dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zakupy w sieci?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-11-01, 01:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-01, 01:36
Posty:2
Zakupy w sieci są już powoli wypychane przez zakupy tradycyjne, szczególnie że możesz oszczędzić kasę i czas, a sprzęt możesz zwrócić do 10 dni. Ponadto zawsze szybko możesz porównać ceny, np. http://www.kupujemy.pl/sony-svf1521k1e-cena-sklep.html ceny wahają się o 300 zł.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2013-11-06, 10:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-10-22, 12:25
Posty:28
Pewnie, że warto. Nie ma się czego obawiać, szczególnie jak robisz zakupy w jakimś popularnym sklepie www np. Komputroniku, OleOle itd.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2014-02-03, 21:14 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
bokitest napisał(a):
Ponadto zawsze szybko możesz porównać ceny, ceny wahają się o 300 zł.

ja właśnie zawsze tak robię, zanim coś kupie to staram się wyszukiwać w sieci produkty i porównywać, czasami nie jestem dobra w danym temacie, więc wpisując interesujące mnie parametry dostaje gotowe produkty odpowiadając moim wymaganiom, to świetna pomoc przed zakupami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2014-02-09, 19:09 
Witam, dokonuję zakupów drogą netową i powiem że do tej pory(odpukać w niemalowane:)) jestem zadowolona. Każdy zakupiony przeze mnie atykuł spełnia moje nająmielsze oczekiwania ! Także ja polecam , nie ma się czego obawiać, płacić przy odbiorzę, a jeśli żadają zapłaty przed wysyłką to trzeba się zastanowić.
Np ja obecnie to nie wiem co mam zrobi\ć, kupiłam odnowienie antywirusa i nic mi na pocztę nie przychodzi ,niby mają 14 dni na to,ale już to wcześniej robiłam i od razu była wiadomość a teraz nic.Obawiam się że jakiś blad zrobiłam. Nie mam numeru telefonu ani żadnego innego kontaktu, pieniądze przepady


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2014-02-11, 20:41 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
no tak jak mówię jak przed zakupem sprawdzi się dokładnie jaki sprzęt warto kupić i gdzie to nie ma problemu później z danym zakupem, warto się zorientować w temacie zanim podejmie się decyzję.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2014-10-10, 14:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-01, 15:00
Posty:11
Dlatego ja kupuję tylko w takich sklepach internetowych, które mają już swoją markę wyrobioną, a nie tylko tam, gdzie znajdę coś o kilka zł taniej. Czasem lepiej wydać 10zł więcej i mieć świety spokój niż użerać się z małymi sklepikami, które nie wiedzą jak podejść do zakupów w sieci i czego ich klienci oczekują.

Ostatnio zamawiałem 2 kaski narciarskie dla siebie i syna i wolałem kupić je w sklepie internetowym, niż na allegro od jakiegoś gościa, który miał je o 15 zł tańsze...

_________________
Mój ulubiony sklep narciarski :) - www.snowshop.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2014-10-20, 12:28 
hejo,tak mlodziezowo przyszalalam:)
czesto kupuje cos w internecie,nigdy nie oszukano mnie.
to sa normalne zakupy na ktore musisz poczekac,ale nie obawiajcie sie ze Was oszukaja czy cos


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2014-10-22, 14:48 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Bo generalnie oszustów jest bardzo mało. Należy jednak zawsze uważnie podchodzić do zakupów, aby nie było żadnych niespodzianek. Nie tylko ze strony oszusta, ale po prostu nietrafionego zakupu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2014-10-23, 11:49 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Dlatego ja zamawiając na allegro zawsze czytam komentarze


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2016-12-20, 11:44 
Jeśli chodzi o zakup laptopa, to chyba nie ryzykowałbym zakupów w sieci. Taki sprzęt powinniśmy kupować stacjonarnie. A jeżeli nie wiesz jakiego laptopa mogłabyś kupić, to odezwij się do Redicreo. Mają serwis komputerowy, ale składają też nowy sprzęt.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO