dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: staż??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-05-11, 14:58 
robin_hoo napisał(a):
Moi znajomi robili płatne staże, są organizowane z uczelni i finansowane z UE. Teraz to już chyba za późno na ten rok akademicki, ale w przyszłym polecam się zainteresować - biorą w nich udział duże, poważne firmy, a żeby taka firma była dopuszczona do programu to musi mieć zatwierdzony odpowiedni program stażu ze szkoleniami, planem itp.

Z tego co pamiętam to rekrutacja na takie staże są właśnie zimą, na początku semestru- trzeba wziąć udział w programie i znaleźć sobie pracodawce z dostępnych w konkursie, nie każdy się dodaje. Słyszałem natomiast wiele opinii o tym, że większość z tych pracodawców nie spełnia oczekiwań, lepsi są tacy, którzy sami poszukują stażystów i oferują rozbudowane programy stażowe.

violetfusion napisał(a):
Wziełam udział w tym programie, wysłałam aplikacje na Staż w Redakcji Bankier.pl, Dział Newsroom. Zobaczymy czy mi się uda :)

może się okazać, że na wakacjach, będziemy czytać Twoje teksty na bankierze- powodzenia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: staż??
PostNapisane: 2013-05-12, 21:38 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 19:32
Posty:163
Mam nadzieje, że tak. Dziękuje :) Teraz wystarczy poczekać na wyniki

_________________
Nie jestem szczypiorem :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Staż w Allegro - branża e-commerce, 25 płatnych staży
PostNapisane: 2013-05-13, 01:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-04-18, 00:26
Posty:3
violetfusion napisał(a):
Wziełam udział w tym programie, wysłałam aplikacje na Staż w Redakcji Bankier.pl, Dział Newsroom. Zobaczymy czy mi się uda :)



Witajcie!
Mam przyjemność być Waszym doradcą online w ramach kampanii informacyjnej, przeprowadzanej przez Grupę Allegro.
Jestem do dyspozycji wszystkich zainteresowanych rozwojem ścieżki kariery, poszukujących interesującej pracy w innowacyjnym środowisku e-commerce oraz wszystkich zainteresowanych ofertą staży w Grupie Allegro.
Ruszyła właśnie III edycja programu stażowego Grupy Allegro „Lepszy widok na pracę”!

Przygotowaliśmy 2-miesięczne, płatne staże w wybranym zespole w okresie letnich wakacji. Będziesz realizował autorskie projekty i angażował się w codzienną pracę zespołu. Damy Ci szansę zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, którym podzielą się z Tobą najlepsi specjaliści branży e-commerce.
Czeka na Was 25 ofert stażu w IT, marketingu, rozwoju biznesowym, redakcji, HR i nie tylko.

Zapraszam do zapoznania się z naszą propozycją:
http://kariera.allegro.pl/Strefa-Stazysty
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i pokrewnych wątkach.


Pozwolę sobie przytoczyć jeszcze terminarz prac komisji rekrutacyjnej, abyście Państwo wiedzieli kiedy czekać na pozytywne wiadomości :
Do 12 maja przyjmujemy aplikacje w odpowiedzi na opublikowane oferty stażowe. Od 13 maja rozpoczniemy etap analizowania zgłoszeń i rozmów rekrutacyjnych z wybranymi kandydatami.
Rekrutację na wszystkie 24 oferty stażowe planujemy zakończyć ok 20 czerwca. Wówczas poznamy nazwiska wszystkich osób przyjętych na staż i zostaną one przekazane do publicznej wiadomości.


Pozdrawiam, i życzę powodzenia
--
Tomek,
Doradca online Grupy Allegro


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: staż??
PostNapisane: 2013-05-17, 18:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-09-27, 18:19
Posty:93
Zastanawiam się czy staż to nie jest przypadkiem strata czasu. W Krakowie co drugi młody człowiek to stażysta. To tacy pracujący bezrobotni.
____________________________________
Przeprowadzki Kraków - kompleksowe usługi transportowe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: staż??
PostNapisane: 2013-05-31, 08:04 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-31, 23:07
Posty:50
ale to przeciez dobry poczatek zeby nabyc jakies dowsiadczenie:) sama bylam na 2 stazach oczywiscie roznych i nauczylam sie wiele.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: staż??
PostNapisane: 2013-06-04, 15:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-04, 12:55
Posty:13
Hejka :) Ja dopiero kończę pierwszy rok studiów i marzę już o wakacjach w domu. Jednak może po drugim roku poszukam jakiegoś stażu. Sądzicie, że mam szansę w tak młodym wieku, czy lepiej poczekać aż będę miała większą wiedzę ze względu na studia? A wy w jakim wieku dostałyście swój pierwszy staż?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO