dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-01, 19:29 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Piorun napisał(a):
Chyba troche źle mnie zrozumiałeś.Owszem Rydzyk jest szurnięty, a to jego całe toważystwo podchodzi pod sekte, z tym że robienie z tego afery że cała Polska jast taka a taka itd, to już głęboka przesada, a jaki by ten Rydzyk by niebył, ale przyrównywanie go do Hitlera to już kwalifikuje się do szpitala psychiatrycznego. Pozatym taki film można by nakrecić o każdym dowolnym kraju, naprawde uwież mi że różnych oszołomów na zachodzie jest nawet więcej.


No, teraz już ogarniam o co Tobie chodzi. I się z tym zgodzę.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-06, 15:54 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Widziałam to na msnie, co za cwok w tego Rydzyka :]

zysio napisał(a):
osobiście jtem w stanie podciągnąć to pod sektę.

Zysiu to jest sekta :]

tu z Wikipedii definicja:

Sektę, według definicji encyklopedycznej, charakteryzuje zespół wybranych cech, które często uznawane są za negatywne przez oficjalne instytucje państwowe lub religijne, m.in. autorytarne sprawowanie władzy przez przywódcę sekty, traktowanie członków sekty w sposób instrumentalny przez jej kierownictwo, łączenie celów politycznych i ekonomicznych (czerpanie korzyści materialnych z działalności sekty przez wybrane osoby lub grupy osób) z celami religijnymi lub parareligijnymi, brak samokrytycyzmu, dążenie do uniezależnienia się od uznawanych przez społeczeństwo czynników kontroli (np. rodzina lub media)[2].

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-11, 16:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-09-11, 15:51
Posty:2
Lokalizacja: Skądinąd
Kilka cytatow na poczatek:

1. [quote]Pan Rydzyk jest zakłamanym, zacofanym rasistą, który robi z naszego kraju ciemnogród....[/quote]

2. [quote]Co do Rydzyka... - no cóż... nawet nie chce mi się za bardzo tego komentować... bo jego zachowanie odzwierciedla dokładnie to, co ja mogę zaobserwowac tutaj na codzień u zwykłych ludzi z obywatelstwem polskim.[/quote]

3. [quote]To że ktoś prubóje z mojego kraju zrobic ciemnogród nie oznacza że Polska się nim staje[/quote]


Wiem, ze cytaty nie sa dobrane najlepiej do tego, co zaraz napisze, ale to taki skrot dla tych, ktorym nie chce sie czytac calosci dyskusji. :P

Osobiscie nie ropzumiem, o co cala afera, doszukiwanie sie sekt, potepianie itp. Nie lepiej sie smiac? ja tam wole sie cieszyc, ze do owej sekty nie naleze, ze moge smiac z tego, co widze. A ze jest w Polsce masa kretynow (Rydzyk jest w moim top10 i to calkiem wysoko), jest tez spowodowane zapotrzebowaniem na nich. Bo gdyby wsrod nas, szarych mas, nie bylo baranow, idiotow, matolow i debili, ktorzy potrzebuja reprezentantow na swoim poziomie intelektuialnym - pewnie ci ostatni nie mieliby racji bytu.
A propos ciemnogrodu, prawda jest taka, ze nikt nie musi probowac robic go z naszegpo kraju - on nim jest. I dlugo pozostanie.[/quote]

_________________
Nie jest sztuką być głupim.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-18, 08:56 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
Najlepiej spakować przysłowiową dupę w troki i wyjechać, a potem skamleć, że jest źle, że niedobrze, a gdyby tak coś pozmieniać, zagłosować inaczej, może samemu kandydować? ja tam za Rydzykiem jakoś nie jestem, tym bardziej przeciwko niemu, traktuję go jak biznesmena, który wpasowała się w niszę i robi na tym niezłą kasę, na co daje zezwolenie cała Polska, a co do wstydzenia się z Polskę to może zacznijmy najpierw wstydzić się za siebie. Do ideału mi daleko więc myślę, że zaczynając od "swojego podwórka" krytykę zajdziemy o wiele dalej niż atakując sprawy, które są poza naszym zasięgiem.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-18, 23:01 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Butters napisał(a):
zagłosować inaczej


No ale jak inaczej? Jak nie zagłosujesz, do w wyborach do Sejmu/Senatu włazi "jedynka" z listy wyborczej, choćbyś uważał, że Marjan Iksiński z Pipidówy Dolnej, który miał "13" na liście, był najlepszy. To boli.

Butters napisał(a):
myślę, że zaczynając od "swojego podwórka" krytykę zajdziemy o wiele dalej niż atakując sprawy, które są poza naszym zasięgiem.


Wg mnie nic dodać, nic ująć, najciemniej pod latarnią.

Butters napisał(a):
traktuję go jak biznesmena, który wpasowała się w niszę i robi na tym niezłą kasę


Ale pamiętaj, że manipuluje w tym celu uczuciami religijnymi.

Butters napisał(a):
Najlepiej spakować przysłowiową dupę w troki i wyjechać, a potem skamleć, że jest źle, że niedobrze


Skamleć i bez wyjeżdżania łatwo, a wiesz jaki fajny komfort psychiczny jest, jak nie musisz oglądać w TV tych samych od jakichś 20 prawie lat twarzy?

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-20, 19:49 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
zupełnie mi te twarze w TV nie przeszkadzają, mam swój rozum i nie łykam wszystkiego co mi podają, z wyborami jest różnie, ale lokalnie jesteśmy w stanie wybrać kogoś kto nam odpowiada; wiadomo, że im dalej tym trudniej, ale zacznijmy od tego co najbliżej.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-31, 21:06 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Rydzyk przedstawia dla mnie dużą wartość...rozrywkową. Warto się czasem pośmiać, a skoro są ludzie, za wszelką cenę pragnący dać nam powód do rzeczonego śmiechu, to w czym jest problem? Za granicą, nie przyznaję się do Rydzyka, odcinam się od niego, bo to jeden z czterdziestu milionów.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 20:23 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Hm.. powiesz szczerze czasami udaje sie sie posluchac RM i Rydzyka... Podziwiam naiwnosc ludzi, ktorzy potrafia przekazac ostatni grosz na jego "firme".
Czlowiek ma wyjatkowy dar do prania niektorym ludziom mozgu.

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-07, 20:38 
Chłopaki, my się lepiej wstydźmy za reprezentację ;P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-07, 21:03 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis napisał(a):
Chłopaki, my się lepiej wstydźmy za reprezentację ;P


Nawet nie wiesz, jak mało mnie owa reprezentacja obchodzi.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO