dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

dla osób świadomych i myślących
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-02-06, 14:20 
Za świadomych uznaję rozumiejących podstawy biologiczne życia a myślące to takie, które używają około 2 - 5 % swoich szarych komórek w odróżnieniu od tych które używają 100% ze swoich wszystkich 2 do5 szarych komórek.

http://www.bioslone.pl/


Ostatnio edytowano 2014-02-06, 14:22 przez Janusz, łącznie edytowano 1 raz
porawa


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dla osób świadomych i myślących
PostNapisane: 2014-02-06, 22:54 
ja do żadnej grupy się nie zaliczam, bo nawet nie zrozumiałam;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dla osób świadomych i myślących
PostNapisane: 2014-08-18, 15:37 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-08-18, 14:46
Posty:11
Ewelinaaa napisał(a):
ja do żadnej grupy się nie zaliczam, bo nawet nie zrozumiałam;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dla osób świadomych i myślących
PostNapisane: 2014-08-18, 15:37 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-08-18, 14:46
Posty:11
Ewelinaaa napisał(a):
ja do żadnej grupy się nie zaliczam, bo nawet nie zrozumiałam;)


To ja chyba podobnie lol :jackass:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dla osób świadomych i myślących
PostNapisane: 2014-08-18, 17:02 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
świadoma, nieświadoma, myśląca czy też nie, w dzisiejszych czasach to nie ma żadnego znaczenia.
Liczy się jedynie pieniądz, szybkość dobiegnięcia do koryta, nie ma miejsca na delikatność , wrażliwość , nawet miłość. Świat jest bardzo zepsuty ,jestem przerażona tym co walka o pieniądz robi z niektórych ludzi. Nie ma wytłumaczenia na takie postępowanie, tylko tak nie może być że ktoś komu mało ciągle mało pociąga za sobą innego. Uważam że każdy ma swoje miejsce na ziemi i nie zmieniajmy tego by pokazać swoją wyższość, i tak najmniejszy są największymi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dla osób świadomych i myślących
PostNapisane: 2014-08-20, 17:17 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-08-20, 16:54
Posty:45
Ewelinaaa napisał(a):
świadoma, nieświadoma, myśląca czy też nie, w dzisiejszych czasach to nie ma żadnego znaczenia.
Liczy się jedynie pieniądz, szybkość dobiegnięcia do koryta, nie ma miejsca na delikatność , wrażliwość , nawet miłość. Świat jest bardzo zepsuty ,jestem przerażona tym co walka o pieniądz robi z niektórych ludzi. Nie ma wytłumaczenia na takie postępowanie, tylko tak nie może być że ktoś komu mało ciągle mało pociąga za sobą innego. Uważam że każdy ma swoje miejsce na ziemi i nie zmieniajmy tego by pokazać swoją wyższość, i tak najmniejszy są największymi.


I własnie dlatego ja wycofałem się z tego biegu, pędu za pieniądzem. Wyniosłem się z miasta i przeniosłem do zupełnej głuszy, gdzie mam święty spokój gdzie reklamy i wystawy sklepowe nie nakręcają mnie do ponownej gonitwy. Żyje zdecydowanie spokojniej i zdecydowanie za mniejsze pieniądze, bogaty świat roślin dostarcza mi wielu wrażeń i pozwala korzystać ze swoich zasobów bez wydawania pieniędzy choćby na grzyby, jagody, jeżyny.

_________________
pantherapardus.blog.pl - Mój Blog


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dla osób świadomych i myślących
PostNapisane: 2015-05-30, 12:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-05-26, 20:34
Posty:20
jeśli ktoś ma w sobie więcej duszy, niż ciała, żyjąc w mieście będzie unikał rzeczy, które opierają się na pustym instynkcie i podążaniu za fałszywymi priorytetami. Coraz więcej osób woli być samowystarczalnymi, więc rozwiązania ekologiczne podbijają umysły.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dla osób świadomych i myślących
PostNapisane: 2015-11-06, 11:14 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Nic z tego nie rozumiem ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dla osób świadomych i myślących
PostNapisane: 2015-11-09, 21:19 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Ewelinaaa napisał(a):
ja do żadnej grupy się nie zaliczam, bo nawet nie zrozumiałam;)

Ewelinoooo, Jak twierdzą znawcy, do normalnego funkcjonowania używamy około +- 5% wszystkich komórek mózgu( jest ich około 86 000 000 000(86 miliardów)(5% z 86 mld= 430 000 000(430 milionów). Jak siedzimy przed kompem i dumamy, piszemy itd itp to tyle(430 mln) komórek jest zaangażowanych.
Jak Ewelinoooo obserwujesz czasem, są jednak tacy osobnicy którzy używają 100 % swoich komórek, to znaczy wszystkie z 5-ciu komórek jakie w mózgu posiadają Tyle, myślę że zrozumiale, pozdrawiam
p.s. ja używam 90% z 12(dwunastu) jakie mi w tym wieku pozostały, to jest 10,8 komórek, 0,8 potwierdza założenie

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dla osób świadomych i myślących
PostNapisane: 2016-01-28, 19:55 
A ja zrozumiałam, ale ten link mi się nie do końca podoba. Post przede wszystkim miał nas odsyłać pod ten adres i zwrócić uwagę na poruszany przez fundację problem. Koncerny farmaceutyczne od lat zarabiają na ludziach, a ludzie przekonani, że muszą żreć tony tabletek dają im zarabiać. Wolę medycynę naturalną, ale nie uważam, że nie można zażywać leków, a tematyka szczepień niejednokrotnie była poruszana w wielu miejscach.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO