dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zakupy w sieci?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-01-29, 00:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
Ja myślę o laptopie z USA, myślę, że warto zaryzykować. Przesyłkę można teraz zamówić przez http://www.mymeest.pl/ a to firma godna zaufania. Uważam, że zagraniczne sklepy mają o wiele lepszy sprzet niz my tutaj.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2017-02-20, 14:27 
Ja polecam http://oziway.com/ , tam są różne fajne laptopy .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2017-03-10, 09:51 
A jeśli chodzi o oprogramowanie do komputerów, czy antywirusy to znajdziesz to w sklepie kluczsystem-sklep.pl Warto tam zajrzeć, bo mają tam różne programy :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2017-05-30, 22:54 
mi brakuje zaufania tylko do nowo otwieranych sklepów. Do tych z tradycją nie, tam kupuje bez obaw.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2017-05-31, 11:56 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Ja mam bardzo podobno, bo się już raz naciąłem na "Super okazyjną cenę". Dziękuje bardzo, wole zapłacić 20zł więcej i mieć zakup ze sklepu który jest na rynku, ma renomę i stałych klientów oraz sklepy nie tylko www


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2017-06-08, 11:53 
Ja też dużo rzeczy zamawiam online. Niedawno zamawiałem Windowsa w sklepie kluczsystem-sklep.pl i jestem zadowolona, bo poszło sprawnie i szybko.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2017-07-26, 10:30 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Ja chyba już pisałam, że uwielbiam kupować w sieci :) Ostatnio właśnie bardzo się cieszyłam z zakupów na zabawkisterowane.pl, znalazłam tam kilka fajnych prezentów i wszyscy się z nich cieszyli, młodsi i starsi :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2017-07-31, 07:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Ja ostatnio tylko przez internet robię zakupy, głównie na allegro kupuję, jeśli sprzęt audio czy telefon z tego sklepu http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39971353&order=m


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2017-08-28, 10:43 
Ja niedawno zamawiałem pakiet biurowy office do firmy. Kupiłem wszystko w sklepie kluczsystem i wszystko było w porządku.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zakupy w sieci?
PostNapisane: 2017-10-10, 16:30 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Ja mam bardzo podobno, bo się już raz naciąłem na "Super okazyjną cenę". Dziękuje bardzo, wole zapłacić 20zł więcej i mieć zakup ze sklepu który jest na rynku, ma renomę i stałych klientów oraz sklepy nie tylko www

takim sklepem może być militaria.pl ma renomę, klientów i teraz otworzyli się jeszcze w Łodzi i Poznaniu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO