dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: imprezy firmowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-03-23, 18:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-03-07, 18:33
Posty:21
Ile razy już byłeś na takiej imprezie? Najważniejsze by picie było za darmo nie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2013-03-25, 21:28 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Ja często wyjeżdżam na kilku imprezach firmowych też byłam, ale teraz na aktualnym etapie mojego życia najzwyczajniej już mi się znudziło. Ogólnie fajnie jeśli są to wypady w ciekawe miejsca, tematyczne:) a najważniejsza jest atmosfera ogólna pośród pracowników!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2013-03-29, 17:17 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-08-07, 08:14
Posty:119
Te spotkania niby za darmo, to i tak sponsorowane często z funduszu socjalnego, ale w sumie fajnie napić się z kolegami:/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2013-04-19, 01:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-24, 11:02
Posty:17
zainteresowałeś mnie tym całym www.pawersport.pl - chyba podsunę szefowi


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2013-04-19, 09:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-04-17, 15:30
Posty:18
"Imprezy tematyczne" na służbowym wyjeździe może niekoniecznie (w szpilkach na bungee???), ale my ostatnio zorganizowaliśmy konferencję w Hotelu Starzyński. Nie spodziewałam się, że w Płocku może być taki standard i tylko 1,5 h jazdy z Łodzi ;) Konferencja przebiegła gładko, sale wspaniałe i dobrze przygotowane na konferencje, jedzenie było pyszne a później relaksowaliśmy się w hotelowym spa. Super było się oderwać od codzienności i mimo, że nie potrzebowaliśmy picia na potęgę, to znacznie się polubiliśmy jako team :) Popieram takie inicjatywy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2016-06-22, 20:34 
u nas ostatnio była świetna impreza firmowa, pojechaliśmy do Niezgody to jest w parku krajobrazowym dolina baryczy i tam w kwatera-niezgoda mieliśmy integracje, zupełnie proste granie w gry, które zabraliśmy ze sobą okazało się świetną rozrywką a wszystko było okraszone pysznym jedzeniem (pieczeń z dzika- kosmos!!!!) na drugi dzień mieliśmy spływ kajakowy i można się było nacieszyć pięknem tamtejszej przyrody, chętnie tam jeszcze wrócę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2016-08-26, 16:43 
U nas na jakiekolwiek imprezy firmowe, konferencje czy tego typu wydarzenia, szef wymyśla jakieś fajne rzeczy :) Np. ostatnio był taki bar kawowy perfect service. Ich kawa jest naprawdę przepyszna :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2016-09-22, 02:56 
U nas jakieś obiady firmowe itp zawsze odbywają się w Venge w Łodzi. BArdzo fajny lokal, pomagają z całą organizacją :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2016-12-14, 11:48 
my generalnie zrobiliśmy sobie ostatnio wycieczkę do Krakowa bo jest wiele super miejsc do zobaczenia i bardzo dobrze się bawiliśmy, zatrzymaliśmy się w Best Western Efekt Express i muszę przyznać że świetny mają ten hotel, z super jedzeniem więc nawet teraz myślimy czy jakiejś konferencji w Krakowie u nich nie warto byłoby zorganizować


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2016-12-15, 17:08 
Nie wiem czy Best Western Express to ta sama firma co Best Western Premier, ale jezeli tak to hotel zapewne jest wart polecenia. Byólam z rodzinką w tym drugim i cały pobyt był bez zarzutu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO