dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-12-21, 12:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-12-21, 12:30
Posty:3
Praca dodatkowa - tylko jaka? Jakieś propozycje?!
Najlepiej realne i opłacalne… Aby faktycznie zarobić. Może oferty z tego portalu?

Już wyjaśniam o co mi chodzi.

Często znajomi i nie tylko znajomi, pytają mnie, gdzie szukać pracy dodatkowej,
- jak ją znaleźć,
- co robić, aby zarobić
- w jaki sposób naprawdę można to robić,
- jak zwiększyć swoje dochody
- i czy jest to w ogóle możliwe.

Pytają coraz częściej. Pytania te wynikają z obecnej sytuacji na rynku pracy oraz z faktu, iż większość z nas nie jest zadowolona ze swoich zarobków. Myślę, że zgodzisz się ze mną.

Ostatnio spotkałam się z danymi z gus’u, że w Polsce jest 17 milionów osób aktywnych zawodowo, a niemal 95% deklaruje, że zarabia mało, albo za mało i chciałoby zarabiać więcej. Taki standard.

Co można z tym zrobić? Odpowiedz będzie tu: addwork24.com (już wkrótce!)

Ale po kolei.

Najczęściej jeżeli za mało zarabiasz to
- albo liczysz na cud
- albo szukasz dodatkowych możliwości – DODATKOWEJ pracy, czy DODATKOWYCH źródeł dochodu (skutecznych).

Wydaje się to banalne, gdyż teoretycznie wszystko to wiemy, ale w praktyce każdy z nas zastanawia się jak tego dokonać i jakie naprawdę są możliwości.

Stąd pomysł na addwork24.com. Wygląda na to, że jedyny taki w Polsce kompleksowy portal o PRACY DODATKOWEJ.

Na co dzień współpracuję z ludźmi z różnych branż, często wykonujących takiego typu pracę, którą w potocznym postrzeganiu uważa się za pracę dodatkową. Wielu z nich odniosło sukces w tym, co robią. Na tyle duży, że traktują to już jako jedyne źródło utrzymania.

To
- we współpracy z nimi, korzystając z ich doświadczenia, praktycznych umiejętności i porad: co i jak warto robić, aby zarobić
- oraz w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku
- i na oczekiwania niemal każdego Polaka
Razem zaczęliśmy projekt - tworzymy PORTAL dla osób takich jak TY, którego celem jest pokazanie dodatkowych źródeł finansowych oraz ułatwienie wyboru odpowiednich dla Ciebie możliwości.

Ty: Znajdziesz na nim informacje o wszystkich możliwych formach pracy dodatkowej, sprawdzone oferty, artykuły, porady i oceny ekspertów, listę rzetelnych firm, z którymi warto współpracować, a także szkolenia i wiele więcej.
My: przygotujemy dla Ciebie wszystko, aby to było możliwe.

Dzięki kompleksowości portalu najdziesz tu co najmniej kilka wariantów i dodatkowych możliwości zarabiania. Całą masę ofert, omówień, przykładów i szkoleń.

Podpowiemy jak znaleźć odpowiednią dla Ciebie pracę, ile i na czym można zarobić, jaki czas należy na to poświęcić, na co uważać przy zawieraniu współpracy z daną firmą i w co warto się angażować.

Prace nad addwork24.com już trwają. Powstanie za miesiąc lub dwa. Mamy wiele pomysłów na to, by spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Nazwa już jest - addwork24.com
Co o niej sądzisz? Co sądzisz o pomyśle?

Reszta prac w toku. Całość już wkrótce.

Już wkrótce, dzięki licznym eksperckim opiniom możliwe, że znajdziesz tu odpowiedzi na szereg pytań m.in. jak zdobyć dodatkową pracę i jak zarobić w sprawdzony sposób.

My przygotujemy wszystko, aby było to możliwe. Na razie to na tyle.

Jeśli masz sugestie lub pomysły, napisz do mnie!

Wejdź na naszego Facebook’a tu: http://www.facebook.com/pages/addwork24 ... 01?fref=ts
i sprawdzaj aktualne info. tu: http://www.addwork24.com/

Twój komentarz będzie dla mnie, dla nas bardzo cenny.
Możesz nam pomóc, kibicować, albo przyglądać się naszym postępom prac.

Czekam na Twoją opinię.


---
Magda Banaśkiewicz
FB: http://www.facebook.com/pages/addwork24 ... 01?fref=ts
www: http://www.addwork24.com/


Jeśli masz sugestie lub pomysły, napisz do mnie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
PostNapisane: 2012-12-21, 16:43 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-29, 12:03
Posty:134
Lokalizacja: Bywam w fajnych miejscach
Czyli kolejny portal z pracą i o pracy...
w dobie kryzysu każdy kolejny jest wazny, zerknę jak ruszycie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
PostNapisane: 2012-12-28, 12:04 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
W czasach studenckich dorabiałam sobie często jako opiekunka do dzieci. Nie jest to łatwa praca i trzeba mieć do tego dryg i powołanie, ale jeżeli ktoś lubi przebywać z dziećmi i ma do nich cierpliwość, to czemu nie? Można zarobić trochę grosza, zanim znajdzie się tę jedyną wymarzoną pracę. Pracowałam wtedy wprawdzie na własną rękę i nie zawsze wychodziło mi to na zdrowie, szczególnie, kiedy rodzice zalegali z wypłatą, podając mi tysiące wymówek. Teraz kilka moich koleżanek pracuje dla specjalnych agencji dla niań, które zatrudniają profesjonalne i doświadczone opiekunki, ale znajdują im również porządnych rodziców i sami wypłacają honoraria. Myślę, że jeżeli dziewczyna nie ma sprawdzonego źródła pracy jako niania, to warto zgłosić się do takiej właśnie agencji, żeby nie dać się oszukać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
PostNapisane: 2012-12-28, 18:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
Tylko nie wchodżcie w żadne durne klikanie. Ja zaczęłam szukać dodatkowej na barze, może w styczniu coś się trafi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
PostNapisane: 2013-01-02, 10:15 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Zanim zacznie się szukać pracy dodatkowej, trzeba najpierw zastanowić się, czy w grę wchodzi tylko praca zdalna, czy też można szukać dowolnego zajęcia. W tym drugim przypadku możliwości jest naprawdę sporo: opiekunki dla dzieci, praca za barem, praca w sklepie, sprzątanie - to tylko kilka przykładów na dorywcze zajęcie. W przypadku pracy zdalnej możliwości są już bardziej ograniczone - w grę wchodzi przede wszystkim pisanie tekstów o różnym charakterze, albo praca na stanowisku grafika komputerowego. Niezależnie od tego, jaką pracę się wybierze, trzeba być bardzo ostrożnym, żeby nie zostać zrobionym w bambuko - takie niestety mamy czasy...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
PostNapisane: 2013-08-17, 16:10 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Prac dodatkowych jest bardzo dużo. Co powiecie na sprzątanie biur łomianki? Praca jak każda inna, a można sobie dorobić. Można również pracować w sieci i robić wiele innych rzeczy. Wystarczy poszukać...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
PostNapisane: 2013-10-23, 10:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-09-13, 09:24
Posty:32
Lokalizacja: Warszawa
Mnie w znalezieniu pracy pomogły afirmacje bogactwa - spróbuj.
Dzięki temu stałem się kreatywny i odważny do poczynania w kierunku własnego biznesu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
PostNapisane: 2013-10-29, 17:21 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Afirmacja bogactwa?
O matko i córko, nie wiem czy byśmy tu sięgnęli po taki tytuł hihihi.
Co do pracy dodatkowej - to jak się jest studentem, to warto sobie czas wakacji spożytkować na pracę, np : http://www.jobster.pl/20/13_zasady-work-and-travel-usa - to opcja pracy z akredytowanego programu,w ramach którego studenci jadą do USA, i jednocześnie zwiedzają i pracują.
Work & travel - myślę że to fajna opcja jak się dzieci nie ma, odpowiedzialności, obowiązków itd.

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
PostNapisane: 2014-12-17, 13:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-06-12, 12:33
Posty:10
ja dodatkowo działam w programie partnerskim lepsza oferta. kiedyś działałam w avonie i oriflame ale niesttey, rynek kosmetyczny sie zapchał i cięzko. A lepsza oferta całkiem dobrze działa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Praca dodatkowa-tylko jaka? Jakieś propozycje?!
PostNapisane: 2014-12-30, 18:57 
Na początku to pamiętam że to był dobry biznes, sama dużo ich kupowałam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO