dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dopowiedz
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-07-08, 17:11 
z moją lubą w kotka i myszkę i ja zawsze jestem..................


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dopowiedz
PostNapisane: 2014-07-08, 22:28 
na wakacjach chodzę boso po piasku, a fale zaczepnie obmywają mi stopy. Jak by chciały zaprosić...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dopowiedz
PostNapisane: 2014-07-09, 10:11 
NA PIWO W SOBOTĘ I JA BARDZO............


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dopowiedz
PostNapisane: 2014-07-09, 10:51 
lubię patrzeć przed siebie po horyzont, dotykać zieleni, leżeć na zielonej łące, wpatrywać się...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dopowiedz
PostNapisane: 2014-07-09, 11:14 
w oczy mojej ukochanej ,bo w nich widzę............


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dopowiedz
PostNapisane: 2014-07-09, 12:24 
obraz wczorajszego dnia cały czas przesuwa mi się przed oczami, chciałbym choć na chwilę móc zapomnieć nie myśleć, pozostać obojętnym. Tak, to jednak tylko marzenie. Tego nie można zapomnieć cały czas nieprzerwanie kołacze się, przypomina, wręcz dopomina o jeszcze!. Jestem zbyt słaby aby się temu przeciwstawić. Czy ja mogę ulec!, czy będzie mi to wybaczone! Matko!!! co ja mam teraz zrobić iść i ulec! Idę powoli, jakbym był ubezwłasnowolniony, wiem, że nie chcę, nie mogę, nie powinienem!. Mijam kolejne ulice, dochodzę do zielonego parku. Wiem, to jest za nim. Jeszcze tylko kilka żwirowych alejek, kilka kolorowych klombów i ulegnę przegram z samym sobą, z obietnicą, z postanowieniem. Na reszcie jest! Co ja mówię tragedia! jestem przegrany. Teraz to już biegiem aż mi braknie tchu zziajany wpadam wprost na ladę i krzyczę sześć kulek czekoladowych proszę, w rożku!!!
Siadam pokonany na ławce w parku rozkoszując się każdą chwilą mojego upadku. Moje usta raz po raz zatapiam...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dopowiedz
PostNapisane: 2014-07-09, 18:16 
w tanim alkoholu i dochodzę do wniosku że ja zwariowałem jutro się tym zajmę..............................


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dopowiedz
PostNapisane: 2014-07-12, 23:05 
i dokończę kolejkę Blackjacka, ale muszę mieć wspólnika. Potrzebuję zręczna osobę, kogoś kto nie boi się zaryzykować, kogoś kto kocha emocje i ryzyko! Kogoś wyjątkowego! Najlepiej niech to będzie...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dopowiedz
PostNapisane: 2014-07-13, 09:18 
chociaż powiem wam że umiem liczyć , więc................


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dopowiedz
PostNapisane: 2014-07-13, 12:23 
rzucił się galopem prosto przed siebie!. Grzywa napompowana wiatrem kołysała się za głową falując w tempie podskoków. Był szczęśliwy, wreszcie wolny, wreszcie wśród swoich. Nie zwalniał, nie zatrzymywał się, mięśnie prężyły się przy każdym skoku, a serce radośnie pompowało krew. Wtem mijając kolejnych kompanów wolnego życia spostrzegł przepiękną smukłą klacz. Stała swobodnie podgryzając kępę trawy nie zwracając na nic uwagi. Zwolnił i zatrzymał się. Patrzył z zachwytem, był to najpiękniejszy widok jaki widziały jego oczy. Chciał podejść bliżej, ale ...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO