dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-04, 11:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-06-26, 17:04
Posty:4
marco napisał(a):
Wszystko zależy od tego, jakie fundusze posiadamy. Ja zastanawiam się nad taką inwestycją:
posiadam kapitał w postaci gruntu (położony niedaleko Poznania, blisko autostrady) i myślę nad postawieniem tam hali magazynowej lub produkcyjnej (chodzi mniej więcej o tego typu obiekty - hale ). Oczywiście to wszystko z przeznaczeniem na wynajem. Co myślicie o takim biznesie? Czy jakieś duze firmy, które potrzebują magazynów (np. kurierskie) wynajmują takie hale czy raczej starają się kupować na własność?



moim zdaniem to słaby pomysł. sieci logistyczne są tak pomyślane żeby wszystko przechodziło przez centra logistyczne, a z taką wielkością magazynową nie powalczysz.

Lepiej byłoby te ziemię sprzedać, a uzyskane środki przeznaczyć w jakieś nieruchomości.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2013-07-10, 18:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:06
Posty:4
Ja inwestuję w siebie. Kapitał ludzi to najlepszy kapitał!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2013-07-12, 12:54 
Zastanawiam się nad uruchomieniem stolarni. Analizowałem rynek i narzędzia do obróbki drewna, materiały ścierne czy maszyny stolarskie są jak najbardziej w moim zasięgu. Mam także odpowiednie doświadczenie z tym związane. Pytanie jeszcze czy ta branża jest odpowiednim wyborem/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2013-07-26, 11:49 
Obligacje skarbu państwa są bardzo bezpieczne jednak nie przynoszą zaskakujących zysków, dobrze jest wybrać zdywersyfikowany portfel inwestycyjny, czyli taki w którym wybieramy np 3 produkty w które chcemy inwestować i zlecić to Doradca Finansowy Kielce, który zajmie się takim lokowaniem pieniędzy w te produkty żeby przyniosły jak największe zyski.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2013-07-31, 12:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-31, 23:07
Posty:50
ja juz wspominalam o tym na tym forum, najlepsza inwestycja jest rodzina i gromadzony na poczet zabezpieczenia na przyszlosc kapital - w generali maja taka opcje.
Ostatnio znajomy chcial zamrozic swoje oszczednosci i zrobil to, kupil zegarek za 30 tys :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2013-10-17, 15:05 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Mówisz o tym funduszu inwestycyjno ochronnym?? To faktycznie dość ciekawie brzmi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2013-10-17, 17:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-10-17, 17:31
Posty:5
moim zdaniem inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja - kursy szkolenia - to działa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2013-10-19, 13:37 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-04, 16:20
Posty:93
Nie ma chyba w 100% pewnej i bezpiecznej inwestycji. Kazda niesie ze soba jakies ryzyko, niestety. ale zawsze w takiej tragicznej sytuacji mozna skorzystac z opcji szybka pożyczka bez biku i w ten sposob uratowac swoja firme.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2013-10-30, 21:08 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
A moim zdaniem najlepiej inwestowanie zostawić tym, co się na inwestowaniu znają ;)
Fajne sa też ubezpieczenia połaczone z inwestycją, jak np. to: http://www.generali.pl/klienci-indywidu ... ro-familia

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2013-11-03, 08:35 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-05-22, 05:26
Posty:3
jackrostowski napisał(a):
Ja inwestuję w siebie. Kapitał ludzi to najlepszy kapitał!


W sumie racja, tylko że taka inwestycja nie zawsze się zwraca...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO