dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Licencjat i co dalej?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-07-01, 01:37 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Niedługo mam obronę licencjata i zupełnie nie wiem co dalej? Może macie jakieś pomysły? Może magisterka ale gdzie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2016-07-03, 19:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Witam! Tranquill zapraszam Cię z tego miejsca do zapoznania się z pełną ofertą studiów II stopnia w oddziałach Wyższej Szkole Bankowej. Ofertę dostępnych kierunków poznasz na naszej stronie internetowej wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia Dodam, że studia możesz podjąć w normalnym trybie, w połączeniu ze studiami podyplomowymi oraz online. Wspomnę też, że do 15 lipca można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 235zł miesięcznie (zamiast 260zł) w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2016-07-05, 08:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-06-30, 15:09
Posty:6
Co tu dużo mówić - zacznij od pomysłu na siebie. Zastanów się co chcesz w życiu robić. Bez tego żadne studia nie dadzą rezultatu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2016-08-10, 17:17 
Na pewno warto pomyśleć o kontynuowaniu nauki czyli studia magisterskie, najlepiej w podobnym lub tym samym kierunku. To fakt wsb ma bardzo ciekawe promocję może coś znajdziesz tam dla siebie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2016-09-14, 23:47 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
oewsb napisał(a):
Witam! Tranquill zapraszam Cię z tego miejsca do zapoznania się z pełną ofertą studiów II stopnia w oddziałach Wyższej Szkole Bankowej. Ofertę dostępnych kierunków poznasz na naszej stronie internetowej wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia Dodam, że studia możesz podjąć w normalnym trybie, w połączeniu ze studiami podyplomowymi oraz online. Wspomnę też, że do 15 lipca można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 235zł miesięcznie (zamiast 260zł) w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB



Dzięki za podanie stronki, zapoznałam sie z nią ale interesuje mnie w jakim okres czasu są przewidziane te obniżki i rabaty?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2016-09-28, 19:49 
dzięki tej informacji skorzystałam z oferty Wyższej Szkole Bankowej i ich promocji cenowej jak dla mnie to idealna oferta zwłaszcza że zaoszczędziłam kilkaset złotych i mam swój kierunek Logistyka !


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2016-09-29, 18:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Tranquill rabat na wpisowe jest jednorazowy, a czesne jest obniżone na okres jednego roku.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2016-10-25, 18:20 
jak dla mnie studenta studiów magisterskich każdy grosz jest ważny dlatego to jeden z argumentów dlaczego wybrałem Logistykę na WSB.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2016-10-31, 20:00 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Masz racje. ,,Grosz do grosza a będzie kokosza'' :-) Studia to zawsze inwestycja w swoją przyszłość. Ale faktycznie mają fajne te obniżki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Licencjat i co dalej?
PostNapisane: 2017-01-23, 20:20 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-01-23, 20:17
Posty:2
Ja uważam, że najważniejsze jest jak najszybsze wyjście "na swoje". Gdybym była po licencjacie, to po prostu poszłabym do pracy, a mgr zrobiłabym sobie później o ile byłoby mi potrzebne. Trzeba też wziąć pod uwagę, że być może w przyszłości zmieni nam się perspektywa lub sytuacja i wybierzemy inny kierunek mgr niż teraz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO