dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-07-04, 13:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
Praca socjalna a resocjalizacja to chyba dwie różne sprawy. W przypadku tego drugiego to chyba nawet i masz racje:) ale ja akurat bardzo szanuje osoby które chcą pomagać innym zawodowo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
PostNapisane: 2012-07-13, 15:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-06-29, 12:44
Posty:32
Nie zgadzam się z Tobą Zatori. Sam jestem humanistką i mam sporo znajomych po politechnice. Ci, którym uda się znaleźć pracę w fachu mają dobrze. Reszta skazana jest na wielką lipę. Ukierunkowani sa bardzo ściśle i cięzko im się przekwalifikować. Humaniści są bardziej elastyczni. Skończyłam filologię polską i myslałam, że przyjdzie mi po tym uczyć w szkole. W sumie fajny fach ale nie dla mnie. Uczę za to w szkole językowej. nauczam polskiego obcokrajowców i jestem mega zadowolona. Oprócz tego redaguję teksty na serwisy internetowe i zajmuję się marketingiem w sieci. Mój chłopak, również po filologii, najpierw pracował jako specjalista do spraw w HR w firmie, która sprzedaje srebrne monety i złoto inwestycyjne, a teraz robi w social media. nie dajcie sobie kitu wcisnąć, że humanista to zawalidroga i nieudacznik. Wystarczy trochę chęci i elastyczność i rynek jest nasz :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
PostNapisane: 2012-08-16, 13:13 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-11, 17:05
Posty:73
Lokalizacja: Warszawa
Marecki ja słyszałam od koleżanki, która to właśnie studiuje, znaczy pracę socjalną, że teraz weszły jakieś restrykcyjne przepisy i tylko po tym jednym kierunku będzie można być pracownikiem socjalnym. A kierunek nie jest wcale taki powszechny, dużo uczelni ma go tylko na licencjacie, a magisterskie ciężko znaleźć. Ta koleżanka studiowała na Śląsku i chciała tam zostać na magisterskie i się okazało, że tylko jedna uczelnia w całym województwie ma pracę socjalną magisterską, WSP TWP właśnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
PostNapisane: 2012-08-16, 13:32 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
Makbetka- ja bym nie nazwał tego restrykcyjnymi przepisami:) Po prostu taki zawód, że chcą do niego konkretnego kierunku. Przynajmniej jak skończysz taki kierunek to wiesz, że masz dużą szanse, żeby dostać pracę.
A z tym, że to jedyne na Śląsku to nie wiedziałem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
PostNapisane: 2012-09-02, 21:24 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Słuchajcie a czy myslicie ze wybór takiego kierunku jak wizaż, stylizacja w ogóle ma jakąś przyszłość ?
czy to sie teraz opłaca ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
PostNapisane: 2012-09-18, 14:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-09-18, 14:37
Posty:11
Romi, brawo. Humaniści znacznie lepiej sobie radzą na rynku pracy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
PostNapisane: 2013-08-14, 15:35 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
marionetka- hmm, bo powszechnie uważa się inaczej, ale jak ktoś ma studia z praktykami, rozmawia i omawia problemy itd. to po prostu łatwiej później ogarnąć takie podstawowe sprawy jak chociażby cv, rozmowa kwalifikacyjna.
Zazdroszczę teraz znajomej, która się do nas przenosi i będzie studiować politykę społeczną. Po tym to już w ogóle nie powinna mieć problemow na rynku. :) I jeszcze na zmianę nazwy szkoły, bo z WSP TWP, zmieniliśmy się w WSP im. Janusza Korcza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
PostNapisane: 2013-09-09, 17:34 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Polityka społeczna? A co będzie po niej robić? Osobiście chyba wolałabym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi np. na WSB :) Chociaż bardziej marzy mi się E-commerce, bo to jeden z obszarów moich zainteresowań.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
PostNapisane: 2013-09-11, 20:30 
Witam,

Mówiąc o E-commerce- jest to nowość na Wsb. W ramach kierunku informatyka w Poznaniu pojawiła się taka specjalizacja.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-i-st ... ecjalnosci

Ponadto do 16 września:
0zł wpisowego (zamiast 395zł)
300zł zniżki w czesnym na I roku studiów

W razie pytań służę pomocą,
Pozdrawiam
Renata Mazur


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
PostNapisane: 2013-09-12, 16:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-09-12, 16:02
Posty:5
ja jestem na dziennikarstwie i jest ok - w razie czego mam wiele opcji

_________________
http://www.szalonewakacje.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO