dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-09, 00:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-09, 00:23
Posty:8
Hej,

Cos mi sie zdaje, ze facet powinien sie tak depilowac, jak to sie podoba jego kobiecie:) W koncu jesli ona lubi macho z trawnikiem pod pachami, to nie moze się golić na gładziutko tu i ówdzie i odwrotnie. Ja akurat nie lubie smrodu a widok zarosniętych pach z których zwisają sople potu latem przyprawia mnie o wymioty, ale gusta sa przeciez rózne:)
Aha, kiedys czytałam wypowiedzi facetów o depilacji genitaliów - ci, ktorzy to zrobili mowili, ze ich partnerki chetniej pieszczą ich oralnie.

pozdrawiam,
Naya


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-11, 23:47 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
eghm, chyba przez 18lat zylam w nieswiadomosci, bo bylam pewna, ze o gejostwie swiadczy to, jak faceta facet pociaga a nie to, ze sobie wlosy pod pachami ogoli czy japonki nalozy, ktore zreszta bardzo fajnie i nowoczesnie wygladaja u mezczyzn ;)

[ Dodano: 2008-03-11, 22:55 ]
zapomnialam dodac - tylko faceci z malym ego i niepewni swojej meskosci beda sie wzbraniac od nalozenia czegos TAK MALO MESKIEGO jak japonki i nigdy nie ogola pach czy bron moze miejsc intymnych!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-18, 09:54 
Co do mężczyzn czemu nie mają się depilować???

TO NIE JEST OZNAKA PEDALSTWA

a wiadomo ze na włosach pod pachami czy łonowych znajdować sie może duzo zarazków i bakterii:) a poprzez usuwanie też odczuć mozna lekki komfort:) z tego co koledzy mówili

Ja w sumie osobiście uwielbiam męzczyzn z głtką klatą, ale nie każdy chce sobie na to pozwolić i po częsci rozumiem(wiąze sie z tym golenie tego do konca)...:P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-28, 19:43 
nei mam pojęcia czemu wszyscy uważają że jak mężczyzna nosi japonki to odrazu gej!!! ludzie jesteście porąbanei sądząc tak każdy ma swój styl ubierania i tyle :-D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-10, 01:45 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Facet może sobie przykrócić troche... ale nie podoba mi się jeśli się goli wszędzie i juz...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-13, 10:03 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
Nie można golenia pod pachami porównywać do pedalstwa ani w miejscach imtymnych. Goli sie po to tam, żeby się nie pocić.

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-13, 10:26 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-10, 16:24
Posty:81
Lokalizacja: MyszkĂłw
Nie wiem co sądzić o 'goleniu' się facetów poza twarzą :P

Ja osobiście nie goliłbym się nigdzie na prawdę...
Uważam że to nie jest w naturze faceta:P Przecież to kobieta ma być miła i delikatna w dotyku xD


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-15, 09:43 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
Oj to kazdego sprawa jest i nie mozna mu tego zabronić.

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Depilacja u faceta!
PostNapisane: 2009-05-29, 22:21 
Więc tak: moim zdaniem mężczyzna może się depilować, ale wygląda to dość nienaturalnie;]
Oczywiście, jest to każdego indywidualna sprawa i nie będę mężczyzn, którzy się depilują wyzywać od Pedałów, bo oznacza to brak kultury.
osobiście, myślę, że pachy mogą być zgolone jeśli ktoś ma taką potrzebę.
pozdro i nara,. ;p


j u ; .<3


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-03, 12:34 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
To może sprawę postawmy inaczej. Dlaczego facetowi nie wolno nigdzie się depilować bo uznajecie to za nienormalne a np jeśli widzimy kobietę w krawacie czy w krótkich włosach to nie protestujecie? Przecież każdy ma prawo do życia i do bycia takim jakim chce być. Bóg dał nam wolną wolę i my sami możemy wybrac kim chcemy być. Ewentualnie później za to odpowiemy.

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO