dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czy na morderców kotów nie ma żadnego sposobu???
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-13, 06:16 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-13, 05:48
Posty:90
Bardzo lubię koty,jednak na moim osiedlu każdy z moich pupili prędzej czy później ginął...Długo zastanawiałam się co jest tego przyczyną.
Sprawcy:
-hodowca gołębi,na które koty polowały
-posiadacz tunelu,do którego koty chodziły czasem za potrzebą
Niestety kotu nie da się wytłumaczyć,aby nie robił takich rzeczy.Nigdy nie przyłapałam takiego sprawcy na gorącym uczynku.Człowiek przyzwyczaja się do kota,dba o niego od maleńkości,a gdy ten podrasta i zaczyna chodzić własnymi ścieżkami:bach...i po nim :cry:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-12, 10:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
Reniu oczywiscie ze na mordercow kotow jest sposob, sa na to jasne przepisy w ustawie ktore mowia i pociagaja sprawcow do odpowiedzialnosci karnej, poniewaz zabicie zwierzaka to jest przestepstwo. Po drugie, jezeli macie taka sytuacje to po prostu nie wypuszczacie pociech swoich, badz skontaktuj sie z Towarzystwem Opieki nad zwierzetami jezeli taka organizacja dziala w Twoim miescie. Lub po prostu powiadom dzielnicowego aczkolwiek, z drugiej strony powinniscie jednak bardziej pilnowac swoje pociechy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-12, 17:14 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Najwazniejsze jest to by nie milczec i nie udawac, ze nic sie nie dzieje. Zwierzaki maja swoje prawa a ludzie nie maja praw by je krzywdzic. Niestety w takich wypadach potrzebne sa dowody wiec warto miec jakies podparcie chocby swiadkow czy moze zdjecie, wtedy nawet mozna wszczac postepowanie.

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-12, 20:08 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Prawo natury, silniejszy zabija slabszego. :-| Ale fakt faktem, gdyby to moj kot zginal w taki sposob, bylbym bardzo ZUY i moglbym zrobic takiemu sprawcy psikusa. :diabel:

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-12, 20:31 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
No cóż, ale hodowca gołębi też sie czegoś mógł obawiać...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 13:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Ptaki maja ptasia grype wyjumajac z nimi. :P Ptaszkow sie nie przytula. :mrgreen: Hehehe co ja plote, niektore sie przytula. :-P Ale mniejsza o to, kotki sa lepszejsze. :P
Czlowiek --> Kotek --> Golabek :P Lancuch pokarmowy sie ulozyl. :-D

Edit: kicie moga miec wscieklizne, moga brzydko pachnac i pewnie trzeba je karmic. :/ Bleee tez nie dobrze. :-/

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-14, 00:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-14, 00:05
Posty:2
Witam wszystkich .Ja mam w domu [2] koty :lol: i ptaki i nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt :oops: Ale tych co się znecaja nad zwierzetami to bym :aragorn: no wole nie pisać co bym z nimi zrobiła .Z tą ptasią grypą no naprawdę przesada .Według mnie za dużo paniki a mniej faktów .Jest zagrożenie nie mówie że nie ale bez pszesady .Jak widzę to ludzie naprawdę trochę pszesadzają .Jak się będzie w codziennym życiu psestrzegać higieny to nam nic naprawdę nie grozi. Tam gdzie jest brud to nie trzeba ptasiej grypy ,a epidemia gotowa .Tyle lat przeżyłam i tak naprawdę nigdy nie miałam żadnych sensacji u siebie .Zawsze miałam zwieżęta w domu i naprawdę nigdy nic się umnie nie zdazyło żeby ktoś z mojego otoczenia chorował .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-03, 22:45 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Nie powinno się znęcać nad zwierzętami - z tym się zgodzę, jednak to, że np. hodowca gołębi chce się pozbyć bezdomnego kota... Nie widzę w tym nic dziwnego. Oczywiście zależy też od sposobu, w jaki to robi. Jednak ludzie zazwyczaj pozbywają się rzeczy, które utrudniają im życie.
Wyrywają chwasty, zabijają myszy. A w tym przypadku szkodnikiem jest kot.
Jeśli posiadasz kota w domu myślisz sobie - jak można coś takiego zrobić. Ale są też ludzie, którzy mają w domu myszy i wielce rozpaczają, gdy widzą pułapkę na nie.
Wszystko zależy od sytuacji, człowieka bądź nawet kraju. No przecież wszyscy wiemy co w Chinach sądzą o zabijaniu kotów ;)

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-15, 14:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-05-15, 12:32
Posty:6
niestety każdy bierze odpowiedzialność za swoje zwierzeta dlatego najlpeiej nie wypuszczać kotów samopas... Bo zabicie kota, cóż w świetle prawa "mala szkodliwość czynu"

_________________
http://tvgolf.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-13, 12:55 
tvgolf napisał(a):
niestety każdy bierze odpowiedzialność za swoje zwierzeta dlatego najlpeiej nie wypuszczać kotów samopas... Bo zabicie kota, cóż w świetle prawa "mala szkodliwość czynu"
http://wiadomosci.onet.pl/2024764,69,dreczyl_kota_na_youtube_-_moze_stanac_przed_sadem,item.html Ten młodzieniec,powinien być zbadany przez psychiatrę.Kiedyś podobne rozrywki, miała młodzież "hitler jugend".


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO