dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-01-31, 20:06 
Najlepiej inwestować w nieruchomości. Jest to bardzo dobry sposób na pomnożenie swoich pieniędzy. Obecnie w Łodzi powstają Apartamenty Zdrowie. Biuro sprzedaży znajduje się na Jarzynowej 17B. Są to apartamenty o wysokim standardzie z widokiem na Park Zdrowie. Są one zlokalizowane blisko centrum. Idealne mieszkania na wynajem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2017-04-06, 21:05 
bezpieczne inwestycje w tych czasach, jeszcze w naszymm kraju to chyba tylko nieruchomosci. tutaj zawsze wiemy że nam się zwróci (oczywiście jeśli myśłimy o wynajmie), czy po prostu sam nam się będzie spłacałkredyt. a później stanowi to zabezpieczenie dla nas, np na emeryturę. ja myślę o takich nieruchomościach jak np apartamenty w Rowach nad morzem. dobra lokalizacja pod wynajem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2019-07-30, 11:16 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
My z mężem zainwestowaliśmy w zakup mieszkania w centrum a pomogło nam z tym biuro nieruchomości abc-dom, każdemu polecam taką inwestycje pieniędzy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2022-10-27, 21:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-12, 23:42
Posty:25
Odnośnie poszukiwań bezpiecznych inwestycji w metale szlachetne zarówno złote i srebrne monety oraz sztabki. Ja akurat kupuję je wyłącznie u dobrego i sprawdzonego dealera od lat czyli Mennica Skarbowa https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć także fajne inwestycje w sztabki i monety bulionowe. Pozdrawiam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2023-04-21, 13:48 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
Mega polecam konsultacje z doradcami z Phinance. To prawdziwi fachowcy, znają się na swoim zawodzie i potrafią doradzić w najbardziej skomplikowanych kwestiach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bezpieczne inwestycje - jakie?
PostNapisane: 2023-07-05, 07:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2023-01-15, 19:53
Posty:65
Polecam spróbować inwestycji w nieruchomości na Cyprze. Mój kolega korzysta z tego już od dawna i bardzo mi polecał https://cyprinvest.com Postanowiłem się do nich odezwać i od niedawna zacząłem inwestować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO