dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-30, 12:11 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
pewnie za to, że się nie zgadzamy z jego opiniami... szkoda gadać

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 12:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Natty napisał(a):
Dishman jak Ci się nie podoba nasze forum nikt Ci tu pisać nie każe, jak masz pisać kłamstwa to lepiej daruj sobie i znajdź inne forum - ja za Tobą płakać nie będę.

Ale mowa o ostrzeżeniach, a nie o mnie. Dlaczego nie piszesz na temat?
Natty napisał(a):
My to zaakceptujemy a Ty go uznasz za ciężko chorego którego trzeba leczyć elektrowstrząsami.

Zacytuj moją wypowiedź w której twierdziłem, że gejów powinno się leczyć elektrowstrząsami. Piszesz kłamstwa w tym momencie.

szostoll napisał(a):
Dishman, i powiedz teraz że nie wywołujesz kłótni. Jak tak ma być dalej to stąd spadaj i już, nie tylko natty płakać nie będzie.

Twoja wypowiedź jest nie na temat. Temat jest o ostrzeżeniach, a nie o wpływie Dishmana na kłótnie na forum. Druga wypowiedź, która nie jest związana z tematem. Dlaczego administracja na to nie reaguje?

Moje wypowiedzi może są i kontrowersyjne, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie używam wulgaryzmów.

zysio napisał(a):
malo argumentow Natty przytoczyla?

W tym temacie? A jakie argumenty przytoczyła Natty?
zysio napisał(a):
Jesli to nie dociera do Ciebie Dishman - to za co wg Ciebie w takim razie powinny byc ostrzezenia?

Mogę Ci powiedzieć za co być nie powinny, m.in. za to, że ktoś chce rozmawiać na bazie argumentów i cytatów z jego wypowiedzi. Moje wielokrotne prośby o przytaczanie cytatów gdzie rzekomo coś powiedziałem nigdy nie odnosiły rezultatu. Wniosek z tego taki, że np. Natty dopowie sobie, że geów chciałem leczyć elektrowstrząsami, a jak ja zaprotestuję i powiem, że tak nie było i żeby mi to udowodniła (cytując moją wypowiedź), to dowiem się, że wywołuję kłótnie i prędzej czy później dostanę ostrzeżenie.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 13:04 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Dishman napisał(a):
zysio napisał/a:
malo argumentow Natty przytoczyla?

W tym temacie? A jakie argumenty przytoczyła Natty?


O przepraszam - machnelo mi sie, to Ema zacytowala, i za takie teksty w temacie to sam osobiscie uwazam ze ostrzezenie za smietnik jest jak najbardziej na miejscu.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 13:09 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Spadaj to nie wulgaryzm.

A cała twoja ostatnia wypowiedź tez jest nie na temat.

Ostrzeżenia są po to aby upomnieć użytkowników.

w tkaim razie temat do zamknięcia, bo to co się chciałeś dowiedzieć się dowiedziałeś. A wie cprosze o zamknięcie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 13:37 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
a tak nawiasem dishman zauważyłem już jakiś czas temu, że na każdą opinię stosujesz kontrę więc wyjaśnij mi o co tobie chodzi. był już jeden na tym forum który darł koty ze wszystkimi i szybko zakończył karierę.

dokładnie, koniec tematu bo ileż można ciągnąć tę dyskusję

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 13:44 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
No to zamykam!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 14:14 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Nie widzę w ogóle sensu dyskutowania z Dishmanem skoro temat nie dotyczy jego. Dishman kłócisz się tylko tak dla rozrywki? Bo z tego co wiem, temat dotyczył ostrzeżeń MRG_KASZACZKA.

Magister - wątek został zamknięty, możesz za to podziękować Dishmanowi. Jeśli jednak chciałeś coś dodać a nie zdążyłeś , bo w końcu to był Twój temat, napisz mi na pw, ew. poproś któregoś z modów o otwarcie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO