dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-09-22, 02:44 
Żeby cokolwiek więcej odłożyć i sobie zarobić to trzeba jechać za granicę, tutaj o to ciężko. Ja szukam pracy przez agencje eurokontakt. Mają dużo ciekawych propozycji i to z różnych krajów, więc warto się rozejrzeć :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
PostNapisane: 2016-09-29, 20:31 
ja też bym raczej polecał wyjazdy za granice - tutaj nic nie da się zaoszczędzić, ksozty zycia wszystko pochłaniają. zerkajcie sobie na oferty pracy za granicą, np link2usedom ma całkiem ciekawe oferty, na cały rok czy tylko na sezon, a do niemiec blisko i dobre płace


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
PostNapisane: 2016-12-18, 21:41 
Fajna dodatkowa pracą, która można wykonywać w domu jest szycie. Ja w wolnym czasie szyję i sprzedaję swoje wyroby w internecie. Zamierzam też rozszerzyć swoją działalność i podjąć współpracę z firmą Wolle, która szyje swetry. chciałbym wprowadzić je do sprzedaży :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
PostNapisane: 2017-02-01, 10:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
Jeśli masz problem ze znalezieniem pracy looknij na http://poradnikpracownika.pl/
Znajduje sie tam wiele porad dla pracowników m.in sposoby na znalezienie pracy, wzory pism, wskazówki jak się zmotywować do pracy, jak się dobrze zorganizować itd.
Myślę, ze mogą one bardzo pomóc wszystkim pracownikom oraz osobom które dopiero szukają pracy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO