dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-08-29, 15:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-08-07, 01:40
Posty:71
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
bolszewicy to przy tym pikuś to jest barbarzyństwo 21 wieku


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-31, 23:35 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
Mactavish napisał(a):
bolszewicy to przy tym pikuś to jest barbarzyństwo 21 wieku


He, no może niebez przesady, ale jest pewna analogia. Bolszewicy wprowadzali w życie różne pomysły kompletnie oderwane od rzeczywistości(np. odwracanie biegu rzek,tworzenie nowych narodów ..itd), tak to jest jak banda przygłupów wymysli sobie coś i chce to realizoważ bo "tak ma być i już", kompletnie ignorując różne prawa którymi rządzi się świat - prawa natury itd.
I w tym przypadku uczenie w szkołach że seks jest czymś złym jest jakimś nieporozumieniem rodem z ZSRR.

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-03, 13:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-08-07, 01:40
Posty:71
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
NO właśnie wtym tkwi sens.Ludzie uważjący się za ekspertów chcą na siłe wprowadzac na siłe swoje teorie które często mało mają wspólnego z rzeczywistością,najgorsze jest to że są osoby przy władzy którzy pozwalają na eksperymentowanie na całym pokoleniu nie myśląc o tym jakie to może przynieśc konsekwencje w przyszłości że niewspomne o tym jaki to wstyd na całą europe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-03, 14:55 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
mery_blue napisał(a):
Wszelakiego rodzaju zajecia dotycz. seksu itp sie nie sprawdziły do tej pory wiec szukaja innych sposobów..
Najgorsze w tym wszytskim jest to, ze te zajecia prowadzą osoby bez kompetencji.. czesciowo bez duzej wiedzy.. którzy w wielu przypadkach nie potarfią odpowiedziec na zadawane pytania uczniów...


zgadzam sie, i do tego wiadomo jak to czasem jest z takimi tematai ze wsrod rowiesnikow boimy sie zadac pewne pyt. dlatego osoby prowadzace takie cos powinny same poruszac trudne tematy, a nie tylko powiedziec to co i tak wszyscy wiedza, unikac jakis dyskusji czy niewygodnych pytan

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-18, 09:01 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
hmmm, ale patrząc na statystyki nastoletnich rodziców nie da się nie zauważyć problemu, pomysł tych zajęć mi do gustu nie przypadł ale traktuję to jako pierwszy kamyczek na drodze do "unormalnienia" pożycia seksualnego u młodzieży. W moim roczniku do matury nie udało się przez ciążę przystąpić około 10 dziewczyną, a moje liceum było z tych "szanowanych". Jakaś edukacja musi nastąpić, tylko jaka?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-18, 16:13 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A aj się nie zgodzę. To idzie w złą stronę. W stronę stworzenia z tego tematu tabu. Powinno się edukować o metodach antykoncepcji i wszystkich innych aspektach, złych i dobrych, a nie nakłaniać do celibatu.

Edit:

http://demotywatory.pl/175205/Polskie-n ... i#comments

Mówi samo przez się.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-18, 21:46 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
ja tam jednak jestem za takim celibatem chociaz do tej 18, a co do tematow tabu to jesli sex nim nie jest to co jest?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-18, 22:53 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Butters, jak to mówią ... zakazany owoc smakuje najlepiej, cyz jakoś tak ;) Myślisz że takie wpajanie coś da? Ja nie sądzę. Jeśli ktoś ma zamiar uprawiać sex to i tak to będzie robił, tylko że przy normalnej edukacji, może będzie to robił z głową, bo przy tym co proponują teraz, po internecie nadal będą pisać zrozpaczone dziewczynki czy po pocałunku mogą zajść w ciąże...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-18, 23:15 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Butters napisał(a):
ja tam jednak jestem za takim celibatem chociaz do tej 18, a co do tematow tabu to jesli sex nim nie jest to co jest?


Twoje podejście nie ma sensu wg mnie, jeśli nie będzie się o tym rozmawiać, to będą przypadki nastoletnich dziewczyn w ciąży i tyle

Jak to mój kolega mawia - "przyroda"... I tego nie oszukasz.

szostoll napisał(a):
eśli ktoś ma zamiar uprawiać sex to i tak to będzie robił, tylko że przy normalnej edukacji, może będzie to robił z głową, bo przy tym co proponują teraz, po internecie nadal będą pisać zrozpaczone dziewczynki czy po pocałunku mogą zajść w ciąże...


Oczywiście Michał - lepiej zapobiegać niż leczyć. Lepiej nie czytać potem po forach jakichś postów oderwanych od rzeczywistości, bo to będzie fatalnie świadczyć o edukacji seksualnej młodzieży. Tego nie da się obejść, ominąć, zamieść pod dywan i trzeba się z tym faktem pogodzić.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-20, 19:47 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
a czy ja mowie żeby siedzieć cicho? z głową trzeba tłumaczyć, z głową! ;)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO