dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-12-02, 22:13 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Szacun kochana :) Ja i matematyka to jak tysiąc lat świetlnych odległości. Mniej więcej. Jestem humanistką i muzykiem. I w takim kierunku poszłam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
PostNapisane: 2014-09-30, 14:34 
Oj ja również jestem humanistką. I szczerze? To nie wyobrażam sobie siebie na kierunkach ścisłych. Wiem,że jedynie okrutnie bym się tam męczyła.
Długo zastanawiałam sie nad kierunkiem dla siebie ( od października wybieram sie na studia) . W końcu padło na doradztwo i coaching na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Studia zaoczne ponieważ chciałabym iść do pracy ale w Poznaniu na pewno coś powinno się znaleźć.
Zrobiłam sobie pewne rozeznanie i wydaje się,ze po kierunku są naprawdę dobre perspektywy ponieważ rozwój osobisty jest na topie co słyszy się wszędzie. No i do tej pory wiedza ta była jedynie na ciężko dostępnych kursach.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
PostNapisane: 2014-11-29, 11:52 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-08-07, 08:14
Posty:119
Studiować warto: transport, spedycja...później nie trudno o prace http://frappe.pl/jak-zdobyc-prace-w-transporcie-drogowym/ Kierunek przyszłościowy, do tego języki oczywiście.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomóżcie. Wybór kierunku.
PostNapisane: 2017-08-14, 08:44 
lenka88 napisał(a):
Oj ja również jestem humanistką. I szczerze? To nie wyobrażam sobie siebie na kierunkach ścisłych. Wiem,że jedynie okrutnie bym się tam męczyła.
Długo zastanawiałam sie nad kierunkiem dla siebie ( od października wybieram sie na studia) . W końcu padło na doradztwo i coaching na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Studia zaoczne ponieważ chciałabym iść do pracy ale w Poznaniu na pewno coś powinno się znaleźć.
Zrobiłam sobie pewne rozeznanie i wydaje się,ze po kierunku są naprawdę dobre perspektywy ponieważ rozwój osobisty jest na topie co słyszy się wszędzie. No i do tej pory wiedza ta była jedynie na ciężko dostępnych kursach.

tylko, ze to jest tak że żeby być dobrym ternerem rozwoju osobistego to trzeba też coś samemu osiągnąć... wydaje mi się że najlepiej jest dzielić się doświadczeniem... tak robią najlepsi trenerzy jak np Modny Agent


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO