dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Licencjat i co dalej?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-01-24, 19:30 
ja jestem zdania, że szkoła to lipa. Po co to się człowiek uczy ,stara całe życie , sekunda wystarczy i koniec tego wszystkiego. Nie mówię tu o śmierci bo też myślę że śmierć nie jest wcale złym wyjściem.
Ludziom niektórym tak diabelnie zależy na życiu a niektórym w ogóle. Każdy ma swoje racje, nie można nikogo oceniać, bo każdy idzie swoją drogą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2017-04-05, 09:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-12, 12:15
Posty:25
Każdy powinien zastanowić się ile informacji jest wstanie zrozumieć z materiału wykraczającego poza poziom licencjacki. Bo najważniejsze to przymusić siebie do nauki, a cała reszta nie sprawia kłopotu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2017-04-23, 18:19 
może magisterka na WSB ? akurat myślę nad kierunkiem Zarządzanie a naszym Szczecinie do tego jest obniżka opłat do 29 kwietnia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2017-04-24, 18:38 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Witam! Agatka282 skoro ten kierunek Ci odpowiada to zachęcam do aplikacji do 29 kwietnia i skorzystania z tej promocji. Oferujemy zniżkę w kwocie 1000 zł: 600 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Oferujemy również czesne już od 240 zł miesięcznie przez całe studia. Wspomnę, że studia II stopnia można podjąć także w pozostałych naszych oddziałach, m.in. w Poznaniu, Gdańsku czy też Wrocławiu, na standardowych 2-letnich studiach, połączonych z podyplomowymi oraz online. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2017-05-30, 23:40 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Z tego co widziałam to ta promocja nadal trwa - na pewno do 31go maja. Moja znajoma sie kilka dni temu zapisała wąłśnie na takich zasadach na WSB.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2017-06-06, 10:59 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Hmm a jest różnica między licencjatem a inżynierem ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2018-05-23, 08:45 
ja bym poszła na magisterkę na WSB która w Polsce ma kilka oddziałów do tego wiele ciekawych kierunków a w ostatnim czasie jest również obniżka cenowa przy zapisie do 31 maja można zaoszczędzić aż 1000 PLN.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO