dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: SP 28
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-16, 20:46 
Też tam chodziłam i bardzo chciałabym jeszcze chodzić :c


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: SP 28
PostNapisane: 2015-02-16, 20:47 
Sp 28 ma złą sławę z powodu katechetki Doroty....., która nie umie uczyć religii, a do tego ma okropny charakter. Dzieci się jej boją i nie chcą do niej chodzić na lekcje. Jest ponura, nieprzyjemna i opryskliwa. Nie można jej zwrócić uwagę, bo strzela fochy. W przedszkolu uczyła religii i rodzice doprowadzili do jej usunięcia. Dobrze byłoby się jej pozbyć, wówczas sp 28 by odetchnęła


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: SP 28
PostNapisane: 2015-02-16, 20:48 
Doczytałam że zerówki nie będzie w przyszlym roku więc nici z tej szkoły:( ale może za rok. A tak z ciekawości to religia jest obowiązkowa?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: SP 28
PostNapisane: 2015-02-16, 20:49 
r Magda Lena religia nie jest obowiązkowa


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: SP 28
PostNapisane: 2015-02-16, 20:50 
Pani Ochwat? Miałam z tą panią religię w pierwszej klasie, nie pamiętam, żeby było coś nie tak ;o


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: SP 28
PostNapisane: 2015-02-16, 20:51 
To przeczytaj ten artykuł o pani Dorocie Ochwat z gazety wrocławskiej jak/w i zapoznaj się z komentarzami w forum, które zostały napisane przez rodziców


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: SP 28
PostNapisane: 2015-02-16, 20:52 
pani ochwat?;') to''na pewno prawda''XDkłamstwa i tyle uczyła mnie w klasach 1-3 i w 5-6 ani się nie obraża ani nic lekcje były luźne. A to,że ktoś ma problem bo jego dziecko nie chodzi na religie to juz jego sprawa moja koleżanka i kolega też nie chodzili na religie i nie mieli z tym żadnego problemu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: SP 28
PostNapisane: 2015-02-16, 20:53 
Hm, faktycznie, ja miałam z p.Ochwat lekcje 6 lat temu, ale nigdy chyba nie stało się nic złego czy dziwnego na nich, po prostu były normalne, wesołe, wiadomo, kolorowanki, modlitwy na początku, omawianie świąt np. Wielkiej Nocy. Co nie zmienia faktu, że pamiętam w sp Bal Świętych Szczerze, to po prostu "event" kolejny, jak np. Święto Niepodległości, ale jak ktoś jest niewierzący, to też nie powinien się tak spinać, tylko wytłumaczyć dziecku w domu co zaszło, moim przynajmniej zdaniem. A komentarze do w.w. artykułu są porażające. Z tego, co wiem, to nie wolno obrażać nikogo w ten sposób publicznie, a po drugie, to nie świadczy dobrze o piszących


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: SP 28
PostNapisane: 2015-02-17, 00:38 
Nie ma jak zeszmacić kogoś publicznie, obsmarować i zniszczyć. Zajęcia z religii nie są obowiązkowe i jeżeli ktoś ma absurdalne obawy, najzwyczajniej w świecie nie musi uczęszczać na katechezę. A co do mediów, cholernie często mają skłonność do naginania rzeczywistości, o czym sam kilkakrotnie mogłem się przekonać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: SP 28
PostNapisane: 2015-02-17, 00:39 
Anna Pawlowska tak samo obrażała panią Ochwat pod innym pseudonimem - Irena Wodarczyk. Obydwa te konta sa utworzone po to, zeby obrażac kogo się da. Admin dawno powinien je wywalić z grupy. Anna Pawłowska i nie pisz do mnie za chwilę, jak to masz w zwyczaju bo nie mam zamiaru tego czytać. My i tak się zobaczymy za parę miesięcy...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO