dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Kosmetyki dla psa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-06-10, 10:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-31, 10:45
Posty:26
Czy ktoś może mi polecić kosmetyki nabłyszczające sierść dla mojego psa - ostatnio jego sierść jest bardzo nieładna a zawsze miał taka błyszcząca. Może jakaś odzywka, czy zmienić karmę?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyki dla psa
PostNapisane: 2010-06-14, 11:34 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Przyczyn takiego stanu rzeczy może być naprawdę wiele. Oczywiście począwszy od złej diety, może jest za mało urozmaicona. Jeśli chodzi o konkretny kosmetyk, to bardzo dobry jest ten http://www.krakvet.pl/systems-straight- ... -5131.html nie zawiera alkoholu i konserwantów więc pies nie dostanie po nim reakcji alergicznej. warto tez kupić odpowiedni szampon stosowny do długości jego sierści

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyki dla psa
PostNapisane: 2010-06-14, 14:43 
A uzywałeś/aś może tego dla swojej psiny? Byłam na ich stronie ale maja taki duży wybór, że nie bardzo mogę się zdecydowac bo znalazłam jeszcze inne od tego co mi poleciłaś/eś. Daj znać jak coś bo bardzo bym chciała żeby psiuń wyglądał zdrowiej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyki dla psa
PostNapisane: 2010-06-29, 12:56 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Generalnie używałam różnych,ale z tego byłam najbardziej zadowolona. Kosmetyki z serii ALL Systems są naprawdę świetne, nawet profesjonalni hodowcy ich używają wiec coś w tym musi być. Może nie jest to najtańszy kosmetyk( ale i tak na krakvet.pl kupisz go najtaniej) ,ale jest wart swojej ceny. Oczywiście zawsze możesz kupić coś w markecie za parę złotych,ale nie masz pewności czy pies nie zareaguje na to uczuleniem

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyki dla psa
PostNapisane: 2010-07-07, 18:30 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
jeżeli Twój pies od dłuższego czasu je tą samą karmę to faktycznie to może być przyczyna utraty blasku sierści, ze swojej strony dla dorosłego psa polecałabym TASTE OF THE WILD Wetlands Canine, można ją dostać na e-karma.pl, szczerze to nie wiem czy w tradycyjnych sklepach zoologicznych ta karma jest dostępna, bo kupuje ją tylko w tym sklepie, ale mój owczarek za nią przepada :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyki dla psa
PostNapisane: 2010-07-21, 12:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-07-05, 11:56
Posty:29
Mato ma rację, trzeba zwierzowi urozmaicać jadłospis i nie będzie problemów z sierścią. Ja ostatnio popełniłam błąd i dawałam za długo kurczaka mojemu no i patrzył na mnie z wielkim wyrzutem, a swoją drogą, odbiło się to na sierści trochę. Więc zapodałam mu szampon nabłyszczający Miracle Coat no i poprawiło się. Możesz to kupić na tej samej stronie co podał Mato.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyki dla psa
PostNapisane: 2010-08-22, 15:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-06-15, 12:00
Posty:9
Kosmetyki 1 All System są naprawdę bardzo dobre stosuje je zawsze przed wystawami dla moich dwóch springer spanielek angielskich i futro wygląda super. Jeśli jednak chodzi o matowe futro to same kosmetyki mogą nie pomóc, ponieważ może to być spowodowane niedoborami w żywieniu. Proponuje dawać psu biotynę i tłuszcze omega 3 i 6. Po takiej kuracja futro na pewno będzie lepiej wyglądać.

_________________
grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyki dla psa
PostNapisane: 2010-11-17, 14:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-31, 09:26
Posty:17
Osobiście uważam, ze kosmetyki z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego są bardzo dobre. Pozostawiają przyjemny zapach, łagodzą, nawilżają skórę naszego pupila i ogólnie działają dobrze. Warto takie wybierać, bo są naprawdę pierwsza klasa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyki dla psa
PostNapisane: 2011-01-18, 10:08 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Zgadzam się z mato i moderwoman, produkty z e-karma.pl są bardzo dobrej jakości. Dla mojej kotki i psa rodziców też zamawiam taste of the wild, bardzo za tym przepadają, a czytając skład karmy, wiem, że dokonałem dobrego wyboru.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyki dla psa
PostNapisane: 2011-01-18, 11:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-28, 12:25
Posty:19
polecam surowe zoltko dwa razy w tygodniu

_________________
AUKCJE, LOTERIE, KONKURSY, DARMOWE NAGRODY
http://odlotek.pl/zaproszenie/17582


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO