dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Równi i równiejsi
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-20, 11:44 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Na forum wyraźnie widać, że są równi i równiejsi. Mogę zrozumiec, że za pisanie offtopa mój post został skasowany i dostałem ostrzeżenie, OK.
Jednak nie mogę zrozumieć, że moderator (czyli osoba odpowiedzialna za porządek) nie stosuje się do swoich zaleceń, rozdaje ostrzeżenia, a u siebie nie widzi winy:
Oto post napisany po tym jak ja dostałem ostrzeżenie za offtop w temacie Wybory, czy będą i na kogo zagłosujecie?
Natty napisał(a):
Dishman napisał/a:
Ale offtop dalej jest ciągnięty i to w tym momencie przez Ciebie.

a w tym momencie przez Ciebie.
Dishman napisał/a:
Napisałaś, że opinia nie była skierowana do mnie. ale pojawiła się na forum publicznym przez co była skierowana do mnie. Jeżeli piszesz coś publicznie licz się z odpowiedzią innych osób.

skoro było napisane 'rouge....' a Ty nadal uwazasz ze bylo do Ciebie to gratuluje :)
Dishman napisał/a:
Udowodnij mi przytaczając cytaty z moich wypowiedzi, że jestem antysemitą. Czekam i się chyba nie doczekam.

nie mam zamiaru, ja to wiem, inni uzytkownicy tez a skoro Ty tego nie dopuszczasz do wiadomości to nie moj problem.
Dishman napisał/a:
No właśnie, Natty. Dla mnie to proste, odsyłasz mnie do założenia oddzielnego tematu, ale to Ty tu jesteś od porządku i to Twój obowiązek na który dobrowolnie się zgodziłaś.

taki temat już jest, nie napisałam ze masz zakladac temat o rangach tylko sie w nim wypowiedziec, ale swoja droga masz chlopie fantazje ze do kazdej wypowiedzi dokladasz jakies ukryte znaczenie ktore jest wymierzone w Ciebie, byles z tym u jakiegos specjalisty?
Dishman napisał/a:
A sobie nie dasz sotrzeżenia? Już post wyżej pisałaś, że zamykasz dyskusję o rangach (żeby było zabawniej Ty też ją wszczełaś) i dalej się wypowiadasz ciągnąć offtopa. Ale jasne, przecież siebie nie ukarzesz. Ema też Cię nie ukarze, bo jakby to mogło być?

no napisałam ale skoro wciaz ja ciagleś to postanowiłam odpisac a nie usuwać Twoj post, moze nastepnym razem tak własnie zrobie.
Jednak jestem konsekwenta bo ostrzezenie juz dostales takze tego mi wytknac nie mozesz - powidzialam ze ostrzezenia sie posypia i prosze, juz masz jedno.

Ostrzeżenie dostałem za offtopa, a dlaczego Natty pisze dalej nie na temat i czy nie dosięgnie jej za to żadna kara?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 11:49 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ponieważ skoro coś napisałeś na mój temat o chciałam sie obronić i nastepnie napisałam - koniec offtopa - Ty nadal go ciagles wiec dostales ostrzezenie - teraz trzeba myslec i nie czepiac sie kazdego przecinka a nie plakac 'dlaczgo ja mam ostrzezenie a Natty nie' - proste jak budowa cepa.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 11:52 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Natty napisała ten post żeby zamknąć rozmowę nie na temat. Ty nie pozwalasz jej tego zrobić bo ciągle wbrew temu co mówimy ciągniesz dyskusję. Dlatego ona nie dostała ostrzeżenia a Ty tak


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 11:54 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
zreszta jak widac mam jedno ostrzezenie - to dowodzi ze na tym forum sa rowni i rowni albo inaczej - kazdy inny wszyscy rowni :) jesli myslisz ze nie powinienes dostac ostrzezenia to wlasnie ty uwazasz sie za tego lepszego - rowniejszego - nie ja.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 11:56 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dishman, nie dostałeś ostrzeżenia za zrobionego off topa, tylko za ciągnięcie go pomimo wielokrotnych uwag moderatorki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 13:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
D nie badz baba i nie płacz lecz działaj !:)

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 13:30 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Dishman, Ty się martwisz że masz ostrzeżenie haha, ja mam 4 i żyję z tym, do tego ten czerwony pasek tak ładnie przedłuża opis.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 14:12 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-29, 15:33
Posty:35
Lokalizacja: Ciechanów
wszędzie tak jest,że kto ma wyższe stanowisko ten rządzi, tak jest dobrze i nie ma co narzekać. Admin ma prawa, zwykły user nie, i jak to mówią w takim jednym filmie "co pan poradzisz panie Piotrusiu, nic pan nie poradzisz" :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 21:02 
chlopie opanuj sie - co ty wyprawiasz ??? Obrazasz wszystkich i wszystko, ze wszystkimi sie klocisz i po co ? Co ci to daje ? Zamiast pisac argumenty i kontrargumementy to ty sie czepiasz wszystkiego - gorzej niz dziecko ktoremu zabrano lizaka. Powiniennes wiedziec ze jak MODERATOR pisze ze koniec off topa to znaczy koniec.

Bede z toba szczery - uwazam ze piszesz tylko tak by komus zaimponowac ale napewno nie mi - miejscami malo brakuje bys kogo bardzo mocno obrazil i urazil , i z kazdym kolejnym twoim postem ( glupim , obrazajacym itp) mam coraz wieksza chec napisania do admina by dal tobie bana na IP i wtedy bedzie spokoj - to jak ty sie odzywasz do rodzicow czy tez w szkole lub w pracy - co o tobie sobie pomysla ?? Trzepnij sie w glowe i zastanow sie nad tym co piszesz - o ile to jest mozliwe w twoim wypadku.

maximus1987 napisał(a):
wszędzie tak jest,że kto ma wyższe stanowisko ten rządzi, tak jest dobrze i nie ma co narzekać.
swieta racja - jak ktos zwraca tobie uwage to musi byc japod niesadzisz ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-20, 21:55 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Oooo, rouge się wkurzył, niezły charakterek - na prawdę. Zgadzam się z przedmówcami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO