dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dziwne zachowania psów
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-01-03, 10:00 
[shadow=blue][/shadow][glow=blue][/glow] :dog: :dog:
Czy to normalne że pies boi sie wody (panicznie)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-07, 16:51 
mam problem z moim psem.
Ma już trzy lata, i od trzech lat ma miski w jednym i tym samym meijscu - w kuchni.
Do ntej pory jadła normalnie.
Raz tylko jak jadła to tak jakby odskoczyła od tej miski, jakby sie wystraszyła, ale potem już było ok.
Kilka dni temu, dając jej jedzenie nie podeszła do misek tylko zaczela na nie szczekać. Wzięłam ją i położyłam obok miski, to szybko uciekła.
Nie chciała podejść przez długi czas,w ięc położyłam je w innym miejscu. Jadła normalnie, ale dziwnie przsuwa łapami miskę.
Do tego miejsca co miała wczesniej miski dalej nie chce podejść.
Czy wiecie moze co sie moglo stavc?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-04, 22:51 
mam psa boksera i jego dziwne zachowanie polega na tym ze czesto wylizuje mi dłonie , stopy, głowe, kark . robi to bardzo dokładnie tylko nie wiem czemu czy mu brakuje czegos czy to jakis znak. prosze o pomoc


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-05, 09:01 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Możliwości jest kilka - może po prostu okazuje w ten sposób uległość? ;)
Ewentualnie po prostu smakuje mu słony pot ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-22, 12:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-22, 12:23
Posty:1
Ona poprostu w ten sposób pielęgnuje swoje łapy . Tak samo jak my pielęgnujemy swoją twarz. Mój pies miał to samo ale z przednimi łapami :!: :!: :!:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-06, 14:29 
MÓJ PIES JEST PUDEL MINIATURKA MA 2 LATA PRAWIE 2 LATA I DZIWNIE SIE ZACHOWÓJE OBLIZUJE SIE NIE DA SIE PODRAPAĆ PO BRZUCHU I JEST SMUTNA I PRAWIE CAŁY CZAS ŚPI PROSZE O ODPOWIEDZ


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-11, 16:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-24, 22:38
Posty:25
majek :( napisał(a):
MÓJ PIES JEST PUDEL MINIATURKA MA 2 LATA PRAWIE 2 LATA I DZIWNIE SIE ZACHOWÓJE OBLIZUJE SIE NIE DA SIE PODRAPAĆ PO BRZUCHU I JEST SMUTNA I PRAWIE CAŁY CZAS ŚPI PROSZE O ODPOWIEDZ

tutaj chyba nikt Ci nie pomoże. pora wybrać się do weterynarza, niestety..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-24, 22:38 
Cześć:) Mam problem z moim psiakiem i może ktoś mogłby pomoc. Mianowicie mój pies dziwnie sie zachowuje od pewnego czasu.Trzy razy czesciej chce wychodzic na dwór nawet po godzinnym spacerze zaraz potem strasznie szczeka udrzwi.A na spacerach czesto ucieka i nie reaguje na wołanie na nic. Nie wraca pare godzin do domu.To jest niepokojace dodam ze nie spotkało go u nas w domu nic złego.Ma roczek. Nie wiem co robic. Nie wiem czemu tak sie dzieje. Jestem załamana. Nieba bym mu uchyliła. Nie mam pojecia czemu tak sie zachowuje. :-(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-26, 09:55 
Secret napisał(a):
Jestem załamana. Nieba bym mu uchyliła. Nie mam pojecia czemu tak sie zachowuje. :-(
Jeżeli to samiec,może czuje w okolicy psią piękność w okresie rui.Gdy to jest samiczka,podąża także "na zew natury".Chociaż pora roku psich godów,nie jest ta.Może po prostu,roczny pies to już dorosły osobnik i zaczyna wyłamywać się.Nie tylko dobrocią,ale także trochę dyscypliny w relacjach ze swoim podopiecznym ,nie zaszkodzi.
:dog:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-22, 14:10 
Mam problem z moim psem, od pewnego czasu gryzie sobie łapy do krwi, wygląda to tak jakby go to swędziało. Byłam u weterynarza, dostałam środek na szybkie gojenie, ale to nic nie pomogło. Jak tylko się zagoi zaczyna gryźć znowu, najpierw była jedna łapa, a teraz już druga. Nie wiem dlaczego tak robi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO