okazje mnie widziec"na zywo":)

_________________
Umieć żyć to: żyć lekko bez lekkomyślności,
być wesołym bez swawoli, mieć odwagę bez brawury,zaufanie i radosną rezygnację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 09:10 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-22, 14:28
Posty:85
ja tez uzywam tanich kosmetykow czy kremow i nie widze roznicy w tym jak uzywalam duzo drozszych nie zawsze tanie jest gorsze

_________________
Hotele SPA
Spa w Polsce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 09:13 
A ja się nie zgodzę z autorką owszem jest mnóstwo dobrych tanich kosmetyków, ale osoby bogate stać nie tylko na te medykamenty i cuda dla urody ale i zabiegi kosmetyczne, które dodatkowo pomagają utrzymać skórę w dobrej kondycji. Co prawda są domowe maseczki itd. ale to nie to samo co głębokie oczyszczanie porów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO