dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wychowanie do abstynencji
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-08-06, 18:55 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Cytuj:
Już od września uczniowie i uczennice szkół w województwie łódzkim będą zmuszeni (tak, obecność będzie obowiązkowa!) do uczestnictwa w całkiem nowym przedmiocie, mającym być moralnym przewodnikiem po świecie miłości dla współczesnej młodzieży.

Na Wychowaniu do abstynencji nastolatki będą miały wpajane przekonania na temat negatywnych stron uprawiania seksu. Dowiedzą się na przykład, że cielesna bliskość jest tak samo zła jak hazard i używki, współżycie zwykle kończy się chorobami wenerycznymi, a seks przedmałżeński nie jest źródłem przyjemności [!]. Co więcej, w szkołach powstaną kluby dziewic i prawiczków, które poprowadzą wytypowani uczniowie – liderzy. Ich zadaniem będzie propagowanie mody na wstrzemięźliwość seksualną, tak jak robią to Ruch Czystych Serc czy Srebrne Obrączki.

Wychowanie do abstynencji będzie cyklem trzynastu lekcji, których celem ma być osłabienie zainteresowania młodzieży seksem, a co za tym idzie – zmniejszenie liczby ciąż wśród niezamężnych nastolatek. Podobno za Oceanem tego rodzaju projekt został zwieńczony sukcesem.

Obecnie odbywają się intensywne kursy i szkolenia dla nauczycieli, którzy od września poprowadzą zajęcia. Jedynym kryterium branym pod uwagę podczas wyboru chętnych jest ich przekonanie o słuszności idei. Możemy się więc spodziewać kiepskiej merytoryki, braku kompetencji i intensywnej indoktrynacji. Jakoś trudno nam sobie wyobrazić 60-letniego nauczyciela matematyki, tłumaczącego, na czym polega zapłodnienie…


Źródło

Ja pozostawię bez komentarza... Wszystko chyba napisałam w temacie ;)
Co o tym myślicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-06, 19:28 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
yyyyy, zatkało mnie, hehehhehehe

wg mnie nic nie pomoze, powinni raczej wyedukowac jak to robic bezpiecznie, zeby sie nie zarazic i w ciaze nie zajsc,

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-09, 23:28 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ta i jeszcze może niech wprowadzą jak dawniej płatne odpusty tylko że u dyrektorki... śmich na sali.

Poza tym już widzę te kluby... No chyba że się to wprowadzi w podstawówce 1-3, wtedy wszyscy jak jeden mąż przyrzekali przy komunii że nie wezmą alkoholu, papierosów i innych używek do ust do 18 roku życia, a wszyscy wiemy jak jest teraz.

Znowu zróbmy tabu a fora zapełnią się od pytań czy od pocałunku można zajść w ciąże...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wychowanie do abstynencji
PostNapisane: 2009-08-11, 22:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-08-09, 21:20
Posty:21
ema napisał(a):
Cytuj:
Już od września uczniowie i uczennice szkół w województwie łódzkim będą zmuszeni (tak, obecność będzie obowiązkowa!) do uczestnictwa w całkiem nowym przedmiocie, mającym być moralnym przewodnikiem po świecie miłości dla współczesnej młodzieży.

Na Wychowaniu do abstynencji nastolatki będą miały wpajane przekonania na temat negatywnych stron uprawiania seksu. Dowiedzą się na przykład, że cielesna bliskość jest tak samo zła jak hazard i używki, współżycie zwykle kończy się chorobami wenerycznymi, a seks przedmałżeński nie jest źródłem przyjemności [!]. Co więcej, w szkołach powstaną kluby dziewic i prawiczków, które poprowadzą wytypowani uczniowie – liderzy. Ich zadaniem będzie propagowanie mody na wstrzemięźliwość seksualną, tak jak robią to Ruch Czystych Serc czy Srebrne Obrączki.

Wychowanie do abstynencji będzie cyklem trzynastu lekcji, których celem ma być osłabienie zainteresowania młodzieży seksem, a co za tym idzie – zmniejszenie liczby ciąż wśród niezamężnych nastolatek. Podobno za Oceanem tego rodzaju projekt został zwieńczony sukcesem.

Obecnie odbywają się intensywne kursy i szkolenia dla nauczycieli, którzy od września poprowadzą zajęcia. Jedynym kryterium branym pod uwagę podczas wyboru chętnych jest ich przekonanie o słuszności idei. Możemy się więc spodziewać kiepskiej merytoryki, braku kompetencji i intensywnej indoktrynacji. Jakoś trudno nam sobie wyobrazić 60-letniego nauczyciela matematyki, tłumaczącego, na czym polega zapłodnienie…


Źródło

Ja pozostawię bez komentarza... Wszystko chyba napisałam w temacie ;)
Co o tym myślicie?




Na początku pojawił się uśmiech na mojej twarzy. A potem myśl:

"Co za mądrala coś takiego wymyślił?"

Po prostu edukacja na najwyższym światowym poziomie. Zamiast tłumaczyć jak to robić bezpiecznie, to będą gadać żeby tego unikać ...ehhh
Gdzie my zdążamy? Z powrotem do średniowiecza?
Kończę posta, bo muszę zobaczyć, czy aby na moim podwórku nie palą czarownic...

Dalszy komentarz zbędny.

_________________
Pozdrawiam
Piotr Krzyworączka
http://senio.pl/ - telefony dla osób starszych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-11, 22:41 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Brzmi jak mocny primaaprilisowy żart...

Na razie jeszcze nie wiem co powiedzieć, bo mnie lekko zamurowało. Chociaż Kolega powyżej podsumował to jakoś w podobnym tonie jak ja myślę.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-12, 08:51 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
a ja czytajac sam temat myslałam ze o alko chodzi :mrgreen:

no ale co do tematu ...

Wszelakiego rodzaju zajecia dotycz. seksu itp sie nie sprawdziły do tej pory wiec szukaja innych sposobów..
Najgorsze w tym wszytskim jest to, ze te zajecia prowadzą osoby bez kompetencji.. czesciowo bez duzej wiedzy.. którzy w wielu przypadkach nie potarfią odpowiedziec na zadawane pytania uczniów...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-12, 21:14 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Śmiem momentami twierdzić, że uczniowie mogą uczyć prowadzących.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-19, 15:35 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-08-05, 17:00
Posty:12
Lokalizacja: Poznań
Kolejny debilny pomysł. Nie wiem, jaki ten kraj będzie za parę lat, skoro dzisiejszej młodzieży miesza się w głowach, ile wlezie. I to w szkole, instytucji, która ma wychować mądrych ludzi. Niech nauczą odpowiedzialnego seksu, a nie zabraniają, bo i tak nic z tego.

_________________
Bo we mnie jest pasja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-19, 20:47 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
asienka85 napisał(a):
Nie wiem, jaki ten kraj będzie za parę lat


Normalny - będziemy oglądać TV Trwam, słuchać Radia Maryja i korzystać z sieci wRodzinie, a młodzież będzie studiować w Toruniu...

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-26, 15:54 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
Cytuj:
.....a seks przedmałżeński nie jest źródłem przyjemności [!]


Eh. Jak bedą wpajac ludziam takie bzdury to niech się nie zdziwia jak fiaskiem skończy się cała ta godna pożałowania operacja. Tak to jest jak pańswo wpiep...a się tam gdzie niepowinno. Czyżby to jakaś oznaka powrotu do ZSRR?

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO