dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: imprezy firmowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-18, 09:54 
U nas tradycją jest, że imprezę mamy w firmie, zamawiamy catering z Aperitif Serwis z Warszawy i mówiąc szczerze też ciekawy pomysł przynajmniej można posiedzieć, porozmawiać, ale jednak każdy wraca spokojnie do domu do rodziny


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2017-07-18, 11:20 
miniap napisał(a):
U nas tradycją jest, że imprezę mamy w firmie, zamawiamy catering z Aperitif Serwis z Warszawy i mówiąc szczerze też ciekawy pomysł przynajmniej można posiedzieć, porozmawiać, ale jednak każdy wraca spokojnie do domu do rodziny


ja zamawiałam od nich catering na chrzest syna i faktycznie mają dobre dania


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2017-07-26, 10:00 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Byłam niedawno na imprezie jedynej w swoim rodzaju, całej urządzonej w meksykańskim stylu, z meksykańskim jedzeniem i muzyką, grał DJ Lama w śmiesznym kapeluszu i w ogóle było przezabawnie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2017-07-27, 23:56 
U nas imprezy firmowe od jakiegoś czasu robi firma "Tropem Przygody": http://www.tropemprzygody.pl/. I każda z nich jest bardzo udana, bo firma się z nami zawsze konsultuje i dopasowywują imprezy do nas :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2017-07-31, 11:01 
My swoją najlepszą konferencję organizowalismy w hotelu Grand Lubicz w Ustce http://www.grandlubicz.pl/. Idealne miejsce na takie wydarzenia. Jest dużo miejsca, hotel w wysokim standardzie. No i tez samo miejsce nad mrozem też robi wrażenie :) Jest co robić po wszystkich prelekcjach, można razem spędzać czas i to duży plus :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2017-10-03, 11:19 
A ja szukam miejsca na imprezę klasową takei spotkanie po latach, moglibyście cos doradzić? Czy Pałac Wiśniewski będzie dobrym miejscem?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2017-10-31, 07:50 
My taki klasowy zjazd zrobiliśmyw Venge w Łodzi :) Bardzo fajny lokal :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2017-10-31, 13:12 
A ja ostatnio szukałam dobrego cateringu we Wrocławiu, na szkolenie i długo się zastanawiałam co wybrać ostatecznie wybrałam margaret z Wrocławia. - https://www.margaretwroclaw.pl/ wszystko super smaczne i w dobrych cenach!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2017-11-28, 12:52 
u nas takie imprezy nastawione na samą zabawę raczej się nie odbywają, ale w połączeniu z konferencją jak najbardziej je organizujemy i wszyscy je cenią sobie, u nas ostatnio fajną oprawę florystyczną zrobiło http://www.dcpremium.pl/ i teraz zastanawiamy się, czy w ogólnie nie wprowadzić z ich pomocą więcej zieleni w firmie, bo o skutkach nawet psychologicznych tego dużo czytałam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: imprezy firmowe
PostNapisane: 2017-12-01, 17:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-12-01, 17:04
Posty:8
nie lubie na to chodzic, sama "smietanka" sie zbiera i jest sztywno, nie wiadom oczy mzoan cos powiedziec zeby potem nie powiedzialize jestes "taki i owaki" wole spotkania z wlasnymi znajomymi


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO