dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

POMÓŻCIE PROSZĘ!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-09-27, 14:54 
Mam ogromny problem z moim psem. Dostałam go gdy miałam niecałe 13 lat. Pies ma już prawie dwa lata i dotychczas nie chorował. MAm taki problem, że po ostatnim szczepieniu ( jakieś cztery dni temu) zauważyłam u niego niepokojące objawy. Na przykład to, że stracił apetyt. Zupełnie nic nie je, już od trzech dni! A zawsze był strasznym żarłokiem... Wymiotuje i jest jak cień psa. Dzisiaj gdy wróciłam ze szkoły na prawdę się przeraziłam, ponieważ zwykle od razu wybiegał do mnie, a teraz nawet nie wyszedł z budy! Zaczęłam go wołać bo miałam nadzieje że śpi, ale on nadal nie wyszedł. Kiedy do niego podeszłam i zaczełam mówić nadal siedział w budzie i tylko lekko machał ogonem. Czytałam o chorobach psów w internecie i myślę że to może być parwowiroza. Ta choroba niestety jest bardzo ciężka i często nawet śmiertelna :|. Moi rodzice powiedzieli żebym się nie martwiła , bo psy są silne i sobie poradzi, ale ja już nie wiem co robić. Ten pies to jest jedna z tych rzeczy które są dla mnie najważniejsze i jeśli on odejdzie to nie wiem co zrobię. Myślałam jeszcze , że to może wina tego szczepienia, ale wątpię bo ponoć jakiś psi wirus grasuje w naszej okolicy. Boje się też o mojego drugiego psa , żeby się nie zaraził ( ten chory to kundelek, a drugi pies to owczarek niemiecki). Jeśli wiecie co robić, to pomóżcie, proszę. Bardzo się o niego boje. Każdy kto go widział wcześniej od razu by zauważył ,że jest z nim bardzo źle, bo wcześniej ten pies to był po prostu " całkowity świr" który się rzucał na wszystkich i ich wylizywał, a jak tylko słyszał że go wołam to biegł na złamanie karku... i za to go tak kocham. :-(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: POMÓŻCIE PROSZĘ!
PostNapisane: 2010-09-27, 19:05 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Kreska a co to było za szczepienie, przeciwko czemu ?
Nie potrafię powiedzieć ot tak co mu może być, ale może dostał za dużą dawkę, albo tak reaguje po tej szczepionce.
Myślę, że nie powinnaś czekać aż mu się polepszy, tylko pójść raz jeszcze do weterynarza, żeby zobaczył co się z nimi dzieje.
Jeżeli on czuje się tak od trzech dni, a wówczas miał to szczepienie, przyczyną może być reakcja na zastrzyk jaki dostał.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: POMÓŻCIE PROSZĘ!
PostNapisane: 2010-09-28, 09:09 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-10, 14:28
Posty:175
Zamiast szukać "cudleku" na forach prościej chyba iść/jechać do weterynarza jak poradziła misia24

_________________
działki pod inwestycje * darmowe ogłoszenia * coaching


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO