dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Liposukcja u mężczyzny- co o tym myslicie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-01-04, 13:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-14, 15:10
Posty:10
Witam. Mam problem ze swoim ciałem, a mianowicie zafundowałem sobie niefajną oponkę wokół pasa, której nie mogę zrzucić, a do tego od lat mam zbyt otłuszczone, za duże piersi-to mój największy chyba kompleks. Wstyd mi gdy rozbieram się na basenie czy w saunie i muszę się tego pozbyć. czytałem o liposukcji tych okolic ale czy facetowi wypada? Ja chyba zdecydował bym się na taki zabieg, bo chcę cieszyć się jeszcze młodym ciałem , tylko nie takim otłuszczonym, a naprawdę robię wszystko, by się tego pozbyć i nic. Dajcie znać jeśli ktoś robił sobie coś takiego i poradźcie gdzie się z tym udać- do jakiego fachowca, chyba najlepiej do mężczyzny jakiegoś? Jestem z warszawy ale mogę nawet gdzieś dojechać, byle tylko pomogli mi się pozbyć moich problemów


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Liposukcja u mężczyzny- co o tym myslicie?
PostNapisane: 2011-01-05, 15:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-05-27, 23:47
Posty:30
a jakie ćwiczenia stosujesz? ćwiczysz w domu czy na siłowni?
co do liposukcji (fuj słowo) to czy wypada nie wypada... nikt nie będzie cię pytał czy sobie cokolwiek odsysałeś chyba że sam powiesz. Ogólnie to są 2 nowoczesne metody body jet i slim lipo (ta jest nowsza). Z tego co kiedyś czytałem to mało inwazyjne co zapewne wiesz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Liposukcja u mężczyzny- co o tym myslicie?
PostNapisane: 2011-01-06, 20:04 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Jeżeli próbowałeś diety i ruchu i nic nie daje to może masz problemy z tarczycę? Radzę zrobić poziom hormonów.
A jeżeli szybko chcesz osiągnąć efekt, bez wysiłku to rzeczywiście Slim Lipo jest nowością i to bardzo skuteczną. W trakcie zabiegu zrobią Ci jeszcze termolifting więc nie będzie efektu obwisłej skóry. Lasery są skuteczne nie ważne czy taki zabieg zrobi sobie kobieta czy mężczyzna :)

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Liposukcja u mężczyzny- co o tym myslicie?
PostNapisane: 2011-01-07, 19:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-14, 15:10
Posty:10
Ćwiczę na siłowni ale w domu, bo prowadzę taki styl życia, że nie mam czasu na siłownię w mieście, to kupiłem sobie profesjonalny atlas i mam zestawy ćwiczeń ściągnięte z net-u ale nic mi to nie daje. A w sumie to już chyba dałem za wygraną i chcę to zrobić bez ćwiczeń i diet. Dzięki za info o tej liposukcji - przyznam, że nie znałem tych nowoczesnych metod , coś o nich poczytam to może szybciej się zdecyduję na jakaś nowoczesną jak piszecie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Liposukcja u mężczyzny- co o tym myslicie?
PostNapisane: 2011-01-10, 01:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 19:17
Posty:29
moje zdane jest takie- jak chcesz lepiej wyglądać to nie ma co myśleć czy wypada czy nie
Ja sam się poddałem liposukcji i nic sobie nie wyrzucam, wyssałem tłuszcz z piersi i czuję się zdecydowanie lepiej, wiecie tak ...mniej kobieco:P he he he Ale bez żartów - jak chcesz zobaczyć jak to wygląda to masz tu link do zdjęć przed i po – mnie to właśnie przekonało http://www.drgrzesiak.pl/zabiegi_przed_ ... cja&str=11


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Liposukcja u mężczyzny- co o tym myslicie?
PostNapisane: 2011-01-10, 13:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-05-27, 23:47
Posty:30
tytus z jakiego miasta jesteś?
po zabiegu jeszcze trzeba to utrzymać, więc dobra dieta itd


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Liposukcja u mężczyzny- co o tym myslicie?
PostNapisane: 2011-01-10, 23:26 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Wiadomo, że diety i ćwiczeń raczej nic nie wyprze. Zadzwoń do Centrum Laseroterapii - oni wiedzą co Ci pomoże i da efekty.

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Liposukcja u mężczyzny- co o tym myslicie?
PostNapisane: 2011-01-11, 22:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-05-27, 23:47
Posty:30
aerobit napisał(a):
Zadzwoń do Centrum Laseroterapii - oni wiedzą co Ci pomoże i da efekty.

??
z ciekawości, coś więcej?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Liposukcja u mężczyzny- co o tym myslicie?
PostNapisane: 2011-01-13, 18:38 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-14, 15:10
Posty:10
Barczasty, z Wawy jestem jak pisałem:D A co do ćwiczeń to rezygnować nie będę - w końcu nie po to mi atlas w domu stoi co by się kurzyć, tylko tak bardziej lajtowo bym chciał to robić niż teraz a to co trzeba to sobie wyssać czy coś w tym temacie. tylko co do tej liposukcji chyba bardziej skłaniam się do tej tradycyjnej metody, co to raz a dobrze. Zresztą jak przeglądałem zdjęcia na stronie która podał narybek- miałeś chłopie rację, jak się zobaczy to się chceto zrobić od razu:D Bo co do tej nowoczesnej metody z centrum laseroterapii - poszukałem sobie w necie-to chyba jestem za bardzo podejrzliwy ale coś mało w nią wierzę, bo piszą coś o kilku zabiegach a do tego jeszcze że jak się wykupi pakiet na te kilka zabiegów i jak "nie będzie zadowalających rezultatów" to można zamienić na inne zabiegi- wiec co, rozumiem, że może się nie udać? no bo skoro tak piszą to tak to rozumiem, co ty barczasty na to?

A zapomniałem jeszcze- narybek, jak tu zaglądasz to napisz czy ty tą liposukcje robiłeś w Centrum Chirurgii dr Grzesiak do której wrzuciłeś link? Bo chyba się skłaniam do podjęcia decyzji żeby tam zrobić- te zdjęcia naprawdę są przekonujące, a ja wyglądam dokładnie jak na kilku "przed" to przydało by się wyglądać jak na tych "po" :D Wydawało mi się że jesteś zadowolony to napisz , tam robiłeś? i jak czytałem to rzeczywiście wystarczy zrobić jeden taki zabieg czy są jakieś poprawki albo coś takiego?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Liposukcja u mężczyzny- co o tym myslicie?
PostNapisane: 2011-01-18, 12:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 19:17
Posty:29
Tak , ja sobie poprawiłem ciałko tam właśnie, u dr Grzesiak i zapisałem się jeszcze na likwidację oponki, tą samą metodą oczywiście, bo efekty są naprawdę na medal i nie potrzebne sa żadne poprawki jaj o to pytasz


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO