dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-11-12, 19:36 
K znam ze szkoły. To perfidna dziewczyna. Lubi błyszczeć i rządzić, a jak ktoś jej się przeciwstawi to będzie robiła wszystko żeby go zniszczyć. Ona już w szkole naciągała młodsze dziewczyny, napożyczła pieniędzy i oddaje do dzś. Ta jej firma ślubna to jedno wielki oszustwo. Warto to nagłośnić, żeby nikt nikt pózniej nie żałował.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-13, 12:37 
Mojej siostrze K wyrządziła wiele krzywdy, bo nie chciała się jej podporządkować. To okropna dziewczyna jeszcze bardziej okrutna niż niejeden podwórkowy menel, gdy mu się flaszkę zabiera. Jak zobaczyłem jej potulne zdjęcie na stronie agencji ślubnej al Balam to postanowiłem, że muszę to na pisać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-14, 16:10 
No to ładnie ruda Anka wychowała swoją córunię. Niech pasie świnie a nie zajmuje się weselami.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-15, 13:03 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Kasia N. napisał(a):
Mojej siostrze K wyrządziła wiele krzywdy, bo nie chciała się jej podporządkować.

Kto komu nie chciał się podporządkować?

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-19, 15:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-10-29, 10:39
Posty:9
halo halo to ta dziewczyna z Wrocławia?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-21, 14:39 
Ta bezwstydna K..a chodziła do kościoła z rozpiętym dekoltem i w mini spódniczce. Pokazywała swoje grube nogi, żeby jakiegoś frajera naraić. Jak miała 16 lat to pojechała z ks. W nad morze i razem się z nim kąpała. Jak ta wiadomość przyszła do ks. S to w ciągu 12 godzin pozbył się wikarego. Później ganiała za E, ale on miał inną i nie zwracał na K uwagi. Do dzisiaj przyjeżdża na Norweską swoim nową Mazdą, którą kupił za pieniądze prałata Skorusy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-21, 17:43 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Jasiu I napisał(a):
Ta bezwstydna K..a chodziła do kościoła z rozpiętym dekoltem i w mini spódniczce. Pokazywała swoje grube nogi, żeby jakiegoś frajera naraić. Jak miała 16 lat to pojechała z ks. W nad morze i razem się z nim kąpała. Jak ta wiadomość przyszła do ks. S to w ciągu 12 godzin pozbył się wikarego. Później ganiała za E, ale on miał inną i nie zwracał na K uwagi. Do dzisiaj przyjeżdża na Norweską swoim nową Mazdą, którą kupił za pieniądze prałata Skorusy.

Te gruUUUbe nogiii!!!!!- LUDZIE - sodomia z gomorią!!!! cy co?

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-24, 11:17 
Barbara Kos napisał(a):
Przeczytałam niedawno na naszym forum o agencji ślubnej Al Balam. Prowadzi ją mieszkanka naszego osiedla niejaka Lusia kinder. ZnamLusię i wiem , że jej finanse pozwalają na prowadzenie takiej firmy, która oferuje zaopatrzenie hurtowni, rejsy na statkach, czy podróże na Sycylię. W ofercie jest wzmianka nasi konsultanci to czysta ściema, bo ta dziewczyna w rzeczywistości nikogo nie zatrudnia. Taka jest Lusia. Namawiam wszystkich, żeby nie korzystali z usług agencji Al Salam, bo to sama reklama a pod tym nic się nie kryje. Zdjęcia z ich stronki też zostały wykorzystane bez pozwolenia z naruszeniem praw autorskich. . Brak odnośników do zdjęć.

http://agencjalbalam.pl/o-nas/


..... wyrządziła wiele krzywdy ludziom, posługując się kłamstwem, oszczerstwem intrygą. Nie dziwie się ludziom, którzy przestrzegają opinię publiczną przed tą dziewczyną.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-12-01, 16:14 
Krystyna W. napisał(a):
Barbara Kos napisał(a):
Przeczytałam niedawno na naszym forum o agencji ślubnej Al balam. Prowadzi ją mieszkanka naszego osiedla niejaka Lusia Kinder. Znam Lusię i wiem , że jej finanse nie pozwalają na prowadzenie takiej firmy, która oferuje zaopatrzenie hurtowni, rejsy na statkach, czy podróże na Sycylię. W ofercie jest wzmianka nasi konsultanci to czysta ściema, bo ta dziewczyna w rzeczywistości nikogo nie zatrudnia. Taka jest Lusia. Przestrzegam wszystkich, żeby nie korzystali z usług agencji Al balam, bo to sama reklama a pod tym nic się nie kryje. Zdjęcia z ich stronki też zostały wykorzystane bez pozwolenia z naruszeniem praw autorskich. . Brak odnośników do zdjęć.

http://agencjalsalam.pl/o-nas/


Karina wyrządziła wiele krzywdy ludziom, posługując się kłamstwem, oszczerstwem intrygą. Nie dziwie się ludziom, którzy przestrzegają opinię publiczną przed tą dziewczyną.


I jeszcze parafia ją utrzymuje? Nie nic już nie będę dawała na tacę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-12-01, 16:15 
Krystyna W. napisał(a):
Barbara Kos napisał(a):
Przeczytałam niedawno na naszym forum o agencji ślubnej Al balam. Prowadzi ją mieszkanka naszego osiedla niejaka Lusia Kinder. Znam ją i wiem , że jej finanse nie pozwalają na prowadzenie takiej firmy, która oferuje zaopatrzenie hurtowni, rejsy na statkach, czy podróże na Sycylię. W ofercie jest wzmianka nasi konsultanci to czysta ściema, bo ta dziewczyna w rzeczywistości nikogo nie zatrudnia. Taka jestLusia. Przestrzegam wszystkich, żeby nie korzystali z usług agencji Al Salam, bo to sama reklama a pod tym nic się nie kryje. Zdjęcia z ich stronki też zostały wykorzystane bez pozwolenia z naruszeniem praw autorskich. . Brak odnośników do zdjęć.

http://agencjalbalam.pl/o-nas/


Lusia wyrządziła wiele krzywdy ludziom, posługując się kłamstwem, oszczerstwem intrygą. Nie dziwie się ludziom, którzy przestrzegają opinię publiczną przed tą dziewczyną.


I jeszcze parafia ją utrzymuje? Nie nic już nie będę dawała na tacę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO