dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

kursy czy szkoła podyplomowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-16, 21:02 
Czy według Was lepiej jest zrobić kurs czy szkołę podyplomową? Kończę studia i już wiem, że po moim kierunku raczej ciężko będzie z pracą, na razie pracuję dorywczo, ale chcę znaleźć jakąś lepszą pracę po studiach, nie wiem czy lepiej zrobić jakiś kurs czy szkołę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2015-04-18, 12:37 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Wykonuję t.zw zawód reglamentowany, wymagający wiedzy i potwierdzenia tego zdaniem odpowiednich egzaminów. gdy przyjmuję do pracy to istotne są 2 aspekty: pierwszy to dyplom potwierdzający przygotowanie do wykonywania robót (dyplom potwierdza, że z zainteresowanym "dogadam się" w interesującym zakresie), drugi to potwierdzenie umiejętności praktycznego wykonywania zadań.
Ukończenie kursu to potwierdzenie posługiwania się językiem branżowym i ewentualnej praktyki. Mili, w przedmiotowej sprawie, stawiajcie się w sytuacji PRACODAWCY.

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2015-04-20, 22:11 
Na pewno kurs to szybsza droga, sama choć skończyłam co innego pracuję teraz w dziale księgowości, sama robiłam kurs z księgowości w go work. Studia podyplomowe robiłam z pedagogiki, jak na razie tylko kurs mi się w pracy przydał. Na pewno warto się zorientować jak z pracą w Twojej okolicy, kus zrobisz szybko, nie trzeba lat i od razu możesz w zasadzie wykonywać dany zawód, bo dostajesz uprawnienia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2015-04-29, 19:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-04-29, 19:36
Posty:3
Ja to się edukuję dużo przez kursy wideo które można kupić na allegro


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2015-05-25, 23:00 
grta napisał(a):
Na pewno kurs to szybsza droga, sama choć skończyłam co innego pracuję teraz w dziale księgowości, sama robiłam kurs z księgowości w go work. Studia podyplomowe robiłam z pedagogiki, jak na razie tylko kurs mi się w pracy przydał. Na pewno warto się zorientować jak z pracą w Twojej okolicy, kus zrobisz szybko, nie trzeba lat i od razu możesz w zasadzie wykonywać dany zawód, bo dostajesz uprawnienia.

I jak wrażenia po kursie? Zastanawiam się nad tą księgowością u nich, przydała by mi się do pracy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2015-05-27, 23:08 
A czym się w pracy zajmujesz? Ja byłam asystentką księgowej, to obecnie po takim kursie w go work jestem już młodszą księgową i rozliczam nawet kilku klientów. Także polecam, jak chcesz się rozwijać w tym kierunku to takie kursy są bardzo dobre, tylko właśnie wybieraj takie co dużo praktycznych zajeć jest a nie same ustawy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2015-06-08, 08:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-05-25, 09:02
Posty:3
Dużo kosztuje taki lepszy kurs? Pytam bo zastanawiam się czy warto.

_________________
www.foczka.org Najpiękniejsze kobiety z polskich portali społecznościowych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2015-07-06, 12:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-24, 14:55
Posty:18
Parę stówek trzeba zapłacić. Zawsze możesz też ewentualnie pomyśleć o dobrej szkole policealnej. Od siebie polecam gowork.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2015-07-09, 20:46 
Czy ktoś z Was słyszał o czymś takim jak kurs impro w biznesie? Widziałam, że mają w ofercie, program wydaje się ciekawy, co o tym sądzicie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kursy czy szkoła podyplomowa
PostNapisane: 2016-07-29, 08:36 
ja wybrałam podyplomową i nie żałuję :) poszłam na Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej na specjaliste ds. social media ;) za semestr mi wychodziło 1000 zł a kierunek naprawdę wart tych pieniędzy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO