dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jesteście zadowoleni ze swojej pracy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-01-27, 23:00 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
zaczęłam się tak zastanawiać, ile ludzi tak naprawdę jest usatysfakcjonowanych tym co robią zawodowo i jak są za to wynagradzani, czy najlepszy sposób to własny biznes? chciałabym zmienić pracę, bo robię nie to co zawsze chciałam, ale obawiam się że w ogóle nic nie znajdę :/

_________________
http://msadvertising.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteście zadowoleni ze swojej pracy?
PostNapisane: 2012-01-30, 13:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-30, 12:55
Posty:3
no ja jestem.. :) pamietam, kiedy zaczynalam pracowac to byl kompletny falstart - nie potrafilm sie odnalezc. a potem zeby ogarnac jakas inna prace, trzeba bylo sporo sie za darmo napracowac - w mojej branzy - no i wyrobic sobie znajomosci. nie wiem, czy najlepszym sposobem jes wlasny biznes - to ogrom pracy, a doswiadczenie i tak musisz miec - to zalezyc, co masz w glowie. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteście zadowoleni ze swojej pracy?
PostNapisane: 2012-02-01, 19:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-18, 22:06
Posty:38
Dobry pomysł na biznes to już połowa sukcesu na własną działalność :-)
Mam satysfakcje z wykonywanej przeze mnie pracy, ale musiałam przebrnąć daleko drogą zanim znalazłam się w tym punkcie w którym jestem. Dostałam pracę bez znajomości, pomogła mi w tym nie tylko wytrwałość, cierpliwość, ale w moim przypadku wykształcenie zgodne z branżą w której pracuje. Można spokojnie dostać pracę bez znajomości, tym bardziej jeśli sie czegoś bardzo chce i się do tego dąży :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteście zadowoleni ze swojej pracy?
PostNapisane: 2012-02-02, 12:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-06-09, 06:47
Posty:31
sama się zastanawiam, cz nie szukać innej pracy, bo tu gdzie teraz jestem, dalej się już nie rozwinę :( a to dla mnie ważne, żeby się nie nudzić w pracy i nie być sfrustrowaną. ostatnio tak sobie wysłałam aplikację tutaj:
http://www.ciech.com/PL/Strony/default6.aspx ciekawe, czy odpowiedzą...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteście zadowoleni ze swojej pracy?
PostNapisane: 2012-02-03, 22:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-05-23, 11:56
Posty:24
Moge powiedzieć,że mi się udało .Po wychowawczym znalazłam dobrą pracę w biurze obs.klienta i dobre zarobki.Tak że jestem bardzo zadowolona ,szefostwo fajne można się dogadać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteście zadowoleni ze swojej pracy?
PostNapisane: 2012-03-23, 13:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-23, 13:13
Posty:1
Powiem Wam że średnio zadawala mnie praca "asystentki" do parzenia kawy z tytułem mgr i to za najniższą krajową. Dlatego w czterech literach to mam i w trakcie pracy mam "drugi etat";) niby to dla kogoś kogo interesuje praca w domu http://www.webtexty.pl, ale w pracy też można;p

Pozdrawiam i polecam:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteście zadowoleni ze swojej pracy?
PostNapisane: 2012-03-23, 21:31 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-03-15, 20:30
Posty:120
Ja jak na razie nie pracuję i jest mi z tym dobrze :))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteście zadowoleni ze swojej pracy?
PostNapisane: 2012-03-26, 19:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-11-15, 23:08
Posty:7
Ha i co z tego że się cieszymy, że mamy pracę. Przecież cały czas jesteśmy albo trybikiem w maszynie albo po prostu robimy na kogoś/dla kogoś. Przez ten cały czas ucieka nam nasz czas, czas którego przecież nie mamy za wiele. Zresztą pamiętam jak się cieszyłem jak się załapałem do korporacji, potem awans i znowu i znowu i..... teraz zrozumiałem że to nie jest życie. Dlatego od pewnego czasu pracuję na dwa etaty (drugi etat na "swoim" - sprzedaje akcesoria do kuchni i chociaż teraz jest ciężko to mimo wszystko praca na swoim sprawia prawdziwą radość (może inaczej myślą Ci którzy od 10-15 lat pracują na swoim????)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteście zadowoleni ze swojej pracy?
PostNapisane: 2012-07-04, 16:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-06-29, 12:44
Posty:32
Ja jestem zadowolony jak na razie, ale z tego co wiem ma nastąpić wkrótce fuzja przedsiębiorstw i tego sie boje. Nie przepadam za zmianami. Mam nadzieję, że moje kierownictwo zostanie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteście zadowoleni ze swojej pracy?
PostNapisane: 2012-07-08, 21:55 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 20:36
Posty:90
madlenka napisał(a):
sama się zastanawiam, cz nie szukać innej pracy, bo tu gdzie teraz jestem, dalej się już nie rozwinę :( a to dla mnie ważne, żeby się nie nudzić w pracy i nie być sfrustrowaną. ostatnio tak sobie wysłałam aplikację tutaj:
http://www.ciech.com/PL/Strony/default6.aspx ciekawe, czy odpowiedzą...


I co odpowiedzieli Ci? Tak się składa,że ja też wysyłałam do tej firmy swoje CV i na razie cisza. Może znaleźli kogoś lepszego a chciałam do tej firmy pójść pracować z tego względu,że ciech stanie się prywatny. Według mnie warto tam się załapać. Jeszcze nie tracę nadziei. :D

_________________
http://tablojd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO