dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-02-06, 22:00 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
Nie masz czym się chwalić... Twój post jest żałosny po prostu ;/ Eh... ludzie schodzą na psy, chyba koniec świata jest tuż tuż...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-06, 22:13 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
Piotr żyjesz?? broń się...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-07, 23:28 
Co tu dużo pisać niektóre wypowiedzi to mało wchodzące w temat, pamiętajcie że rzeczy co 30 lat temu były tematem tabu,teraz są na porządku dziennym .Swiat jest przesiąknięty sexe, erotyką i nic tego nie zmieni granice miedzy byciem moralnym a nie są bardzo zatarte.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-08, 10:34 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Anonymous napisał(a):
Co tu dużo pisać niektóre wypowiedzi to mało wchodzące w temat, pamiętajcie że rzeczy co 30 lat temu były tematem tabu,teraz są na porządku dziennym .Swiat jest przesiąknięty sexe, erotyką i nic tego nie zmieni granice miedzy byciem moralnym a nie są bardzo zatarte


Na pewno nie można mi zarzucić, że jestem osobą staroświecką ;)
Ale tu nie chodzi o temat tabu, tylko o to, ze tracenie dziewictwa z prostytutką jest po prostu żałosne.

Ps. jeszcze jeden spam szanowny Piotrze i ban.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-08, 20:31 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-08, 20:09
Posty:10
Ja myślę, że się nasłuchałeś jakiś opowiadań kolegów, stwierdziłeś, że masz 18 lat to już czas. Ważne byś się z tym dobrze czuł. Ja Cię nie potępiam, to w końcu twoja sprawa z kim, jak i kiedy:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-19, 18:54 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
sangral, to ile wkoncu masz lat?
40? czy 18?
Chwalisz sie tym co teraz było czy czymś z przeszłości w czasach gdy seks był tematem tabu ? - choć i teraz czasem tez jest ...


Szkoda że wybrałeś taką drogę no ale cóż..
Kazdy robi to co uważa za słuszne..



Ps. Dlaczego ja mam wrażenie że to tylko prowokacja???? :diabel:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-20, 18:01 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Moim zdaniem nie ma się czymś chwalić. Przecież to jest chore ;/ Może ja mam też ochotę na małe co nie co ;f, ale nie chciałbym żadnej dziewczyny z neta. ty jakims desperatem jestes? ;f a tak po za tym to SERYJNIE nie uprawiałbym sexu z np. dziewczyna z ktora chodze rok lub wieciej. ps. chyba cie dziewczyny nie lubia ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-14, 00:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-14, 00:16
Posty:18
Po prostu krew mnie zalewa jak czytam opinie osób tutaj. Przepraszam bardzo ale macie nierówno pod sufitem. Znalazłem to forum przez czysty przypadek i te wypowiedzi co tutaj są, są żałosne. Musiałem sie zarejestrować i dopowiedzieć swoje trzy grosze. Żyjecie w epoce kamienia i chorą ideologią zaczerpniętą z bajek o księżniczce i księciu. Zarzucacie, że zrobił to dla "mody" a ja wam powiem, że nawet jeżeli, w co sam nie uważam to i tak lepiej się zachował niż wy.
Nawet nie macie pojęcia jak seks a raczej jego brak wpływa na psychikę mężczyzny. Chłopak staje sie zakompleksiony, zamyka sie na kobiety, jest nieśmiały, popada w depresje i nawet może mieć myśli samobójcze. Ciekawy jestem która panienka by sie takim zaniteresowała. I bynajmniej nie tylko przez brak seksu, ale również, bo z brakiem seksu idzie również w parze najczęściej brak ukochanej osoby, albo też brak okazji co wpływa na samocenę osoby. Tak często jest. Bardzo często. A bajki o miłości i odpowiedniej osobie to sobie możecie opowiadać dziecią w przedszkolu.
Wy posługujecie sie tym co wam logika na jezyk podpowie. Powiedzielibyście, że lpeiej umrzeć jako prawiczek czy dziewica niż zrobić to z odpowiednią osobą. Taka prawda. Powiecie, żeby czekał na odpowiednią osobe bo wiek nie ma znaczenia. Jak nie ma?? Fajnie stracić cnote po np. po 70?? No bardzo. Na prawde bardzo.
Warto czekac?? No tak, tak pisać to umiecie, ale już ile i na kogo to nie. A przepraszam "na miłość" normalnie żałosne. A co jak nie przyjdzie? Ponad to dlaczego warto skoro o 16 latenią dziewice dziś cięzko, chyba, że jest brzydka. Taka prawda. No dlaczego warto skoro kobieta nie odwdzięczy sie cnotą? No słucham? Dlaczego warto!!
Nie każdemu jest pisana druga połówka i miłość. Mało starych kawalerów, starych panien? Sam znam wielu po 50 co są samotni i nigdy nikogo nie mieli. Nie pytajcie skąd, nie wasz interes. Ale znam. Mało samotnych matek?? Powiem wam też, że moja mama, piękna kobieta i do tego bardzo inteligentna i dobra kobieta przez 48 lat żywota miłości nie znalazła. Zrobiłą "to" po ślubie z moim ojciem. To sie okazało, że ten ją zdradzał przed i po ślubie. A ilośc jej stosunków można obliczyć na palcach jednej ręki. Bo po tym jak sie urodziłem to zostawił nas ojciec. No i jak to wytłumaczycie?? Hę?? No słycham? Skoro każda potwora znajdzie swego amatora to czemu moja mama nie znalazła? czemu pan X co ma 46 lat i jest prawicziem ale niestety nie obdarzonym przez naturę facetem jest sam? Albo Pani Y która ma 56 lat i jest sama całe życie bo całe życie cierpiała na otyłość i nikt jej nie chciał? Dawać nadzieje i obrażać to wy umiecie, ale racjonalnie podejść do sprawy nie. A człowiek co powie, że lepiej żyć bez seksu niż uprawiać go bez miłości jest skończonym idiotą który na 100% gdyby miał wybór pomiędzy seksem bez miłości bez ograniczeń(kochanka\kochanek) a wieczna abstynencja to by wybrał to pierwsze.
Zakazany owoc to jest najlepsze co może być. W wieku nastoletnim smakuje inaczej niż po 40. Na pewno lepiej, bo młode ciało to młode ciało.
Od siebie dodam, że podziwiam kolegę i zazdroszczę mu odwagi. Ja też bym chętnie poszedł ale nie mam na tyle odwagi.
Pozdrawiam i gratuluje koledze odwagi jeszcze raz :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-14, 01:07 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 17:21
Posty:120
Lokalizacja: Mazowieckie
Szczery powiem ci tyle że jesteś pojeb***. Jezeli brak seksu wpływa na twoją psychike no to ogólnie pozdro ;-) Jak potrzebujesz sobie ulzyć to masz do tego filmy erotyczne i rękę. Miłej zabawy ;-) Poza tym nikt tu nie mówi o księżniczce i księciu lecz o zdrowym rozsądku. Jeśli masz zamiar swój 1 raz "zaliczyć" na dziwce tylko dlatego że nie potrafisz opanować swojego wacka w majtach to powodzenia. W życiu nie liczy się tylko seks lecz uczucie które nas do niego popycha :->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-14, 01:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-14, 00:16
Posty:18
Powiesz mi prosto w twarz to co napisałeś na początku dostaniesz w pysk jak zwyczajny cham. Wypowiedziałeś sie gówniarzu na temat o którym nie ma pojęcia. Odpuść gówniarzu takie teksty. To co mówię jest oparte na badaniach psychologów i seksuologów. Wiec tutaj nie wmawiaj mi, że jest inaczej. Poczytaj ksiązkę "płeć mózgu" albo inne wydane przez seksuologów to dowiesz sie jakie katastroficzne skutki może wywołać abstynencja.
I przeczytaj dokładnie to co napisałem. A swoją drogą to w wieku 17 lat też nie myślałem o seksie.
Dojrzejesz troszke to będziesz wiedział i zobaczysz kto tu jest poj****
I czytaj dokładnie gamoniu to co napisałem. Co idzie w parze z brakiem seksu.
Nie móie o zaliczeniu też pierwszego razu na dziwce. Tylko o tym, że nie każdemu jest pisana miłość ani uczucie ze strony drugiej osoby. Przykłady podałem.
No i jak podejrzewałem. Znalazł sie kolejny bachor który gada logiką zamiast realiami. Lepiej być 70 letnim prawiczkiem niż uprawiać go bez miłości prawda?? Dziecko... weź do piaskownicy idz bo widać, że nie masz pojęcia o seksie a sie już wypowaidasz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO