dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Oddajemy krew?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-11-15, 16:33 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Ale mdlejesz bo nie możesz patrzeć na strzykawkę i krew,czy z innego powodu?Ale mam nadzieję,że przed oddaniem krwi przebadali Cię,czy możesz być dawcą.Podobnie ja miałam jak opisałam wyżej,okazało się,że sama mam niską hemoglobinę i nie mogę oddać krwi.Ale raz się uparłam i pobrali mi trochę,potem kazali leżeć dali kawę i czekoladę,ale nie posłuchałam,wstałam z innymi dziewczynami i poszłyśmy na miasto,a tam jedna drugą musiała podtrzymywać,bo robiło nam się słabo.Nawet miałam i jeszcze mam Legitymację Honorowego Krwiodawcy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oddajemy krew?
PostNapisane: 2012-02-13, 12:20 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ja w tej chwili oddaje już regularnie, mam nadzieję, że już tak zostanie. Jakoś dobrze na to reaguję, chociaż wszyscy uważają, że powinnam zaraz umrzeć na kozetce bo jestem chuda i blada, wieć upływ krwi mnie zabije ^^ Nie zdarzyło mi się zemdleć, w sumie nie odczułam nigdy w żaden sposób ubytku krwi, po prostu oddaję, idę do szkoły/pracy i juz. Cieszy mnie to, bo tak mnie wszyscy straszyli, że sama miałam obawy czy jestem właściwą osobą na dawcę.
Zarejestrowałam sie też w rejestrze dawców szpiku, polecam każdemu, nic nie boli, nic nie kosztuje, a może kiedyś przyjdzie czas, że któreś z nas uratuje ludzkie zycie http://www.dkms.pl/choose.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oddajemy krew?
PostNapisane: 2012-02-22, 11:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-02-22, 11:01
Posty:12
zgadzam się z emą. Jeśli możemy pomagać, to róbmy to. Ja też oddaję regularnie i właśnie zastanawiam się nad oddaniem szpiku. Nie wiem tylko jakie są warunki, ale sobie doczytam:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO