dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Mąż mnie chyba zdradza:(
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-08-26, 20:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-08-26, 19:56
Posty:2
Witam wszystkich! od niedawna zauważam dziwne zachowania ze str męża , unika wzroku , wychodzi gdzieś często a jak się pytam gdzie byl? - odp jest zawsze ta sama "a czemu sie tak interesujesz??" :-( Jestesmy 7 lat po slubie a tu takie cos...... dodam tylko ze wczesniej tak nie bylo! czy wg Was powinnam sie martwic?? :-(

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2011-08-27, 14:45 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-27, 14:39
Posty:4
Może ma jakieś problemy, nie znam go jako człowieka i ciężko mi coś radzić. Może nam powiesz jaki ma charakter itd.

_________________
goniąc za marzeniami - zatracić się we własnej bajce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2011-08-30, 14:24 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-08-07, 08:14
Posty:119
Musisz mieć więcej argumentów by tak sądzić.Porozmawiaj z nim, przecież stać chyba was na rozmowę po 7 latach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2011-09-02, 11:25 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-11, 09:45
Posty:18
Lokalizacja: Poznań
Musicie powaznie porozmawiac. Jego uniki mowia rzeczywiscie ze cos sie dzieje, ale nie wiadomo co. Moze problemy, ktorymi nie chce Cie zamartwiac, a nie kochanka.

_________________
Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.
— Jan Twardowski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2011-10-10, 15:50 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Każda zdrada jest inna i każdy inaczej sobie radzi z tym problemem. Mogę Ci polecić książkę "Jego zdrada" (możesz ją kupić na alehistorie.pl) gdzie są opisane różne historie z życia wzięte, a także sposoby w jaki sposób poradzić sobie z tym problemem. Może akurat tam znajdziesz rozwiązanie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2011-10-11, 21:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-18, 20:54
Posty:20
Kochana w takiej sytuacji rozmowa jest najważniejsza ,znasz go , wiesz kiedy mówi prawdę .Nie wyciągaj pochopnie wniosków .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2011-10-31, 12:08 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
To nie od razu znaczy zdradę,a może on jest chory?.Chodzi po lekarzach i dlatego tak dziwnie się zachowuje?Bo nie lubi lekarzy?Po prostu porozmawiaj z nim szczerze,może właśnie potrzebuje Twojej pomocy,ale takiej szczerej.Wiadomo jacy są faceci,nie chcą się przyznać do swoich słabości i dlatego bywają czasami nieprzyjemni.Pozdrawiam i powodzenia.Rozmowa jest konieczna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2012-04-04, 10:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-18, 20:54
Posty:20
My tu radzimy jak byśmy się znali ,rozumiem doskonale co przeżywasz ,wcześniej radziłem byś porozmawiała z mężem ale wiem że nie zawsze jest to możliwe .Dużo sił pa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2012-04-13, 09:49 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
W sumie nie każde dziwne zachowanie może oznaczać zdradę.Ale jeśli nie pogadasz,nie dowiesz się.Znasz go już troszkę,więc powinnaś się zorientować po ewentualnej rozmowie czy kłamie,czy nie.
Ale rozmowa ma przebiegać w spokoju,bez krzyków i złości,bo wówczas niczego się nie dowiesz. Głowa do góry i powodzenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2012-11-09, 22:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-18, 20:54
Posty:20
Ja tu ci radzę i staram się pomóc ,a sam mam problemy i to dokładnie takie jak twoje po dziesięciu latach małżeństwa ,nie odzywałem się bo nie mogłem tego udzwignąć psychicznie , jestem po rozwodzie a co u ciebie ,jaki był powód dziwnego zachowania męża ??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO