dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

staż??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-04-09, 01:07 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
mam takie pytanie
słyszał ktoś o firmach które potrzebują stażystów ale nie o byle jakie firmy tylko takie z planem, które pomogą i nauczą czegoś ?? na ten czas jestem gotowa pojechać do innego miasta (interesuje mnie okres wakacyjny)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: staż??
PostNapisane: 2013-04-09, 11:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 13:34
Posty:54
Podaj, skąd jesteś i jaka branża Cię interesuje, będzie łatwiej doradzić :P Wszystkie duże korporacje mają na swoich www zakładki Kariera, szukałaś tam?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: staż??
PostNapisane: 2013-04-11, 00:08 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 19:32
Posty:163
W zasadzie to jak jest gotowa pojechać do innego miasta to jej lokalizacja nie będzie aż tak potrzebna, chociaż na pewno to pomoże. ;) Przede wszystkim musisz podać dziedziny, które cię interesują, to fakt.

_________________
Nie jestem szczypiorem :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: staż??
PostNapisane: 2013-04-11, 00:09 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
nie, nie szukałam jest to dla mnie tak nowy temat że nie koniecznie wiem jak się w nim odnaleźć. jestem w Jeleniej Góry ale staż mogę mieć wszędzie ponieważ to są wakacje i mogę spokojnie wyjechać ... a zainteresowania. praca biurowa mi się podoba (znam dobrze j. angielski i uczę się hiszpańskiego) praca z klientem...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: staż??
PostNapisane: 2013-04-11, 20:01 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 19:32
Posty:163
Słyszałaś o stażach organizowanych przez grupe Allegro?

_________________
Nie jestem szczypiorem :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: staż??
PostNapisane: 2013-04-11, 23:07 
Allegro jest tak potężną firma, że na pewno ma mnóstwo działów, spośród których wybierzesz interesujący dla Ciebie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: staż??
PostNapisane: 2013-04-11, 23:49 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
nie wiedziałam że allegro organizuje staże ... pewnie w warszawie... no i pewnie jest miliard osób chętnych i bez znajomości nie mam szans. a znajomości nie mam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: staż??
PostNapisane: 2013-04-12, 11:49 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-02-21, 13:14
Posty:44
Wbrew pozorom, aby dostać się na staż nie są potrzebne zbyt duże znajomości ;) Staże są zazwyczaj organizowane dla studentów, na okres 3 miesięcy. Wiele dużych firm mają fajne programy praktyk letnich, może spróbuj tam. W ogóle jesteś studentką?

Jeśli interesuje cię praca biurowa i z klientem, to szukaj najlepiej staży w dziale obsługi klienta, ewentualnie w sprzedaży.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: staż??
PostNapisane: 2013-04-12, 14:53 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 19:32
Posty:163
Z tego co ja wyczytałam to właśnie nie jest tak, że musisz mieć super dorobek. Podczas rekurutacji procesu rekrutacji dostajesz zadanie do wykonania i od niego zależy czy dostaniesz staż czy nie. Czyli liczy się bardziej kreatywność i potencjał.

_________________
Nie jestem szczypiorem :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: staż??
PostNapisane: 2013-04-12, 22:49 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
anusia1 napisał(a):
Wbrew pozorom, aby dostać się na staż nie są potrzebne zbyt duże znajomości ;) Staże są zazwyczaj organizowane dla studentów, na okres 3 miesięcy. Wiele dużych firm mają fajne programy praktyk letnich, może spróbuj tam. W ogóle jesteś studentką?

Jeśli interesuje cię praca biurowa i z klientem, to szukaj najlepiej staży w dziale obsługi klienta, ewentualnie w sprzedaży.


tak jestem studentką akurat robię zarządzani - zasobami ludzkimi :) inaczej poszłabym do pracy... podoba mi się opcja z działem obsługi klienta


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO