dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-08-07, 20:22 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 20:34
Posty:41
wydaje mi się że lepszą opcją jest szkoła podyplomowa. Zawsze można dalej się kształcić w tym czym się do tej pory kształciło. Znajoma zarządzanie kończyła i zaczęła się rozglądać za jakąś podyplomową.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2016-08-12, 14:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Witam! Studia podyplomowe to dobre rozwiązanie dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę czy zdobyć nowe wykształcenie. W naszych oddziałach można podjąć studia nie tylko w obszarze finansów, ale i np. IT, budownictwa czy prawa. Dodam, że zapisując się na studia do 19 września wpisowe wynosi dzięki promocji 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2016-09-25, 18:25 
a tak promocja już się skończyła definitywnie? jak to jest?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2016-09-28, 08:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
korneliuszek napisał(a):
a tak promocja już się skończyła definitywnie? jak to jest?


Promocja zniżkowa została przedłużona aż do 15 października, co niewątpliwie jest bardzo korzystne dla osób zainteresowanych studiami podyplomowymi. Zatem zyskać możne czesne niższe o 300zł oraz 150 zł wpisowego (zamiast 400 zł).

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2016-11-02, 08:11 
zależy, co się chce robić :D jeżeli coś umysłowego to podyplomówka - można pięknie połączyć z pracą na pełny etat.
a jak fizyczne prace - to kursy doszkalające. ja np robiłem z wózka widłowego, kilka dni szkolenia a mam już więcej kompetencji i więcej możliwości na pracę :) poszukaj dobrych kursów w spoko cenie, jak np tutaj http://kursy-marko.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2017-04-18, 13:39 
Mnie się wydaje, że kursy mają więcej sensu bo dostaje się papier na konkretną umiejętność i tyle, najczęściej załatwia się to szybciej niż podyplomówkę, ja mam kurs operatora wózka widłowego i z czasem zainwestowałem też w swój własny wózek, używany ale z grupa-pgw nie było problemu z wyborem i teraz mogę robić niezależne zlecenia których nie brakuje


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2018-01-28, 00:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:36
Posty:288
BartoszDryś napisał(a):
Mnie się wydaje, że kursy mają więcej sensu bo dostaje się papier na konkretną umiejętność i tyle, najczęściej załatwia się to szybciej niż podyplomówkę, ja mam kurs operatora wózka widłowego i z czasem zainwestowałem też w swój własny wózek, używany ale z grupa-pgw nie było problemu z wyborem i teraz mogę robić niezależne zlecenia których nie brakuje

jak swój wózek dostarczasz na miejsce wykonywanego zlecenia?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2018-11-05, 15:42 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-03, 10:28
Posty:58
Jeżeli chodzi o szkolenie z pakietu Microsoft to polecam Firmę Informatyczną Szansa to miejsce gdzie można zrobić kurs z dużą dawką konkretnej i praktycznej wiedzy z certyfikatem Microsoft. Można go sobie ułożyć jeżeli chodzi o nasze wymagania, a Oni zwracają uwagę własnie na to co nas najbardziej interesuje i o co jest bardzo potrzebne w pracy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2021-04-13, 12:10 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Chodząc na szkolenia do firmy https://haccp-polska.pl/ możecie z nich uzyskać wiele informacji, które naprawdę są ważne. Myślę, że warto się dokształcać i stać się jak najlepszym w danym kierunku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2022-02-10, 14:10 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-10-28, 23:31
Posty:208
Zapisałem się na kurs z echokardiografii przepływowej za namową mojej dziewczyny i powiem szczerze, że już go nie mogę się doczekać. Na szkolenie można się zapisać poprzez stronę https://csmiwum.pl/kursy/echokardiografia-przezprzelykowa-08042022/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO