dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-02-05, 17:23 
Natty napisał(a):
W wieku 12 lat tez miałam takie zdanie o szkole, zresztą o obecnych gimnazjach nie można powiedzieć nic lepszego :roll:
Beznadziejnym pomysłem było skrócenie podstawówki i stworzenie gimnazjum.



też mi się tak wydaje :)))
gdyby podstawówki były dłuższe to ludzie by sie lepiej znali, byli zzyci i nie dochodziloby do tych wszystkich aktow przemocy.
ja raczej lubiłam swoje wszystkie szkoły :))) zawsze mój rocznikz mojej szkoły był najlepszy w dzielnicy ;) miałam dobry poziom, lubilam chodzić do szkoły, miałam całkiem dobrych nauczycieli z wyjątkami oczywiście. :)

teraz mam nauczycieli i poziom o wiele słabszy, na wielu przedmiotach czuje się jak na powtorce z gimnazjum, zadnych nowych wiadomosci, wszystko co juz wiem z poprzednich szkoł do tego nieciekawie opowiedziane a czasami tak poplątane i źle wytłumaczone, że już nawet swojej ugruntowanej w poprzednich szkołach wiedzy nie rozumiem - czasem zdarza sie, ze nauczyciele potrafią poplątać. ;)))
no ale ludzie nadal są spoko ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-05, 22:10 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Ty chodzisz do Liceum czy gdzie?? Też bym wolała być z nasza klasą dłużej... hmmm... myśle, że klasa tez sie zalicza do szkoły więc posłuchajcie:
Ogólnie lubie naszą klase, ale to zależy jakie osoby. Niestety w naszej klasie zrobił się podział na osoby popularne tzw. :Liga: i nie popularne :P Świat w klasie sie toczy wokół ligi... wszystko liga itp... i dlatego mam powód żeby w gim sie do innej klasy przenieść :P Nie lubie jak sie dzieli ludzi na grupy... :D

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-05, 22:40 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
mi tam w gimnazjum zajebiście się podobało ;p klasa od podst taka sama, może też dlatego ;) a LO mhm... nauczyciele niektórzy ok, uczniowie... eghm, nie bardzo. Więc chyba przenoszę się do unii do Lublina ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-05, 22:49 
aGa! napisał(a):
mi tam w gimnazjum zajebiście się podobało ;p klasa od podst taka sama, może też dlatego ;) a LO mhm... nauczyciele niektórzy ok, uczniowie... eghm, nie bardzo. Więc chyba przenoszę się do unii do Lublina ;)



ej przestan, mi sie z opowiadan Twoja szkoła podobała :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-06, 00:24 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
hmmm... ja to nie wiem czy w Unii Tobie Aga lepiej będzie. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

alinQa napisał(a):
mi sie z opowiadan Twoja szkoła podobała


ludzie gadają :-P

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-02, 14:19 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-26, 11:15
Posty:35
Lokalizacja: Bielsko-Biała
aj sobie mysle ze szkola nie jest taka zla, to przez nauke (do ktorej przewaznie nie chce sie zabrac) ksztaltuje sie taka opinia. Jesli ktos chce tzn uczy sie systematycznie (co wedlug mnie nie jest strasznym wyzeczeniem, zwlascza ze sie ma potem swiety spokoj) to potem ma czas na te rzeczy ktore wedlug ,,lenia" zabiera mu szkola. Ja nie mowie ze bylam idealna uczennnica ale jak staralam sie byc ze wszystkim na bierzaco to powiem nawet ze szkola byla miejscem gdzie chcialo mi sie chodzic (fajni ludzie, oceny ok, wiecej czasu dla siebie i u rodzicow swiety spokoj) Teraz z zrozewnieniem patrze na te czasy. Na studiach tez jest ok ale dla mnie to juz nie to samo, nie mam juz tego luzu bo za kazdy blad czy lenistwo trzeba zaplacic, a w miom przypadku z wlasnej kieszeni. Wykladowcy maja mnie w d ..., jestem jedna z tlumu przewijajacą sie przez ich zajcia, jdynie kontakt z ludzmi daje mi satysfkcje,bo wyklad z makroekonomii czy iinego przedmiotu zapomne a ludzi nie.Moze chodze do beznadziejnej szkoly ze mam takie zdanie o jej strukturze ale jak sami wiecie czasy szkoly sredniej a studia to dwie rozne sprawy.Ja wolalam srednia szkole, mam nadzieje ze jeszcze zmienie zdanie o obecnej

_________________
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją wcale.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-21, 17:19 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
skomentuje to tak: nie cierpiałem tej szkoły jak do niej chodziłem, teraz bym do niej wrócił ;-)

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO