dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

związek bez seksu...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-26, 18:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-16, 13:48
Posty:20
przyjaciółka zwierzyła mi się, że ma zamiar rozstać się ze swoim wieloletnim narzeczonym. spytałam dlaczego. okazało się, że chłopak ma problemy z erekcją, a ona "nie ma cierpliwości" żeby się z tym męczyć. stwierdziłam, że to straszne! z drugiej strony jednak, jeśli problem długo się ciągnie a ktoś nie stara się tego zmienić, (ona twierdzi, że on nie zrobił z tym nic) to rzeczywiście trudno chyba wytrzymać... może miłość powinna być silniejsza... nie wiem... co o tym myślicie? wytrzymalibyście?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-27, 01:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-03-27, 01:34
Posty:5
Lokalizacja: Warszawa
Rozsądna dziewczyna. Miała rację - sytuacja, w której on się nie leczył, chociaż o to prosiła - a sprawa jest z gatunku bazowych - była chora. Niedobory seksualne w małżeństwie kończą się fatalnie. A jeszcze gorzej: sytuacja, w której kobieta nie ma na faceta wpływu. Pozdrów ją ode mnie.

_________________
Współautorka książki "Porady na zdrady. Podstawy detektywistyki dla żon i narzeczonych". Zapraszam na http://poradynazdrady.blox.pl/html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-31, 14:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-17, 12:11
Posty:19
no troche dziwna sprawa, przecież faceci normalnie biorą różne tabsy na to; powoli przestaje to być w ogóle tematem tabu, ostatnio na przykład fajne widziałem rysunki Raczkowskiego no tym - http://pokazywarka.pl/nkez1v/. także nie rozumiem gościa. a dziewczyna widać nie kochała go "ponad wszystko", ale kto tak kocha? to nie jest łatwe :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-06, 22:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-04-06, 22:27
Posty:4
może warto uda się do seksuologa z tym problem
rozstanie nie jest rozwiązaniem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: związek bez seksu...
PostNapisane: 2010-11-18, 20:28 
!!!!


Ostatnio edytowano 2010-12-18, 11:56 przez Karlito, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: związek bez seksu...
PostNapisane: 2010-11-29, 12:37 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Taki związek jest wygodny dla osób, które mają problemy z tożsamością płci i chcą to ukryć, oczywiście żeby było fair trzeba sobie wszystko przed legalizacja takiego związku wytłumaczyć i wyjaśnić. Po co rodzic kolejne tragedie.

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: związek bez seksu...
PostNapisane: 2011-02-26, 15:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 16:53
Posty:32
A czy ona z nim rozmawiała,że ma się leczyć??
Jak np z nim nie rozmawiala to on mysli,że jej to nie przeszkadza.A jak tak to nie zależy mu na tym i będzie lepiej jak sie rozejdą.

Pozdr.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: związek bez seksu...
PostNapisane: 2011-02-28, 14:29 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-10, 14:28
Posty:175
Związek bez sexu? Oczywiście, że jest to jak najbardziej możliwe, ba, jest to dookoła nas na kazdym kroku! Kochamy nasze zwierzaki, kochamy nasze mamy, tatusiów, babcie, rodzeństwo i można tak pisać i pisać... Ale wiązać się z kimś i nie mieć jednej z najwazniejszej rzeczy, która znakomicie dopełnia udany związek, to juz lepiej iść do zakonu, no chyba, że ma sie zgodę na skoki w boki :]

_________________
działki pod inwestycje * darmowe ogłoszenia * coaching


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: związek bez seksu...
PostNapisane: 2011-03-07, 20:10 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-02-15, 10:02
Posty:15
caly napisał(a):
no chyba, że ma sie zgodę na skoki w boki :]
Hehe dobre chciałabym taką zgodę mieć, kiedy jeszcze w takim związku byłam, może potoczyłoby się wszystko jakoś inaczej :P Kto wie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: związek bez seksu...
PostNapisane: 2011-03-13, 01:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-09, 21:41
Posty:50
zlosliwiec napisał(a):
przyjaciółka zwierzyła mi się, że ma zamiar rozstać się ze swoim wieloletnim narzeczonym. spytałam dlaczego. okazało się, że chłopak ma problemy z erekcją, a ona "nie ma cierpliwości" żeby się z tym męczyć. stwierdziłam, że to straszne! z drugiej strony jednak, jeśli problem długo się ciągnie a ktoś nie stara się tego zmienić, (ona twierdzi, że on nie zrobił z tym nic) to rzeczywiście trudno chyba wytrzymać... może miłość powinna być silniejsza... nie wiem... co o tym myślicie? wytrzymalibyście?


NAjpierw to powinni szczerze porozmawiac, a nastepnie udac sie do sexuologa. Chyba ze juz o tym rozmawiali i mimo wszystko on odmowil jakiejkolwiek pomocy...Jesli tak, no to nie dziwie sie ze chce sie z nim rozstac


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO