dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

WEWNETRZNY KOSMETYK DLA KAżDEJ KOBIETY
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-02-20, 11:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-01-22, 10:01
Posty:1
Witam ,

polecam wewnetrzny kosmetyk naturalny.Oczyszcza watrobę , jelita i krew , poprzez co skóra staje się gładka i odżywiona witaminami od środka.Preparat zalecany przy zmianach skórnych , trądziku, plamach , przebarwieniach.

Lan Yan Tianshi op 60 kaps.
Wewnętrzny kosmetyk

Czysci watrobe, krew, polepsza mikrocyrkulacje krwi w skórze, poprawia prace hormonów plciowych,
wspomaga wypróznianie i w efekcie
poprawia jakosc i stan skóry.

Skuteczny równiez przy wypryskach, owrzodzeniach, tradziku, egzemach, alergiach skórnych i odbarwieniach skórnych spowodowanych zla praca watroby.

Wspanialy kosmetyk dla kazdej kobiety/męzczyzny
Podstawowe skladniki: wit. E i C Przewiercien chinski Jądra brzoskwini bialokwiatowej Korzen piwonii bialokwiatowej Szafran barwnikowy Dziegiel Gazownik chinski
Wlasciwosci: 1. Wit. E i C. Przy niedoborze tych witamin w organizmie dochodzi do naruszenia funkcji gruczolów wydzielania wewnetrznego. Jednym z objawów jest choroba skóry uwarunkowana naruszeniem pigmentacji. Zewnetrznie objawia sie wystepowaniem gladkich plam pigmentacyjnych o jasno - brazowym, zólto - brazowym, kawowym kolorze, które rozmieszczone sa symetrycznie w okolicach oczu, na czole, pod nosem, w okolicach ust, na rekach, klatce piersiowej i plecach. Pojawiaja sie glównie u kobiet, najczesciej w okresie ciazy i karmienia piersia, a takze w okresie klimakterium, gdyz zwiazane sa ze zmiana poziomu estrogenów we krwi. Czesto sa nazywane plamami starczymi. Wit. E i C uczestnicza w procesie powstawania melatoniny, sprzyjaja przeksztalcaniu ciemnego pigmentu w jasny, chroniac tym samym jasny odcien skóry, a takze jej sprezystosc. Poprawiaja krazenie krwi w skórze, a poprzez likwidacje wolnych rodników zabezpieczaja ja przed starzeniem. Przewiercien chinski posiada wlasciwosci zólciopedne, stymuluje wydzielanie soku zoladkowego i enzymów trzustki. Wykazuje antybakteryjne i przeciwzapalne dzialanie na skóre, zwlaszcza przy wysypce ropnej wystepujacej przy swierzbie. Jadra brzoskwini bialokwiatowej poprawiaja krazenie krwi, stymuluja wytwarzanie hemoglobiny, normalizuja prace serca, stymuluja wydzielanie soku zoladkowego, poprawiaja przemiane materii, dzialaja moczopednie, odmladzaja skóre. Korzen piwonii bialokwiatowej poprawia prace watroby, sprzyja oczyszczaniu organizmu, wydalaniu zbednego sluzu, stymuluje prace gruczolów dokrewnych. Szafran barwnikowy zawiera w swoim skladzie inuline, sprzyjajac tym samym normalizacji poziomu glukozy we krwi. Wykazuje dzialanie przeciwsklerotyczne, zólciopedne, moczopedne, reguluje funkcje tarczycy. Dziegiel jest bardzo dobrym srodkiem napotnym, wykrztusnym, moczopednym. Wykazuje przeciwbólowe i uspokajajace dzialanie, szczególnie przy neurastenii. Posiada wlasciwosci przeciwzapalne. Gazownik chinski normalizuje wydzielanie zólci, poprawia krazenie krwi i mikrocyrkulacje, wykazuje przeciwzapalne i przeciwbólowe dzialanie, szczególnie przy migrenach, stanach zapalnych, podagrze, rwie kulszowej, gruzlicy, sprzyja normalizacji bilansu hormonalnego przy mastopatii.
Wskazania: Choroby watroby: zapalenia watroby, marskosc watroby choroba Botkina i in. Objawy zatrucia organizmu, dysbakterioza. 3. Choroby ukladu sercowo - naczyniowego, nadcisnienie, arterioskleroza, zmniejszenie elastycznosci naczyn. Naruszenie pracy ukladu zoladkowo - jelitowego i trzustki Choroby skóry: osutka tradzikowata, zapalenia skóry, luszczyca, egzemy i in. W celu ochrony mlodosci skóry, poprawy stanu wlosów, przy nadmiernej porowatosci i tlustosci twarzy, suchosci skóry, przedwczesnym starzeniu. W czasie ciazy przy toksykozach (pod kontrola lekarza), mastopatii, w okresie klimakterium i przy zachwianiu cyklu menstruacyjnego, bolesnym miesiaczkowaniu. Jako srodek przeciwzapalny w chorobach pluc i aparatu oporowo - ruchowego.
Przeciwwskazania: Kamica zólciowa Ostre stadium owrzodzenia zoladka Dzieci do lat 5 - ostroznie
Sposób stosowania: Zaleca sie stosowac w przedziale od 23.00 do 3.00 w nocy.
Dawkowanie: raz dziennie 2-3 kaps.

Przy tradziku wskazany jest dodatkowo preparat -Biocynk i Spirulina.Warto zainwestować , bo pomaga.
Jeśli tradzik jest na tle hormonalnym : olejek z wiesiołka lub Kanli.

zobaczcie preparaty (oczyszczajace , odzywcze , regenerujace) na mojej stronie:

http://www.wiecznezycie.celebs.pl

polecam także przebadac swój organizm sprzętem najnowszej generacji .(jesli ma sie dolegliwosci i nie zna przyczyny)

Podam namiary do pani doktor. Zajmuje się diagnostyką i przeprowadza badania nowoczesnym aparatem --Oberonem ,który na podstawie fal mózgowych swietnie odnajduje procesy chorobotwórcze w naszym organiźmie juz na poziomie komórkowym !!.Jest to bardzo dokładne badanie , i wykrywa wszystko co w nas siedzi ,badanie USG i inne u lekarza nie wykryje dokladnie zmian w komórkach. Takie badanie kosztuje 150 zł. Jest całkiem bezpieczne i nieinwazyjne. Naprawdę warto sprawdzic swój stan zdrowia tą aparaturą , nastepnie dobrac kurację i WYPRZEDZIC CHOROBĘ. To przynosi podwójny efekt.

Chcecie wiedzieć wiecej o badaniach oberonem, to napiszę.

Podaję stronę o firmie -- miedzynarodowa: http://www.tiens.com
Warto zaprzyjaźnic się z tą naturalną medycyną .

Pozdrawiam
Justyna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-15, 11:07 
jak cos moze oczyszczac krew ?? moze malo znam sie na biologii ale chyba sa krwinki ktore same oczyszczaja krew i nie potrzebuja do tego zadnej "pomocy"
asia napisał(a):
Lan Yan Tianshi op 60 kaps.
tylko uciekac przed tym podrobka i wykonana z PSEUDO chinskich ziol i po tym moga byc powazne komplikacje - warto zapytac sie lekarza i powie co to za gowno tu wciskaja :d


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-15, 11:35 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-15, 09:35
Posty:17
Lokalizacja: Inowrocław
kryptoreklama :-/ ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-29, 17:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-24, 18:36
Posty:12
ja slyszalam o suplemencie diety na niedoskonalosci skóry czyli wypryski, rozszerzone pory, zaskórniki, błyszczenie się skóry. Suplement ten oczyszcza od wewnątrz dzięki polifenolom i witaminie c czy jest skuteczny? Osobiście jeszcze nie próbowałam ale czytałam że dziewczyny sobie chwalą bierze sie je przez dwa miesiące a całą kurację powtarza 2 razy w roku acha zapomniałam na pisać to d-tox inneov.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 11:13 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Przetestowałam ten preparat. Nie powiem było ciężko - w trakcie zażywania moja twarz wyglądała fatalnie - ale w sumie nie żałuję. Teraz stawiam na działanie suplementów, regularnie zaopatruję się w suplementydiety.istore.pl . Podoba mi się między innymi to w tym sklepie, że nie czekam długo na przesyłkę i mam pewność bezpieczeństwa sprzedawanych w nim produktów.

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO