dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: wymarzone studia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-07-10, 12:48 
Różne, różne ja się wybieram na studia II stopnia do Torunia, słyszałam dużo dobrych opinii o tej uczelni.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wymarzone studia
PostNapisane: 2016-07-11, 14:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-06-30, 15:09
Posty:6
Co na przykład?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wymarzone studia
PostNapisane: 2016-07-13, 14:59 
ja zastanawiam się nad studiami II stopnia online na WSB kierunki co mnie też interesują też są tylko się zapisać


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wymarzone studia
PostNapisane: 2016-07-24, 12:57 
Nic trudnego iść na wymarzone studia, sama tak właśnie zrobiłam zaczynam magisterkę na wsb kierunek rachunkowość, przy okazji pracuję więc uda się połączyć te dwie rzeczy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wymarzone studia
PostNapisane: 2016-07-24, 17:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Witam! Jako przedstawiciel Wyższej Szkoły Bankowej zapraszam do zapoznania się z ofertą studiów II stopnia na naszej stronie internetowej http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia Studia można podjąć w normalnym trybie, w połączeniu ze studiami podyplomowymi oraz w formie online. Dodam, że zapisując się na studia II stopnia do 10 sierpnia można zyskać darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 247zł miesięcznie (w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni). Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wymarzone studia
PostNapisane: 2016-08-11, 13:49 
Jak wyglądają studia online na wsb? II stopnia bo podobno jest taka możliwość studiowania?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wymarzone studia
PostNapisane: 2016-08-13, 18:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Kasala napisał(a):
Jak wyglądają studia online na wsb? II stopnia bo podobno jest taka możliwość studiowania?


Tak, oferujemy możliwość podjęcia studiów II stopnia online. Studia można podjąć w tym momencie tylko na kierunku zarządzanie. Szczegóły naszej oferty znajdziesz na naszej stornie http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-ze-studiami-online Wspomnę też, że nasza promocja została przedłużona do 19 września. Tak więc nadal można liczyć na darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 247zł miesięcznie (w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni).

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wymarzone studia
PostNapisane: 2016-09-20, 20:06 
wybór kierunków na II stopniu studiów jest duży tylko mam pytanie jak z opłatami wszędzie są jednakowe ? pytam bo zastanawiam się nad Gdańskiem i Gdynią


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wymarzone studia
PostNapisane: 2016-09-23, 15:34 
Moje wymarzone za chwilę się zaczną, już magisterka na wsb. Koniec wakacji trzeba się będzie porządnie wziąć za naukę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wymarzone studia
PostNapisane: 2016-09-23, 20:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Miło mi to czytać Klaudia86. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie wybrali studiów magisterskich zachęcam do aplikacji do oddziałów Wyższej Szkoły Bankowej. Co do promocji zniżkowej to trwa ona nadal. Do 15 października oferujemy darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 247zł miesięcznie (w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni).

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO