dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Walka z celulitem
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-09-12, 12:31 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2020-10-22, 13:26
Posty:153
Cześć, chciałbym wybrać się na zabieg presoterapii, słyszałem, że pomaga w pozbywaniu się cellulitu. Koleżanka poleciła mi salon masażu HP Punkt zdrowia Łukasz Zatępski z Woli Duchackiej w Krakowie. Sama korzystała z usług tej firmy i była bardzo zadowolona, mówiła, że po kliku zabiegach cellulit zniknął. Słyszeliście o nich? Polecacie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Walka z celulitem
PostNapisane: 2021-09-29, 23:47 
Nie słyszałam o tym zabiegu za to słyszałam o endermologii, jest to masaż podciśnieniowy niezwykle skuteczny na cellulit, chodzę własnie na takie zabiegi do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/ i już widzę ogromne efekty. Skóra dużo bardziej napięta i jędrna no i ten cellulit z wizyty na wizytę jest coraz mniej widoczny.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Walka z celulitem
PostNapisane: 2023-05-02, 11:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-05-02, 11:26
Posty:19
Ja korzystałam z zabiegów HIFU - liftingu bez użycia skalpela. Zabieg wykonywany był w gabinecie Esderm. Pracują tam najlepsi specjaliści i pasjonaci swojej pracy. Ufam im i wiem, że ich rady są zawsze trafne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Walka z celulitem
PostNapisane: 2023-07-31, 16:12 
Zabieg endermologii, jest bardzo skuteczny na cellulit, ja chodzę do salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/ i jestem po trzecim zabiegu i już jestem zadowolona z efektów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO