dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-03-08, 21:26 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
dokładnie. lepsze to, niż aborcja w którymś tam miesiącu ciąży.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-09, 11:14 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
tak alinQa - masz rację, ale ja zauważyłam własnie takie lekkie podejście do seksu... coś w stylu.. "ehh co bede myśleć o zabezpieczeniu - skoro tabletki są ogólnodostępne" - lenistwo, głupota, egoizm....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-09, 14:10 
nie spotkałam sie z takim mysleniem wiec się nie wypowiem. Raczej kazdy z kim rozmawiałam na ten temat uwaza, ze tabletka to ostateczność a nie środek antykoncepcyjny jak np. prezerwatywa.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-12, 09:21 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
A ja właśnie się spo9tkałam dlatego tak usilnie podkreślam swoje zdanie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-12, 19:10 
dla tego,.ze jedna osoba traktuje sex lekkomyslnie bo są tabletki 72po nie znaczy ze ich dostep ma byc jakis utrudniony dla ogolu społeczenstwa. Wydaje mi sie, ze wystarczy, ze jest na recepte.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-29, 09:10 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
alinQa napisał(a):
Wydaje mi sie, ze wystarczy, ze jest na recepte.

A kwestia że recepte może wypisać każdy lekarz?? To już lekka przesada!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-29, 22:40 
mery_blue napisał(a):
alinQa napisał(a):
Wydaje mi sie, ze wystarczy, ze jest na recepte.

A kwestia że recepte może wypisać każdy lekarz?? To już lekka przesada!


lekka nie lekka, może gdybyś urodziła niechciane dziecko bo Twoj ginekolog byłby zajęty a Twoj lekarz rodzinny nie moglby to zmieniłabyś zdanie.

zresztą chyba, tylko ginekolodzy mogą wypisywać.
chyba deminizujesz cały temat. Nie sądzę by ktokolwiek uzywal tabletki po jako środek antykoncepcji, raczej tylko w kryzysowych sytuacjach, zwaz tez na jego cene, przeciętnej małolaty nie stać na tak drogi środek kiedy może użyć sobie tanszych :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-29, 23:16 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
po co te rozmowy, jak już niedługo pewnie wejdzie ustawa o usunięciu z rynku polskiego jakichkolwiek środków antykoncepcyjnych ;] przecież teraz ma być zakazana aborcja nawet w przypadku gwałtu czy zagrożenia życia matki. toż to istna głupota.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-30, 00:21 
aGa! napisał(a):
po co te rozmowy, jak już niedługo pewnie wejdzie ustawa o usunięciu z rynku polskiego jakichkolwiek środków antykoncepcyjnych ;] przecież teraz ma być zakazana aborcja nawet w przypadku gwałtu czy zagrożenia życia matki. toż to istna głupota.


to juz przeszła ta zmiana w konstytucji? :o


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-30, 10:15 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
alinQa napisał(a):
to juz przeszła ta zmiana w konstytucji?


nie i mam nadzieje że nie przejdzie...

alinQa napisał(a):
lekka nie lekka, może gdybyś urodziła niechciane dziecko bo Twoj ginekolog byłby zajęty a Twoj lekarz rodzinny nie moglby to zmieniłabyś zdanie.


ale ja własnie mówie o tym ze tabletki "po" własnie w kryzysowych sytuacjach tylko i wyłącznie powinny być dostępne,, a nie po głupiej wpadce.. bo niemyślało się o tym co będzie, bądź myślało się ze i tak w razie zajscia podejrzenia zajscia tabletki są.

Chodzi mi o to żeby młodzież zaczęła w końcy myśleć o seksie nie jako o tylko przyjemności, ale także o tym że jest to odpowiedzialność za swoje czyny...

alinQa napisał(a):
Nie sądzę by ktokolwiek uzywal tabletki po jako środek antykoncepcji

no to byś się zdziwiła... żałuję że nie mam dostępu do danych ile zostało już wypisanych recept...

alinQa napisał(a):
przeciętnej małolaty nie stać na tak drogi środek kiedy może użyć sobie tanszych :)


tak ale po stosunku już nie masz jak wybrnąć z sytuacji.. a kasa - dla chcącego nic trudnego..
a młodzież często nie stosuje regularnej antykoncepcji bo o niej po prostu nie myśli!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO