dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie kupować kosmetyki .
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-06-29, 14:11 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-10-28, 23:31
Posty:208
Ja zazwyczaj zakupuje różnego typu kosmetyki w sklepach ale zanim to zrobię to szukam na różnych stronach w internecie jakie są najlepsze, a na blogu http://www.naszawitryna.pl/szampon-fryzjerski/ przeczytałam o szamponie wzmacniającym włosy i go zakupiłam, są one dzięki niemu silniejsze i nie wypadają jak kiedyś


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupować kosmetyki .
PostNapisane: 2018-11-19, 15:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-16, 09:21
Posty:20
Mam tylko jeden upatrzony sklep, w którym kosmetyki są warte mojej uwagi. Calluna Medica to marka, na którą zwróciłam uwagę dzięki temu, że zauważyłam, jak Wiktoria Omyła je oferuje. Mam cerę, która wymaga optymalnego nawilżenia i zmniejszenia widoczności zmarszczek dlatego używam naturalnego kremu liftingującego i przeciwstarzeniowego, a do tego, co jakiś czas maseczki liftingującej Szwajcaria. Zaraz po aplikacji tych kosmetyków widać niesamowity efekt.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupować kosmetyki .
PostNapisane: 2018-11-20, 13:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-14, 13:19
Posty:11
Ja często kupuję w drogeriach stacjonarnych, ale jeżeli chcę jakiś kosmetyk, którego cena w drogerii jest dla mnie za wysoka to szukam go w internecie. Zawsze znajdzie się drogeria internetowa, która ma dany kosmetyk taniej. Ja korzystam z tych najbardziej popularnych jak ezebra, cocolita, mintishop, itp.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupować kosmetyki .
PostNapisane: 2018-12-03, 10:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-06, 23:21
Posty:36
Ja zanim kupie kosmetyki zawsze szukam w necie w sklepach, albo pytam znajomych. Ostatnio przypadkiem trafiłam na kosmetyki Calluna Medica bo reklamowała je Natalia Siwiec, więc chyba zakupię dla siebie krem nawilżający z tej marki i wypróbuję. Tym bardziej że widziałam na ich stronie że mają niższe ceny i wysyłke gratis.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO