dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Żal mi czasem...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-08-22, 16:55 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
http://www.tvn24.pl/12690,1609938,0,1,m ... omosc.html

Pan Rydzyk jest zakłamanym, zacofanym rasistą, który robi z naszego kraju ciemnogród....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-22, 23:40 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Cytuj:
Pan Rydzyk


Dokładnie - pan, nie żaden ojciec - będzie się w piekle smażył.

W Polsce czasem... nie, nie czasem, często wyskakują takie absurdy że można żałować że urodziło się w tym poronionym kraju, jednak myślę, że gdybym miał udać się na emigrację byłoby mi ciężko. Pewnie bym się przyzwyczaił, ale brakowałoby mi języka, rodziny, polskich twarzy, czułbym się tam obcy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-24, 20:13 
szostoll napisał(a):
Pewnie bym się przyzwyczaił, ale brakowałoby mi języka, rodziny, polskich twarzy, czułbym się tam obcy.

Tak ,to jest nasze własne polskie piekiełko.We wszystkich krajach jest chleb "o dwu skórkach",tzn.jest ta gorzka i smaczna słodka.Całe szczęście że mamy wolność słowa i można napiętnować tego rodzaju" geniusza. " :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-24, 20:19 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
ema, poczytaj Newsweeka nr 30/2009 z 26 lipca br. to Ci się ciśnienie jeszcze bardziej podniesie, jest dość ciekawy artykuł.

szostoll napisał(a):
Pewnie bym się przyzwyczaił, ale brakowałoby mi języka, rodziny, polskich twarzy, czułbym się tam obcy.


Uwierz mi że ja np. z przyjemnością się przestawiałem - inne nastawienie ludzi na ulicy, brak afer, przekrętów i przemiłych plotących-trzy-po-trzy naszych polityków itp itd. jeszcze bardziej mi to ułatwiał. ;-)

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-25, 20:23 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
zysio napisał(a):
szostoll napisał/a:
Pewnie bym się przyzwyczaił, ale brakowałoby mi języka, rodziny, polskich twarzy, czułbym się tam obcy.


Uwierz mi że ja np. z przyjemnością się przestawiałem - inne nastawienie ludzi na ulicy, brak afer, przekrętów i przemiłych plotących-trzy-po-trzy naszych polityków itp itd. jeszcze bardziej mi to ułatwiał.


A ja tam sie czasem nawet na emigracji wstydzę, że jestem Polką... Niestety takie są realia..
Polacy zagranicą są czasem gorsi niz we własnym kraju..


Co do Rydzyka... - no cóż... nawet nie chce mi się za bardzo tego komentować... bo jego zachowanie odzwierciedla dokładnie to, co ja mogę zaobserwowac tutaj na codzień u zwykłych ludzi z obywatelstwem polskim.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-25, 21:02 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
mery_blue napisał(a):
A ja tam sie czasem nawet na emigracji wstydzę, że jestem Polką... Niestety takie są realia..
Polacy zagranicą są czasem gorsi niz we własnym kraju..


Ooo tak, nawet może nie czasem, a często, rzekłbym że zwykle.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-26, 14:27 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
Ja bym niedramatyzował. Fakt że o.Rydzyk jest oszołomem, który dodatkowo często przeczy sam sobie, jednak jeśli chodzi o właśnie kręcony film pt."Córka Hitlera" to ten film mówiąc najprościej jest żałosny,bo i ile Rydzyk jest oszołomem to autor tego filmu jeszcze większym. Otóż widocznie komuś być moze zależy aby tak właśnie postrzegano Polske, inaczej mówiąc - gdyby Rydzyk nie istniał to pewne środowiska musiałby go sobie wymyslić.
Niestety tak własnie działa propaganda, dla przykładu moge wziąść kamere i nakręciś jak gdzieś w nocy pod sklepem monopolowym 20-30 kiboli wybija cegłami szyby i podpala sklep , po czy moge puścić ów materiał na ramówke wszystkich stacji (BBC,TVN,Polsat ,SkyNews ....ect) i dołączyć do tego że w Polsce wybuchła rewolucja i że setki tysięcy ludzi wyszło na ulice i palą sklepy; wówczas conajmiej 70% odbiorców łyknie ta informacje bez zastanowienia.(metoda wielokrotnie sprawdzona) I TAK WŁASNIE DZIAŁA PROPAGANGA. To taki najprostszy schemat.
Mówiąc krótko - wszystko trzeba z góry poddawac wątpliwości, a patrząc na inne narody , no cóż mamy się z czego wstydzić(inni również), ale też bezsprzecznie mamy mnóstwo powodów do dumy. :roll:

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-29, 15:11 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-08-07, 01:40
Posty:71
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
To że ktoś prubóje z mojego kraju zrobic ciemnogród nie oznacza że Polska się nim staje ja dla przykładu wcale nie zacząłem ubierac sie w nieoprawione skóry dzika i nie chodzę na czworaka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-30, 17:28 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Piorun, z tym Rydzykiem to nie do końca jest jak piszesz - a mam takie zdanie nie tylko na podstawie artykułów prasowych, uwierz. To nie jest propaganda, ludzie naprawdę są zmanipulowani, osobiście jtem w stanie podciągnąć to pod sektę.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-31, 23:25 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
zysio napisał(a):
Piorun, z tym Rydzykiem to nie do końca jest jak piszesz - a mam takie zdanie nie tylko na podstawie artykułów prasowych, uwierz. To nie jest propaganda, ludzie naprawdę są zmanipulowani, osobiście jtem w stanie podciągnąć to pod sektę.


Chyba troche źle mnie zrozumiałeś.Owszem Rydzyk jest szurnięty, a to jego całe toważystwo podchodzi pod sekte, z tym że robienie z tego afery że cała Polska jast taka a taka itd, to już głęboka przesada, a jaki by ten Rydzyk by niebył, ale przyrównywanie go do Hitlera to już kwalifikuje się do szpitala psychiatrycznego. Pozatym taki film można by nakrecić o każdym dowolnym kraju, naprawde uwież mi że różnych oszołomów na zachodzie jest nawet więcej.

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO