dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: jak zaspokoić kobietę
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-04-05, 14:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-27, 12:21
Posty:10
Hmm, ja też miałam z moim facetem spore problemy w łóżku. Znalażł na necie taką stronkę http://mistrzseksu.pl/ , gdzie przeszedł darmowy kurs dotyczący sfery erotycznej. Wiele nam to pomogło i teraz jest nam razem cudownie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2011-05-07, 12:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-04-27, 14:29
Posty:11
Taki kurs na niewiele się zda,bo kobieta potrzebuje przede wszystkim długiej gry wstępnej i pieszczot,czułości i delikatności. Chyba że woli ostry i namiętny seks,to już inna sprawa:) Jeżeli szybko dochodzisz za pierwszym razem,to odczekajcie i potem spróbujcie znowu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2011-07-06, 13:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 10:04
Posty:35
Wiesz co, myślę, że warto wspomóc się jakimiś gadżetami erotycznymi, które w trakcie stosunku pomogą Wam razem otrzymać przyjemność . Ostatnio w jednym ze sklepów erotycznych tych z wyższej półki Secret Place natknęłam się na ten wibrator we-vibe, który można używać podczas kochania się i mnoży on przyjemność u obojga partnerów. Myślę, że to może pomóc :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2011-11-18, 11:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 11:43
Posty:12
Były takie badania, że kobiecie łatwiej osiągnąć orgazm w łóżku z facetem, przy którym czuje się bezpieczna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2012-01-03, 14:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-10-05, 12:57
Posty:3
hmm, z mojego doświadczenia, wiem, że dla kobiet ważna jest atmosfera i te sprawy. Lubią kiedy troszke zadbamy o otoczenie, świece, pościelowka w głośnikach, etc ;) Poza tym one muszą czuć się dla nas atrakcyjne. Ja swojej od czasu do czasu kupuje bieliznę (moja ciotka ma sklep z belizną, wiec zazwyczaj dostaje od niej seksowne komplety Kris Line). Dziewczyna jest zadowolona a ja moge przystępowac do akcji :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2012-01-22, 19:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-05-23, 11:56
Posty:24
Tutaj masz coś fajnego-zaspokojenie gwarantowane-http://www.youtube.com/watch?v=aMcWSgNaJYI&feature=youtu.be


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2012-01-23, 10:14 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 12:47
Posty:6
U kobiety zaspokojenie seksualne jest w dużej mierze zaspokojeniem psychicznym. Kobieta musi Ci przedewszystkim ufać, żeby móc otworzyć się przed tobą i zeby pozwolić sobie na doznanie rozkoszy. Porozmawiaj z nia o swoich watpliwościach, skup sie na tym żeby jej dawać a nie brać od niej, dawaj jej pieszczoty mów jej czułe słowa tak żeby czuła sie przy tobie swobodnie. Kobieta ze wzgledu na swoją budowe fizyczą (chociaż nie zawsze) ma generalnie troche wiecej trudności z dojściem do orgazmu przy pełnym połaczeniu, łatwiej jej przychodzi orgazm łechtaczkowy. Wiec w tym wypadku gra wstepna jest jak najbardziej ważna. Wiecej możesz przeczytać tutaj:internetowy Flirt


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2012-01-26, 10:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-25, 11:09
Posty:7
Nie ma jednego sposobu na wszystkie kobiety, takiej złotej reguły sprawdzającej się zawsze i wszędzie. Każda kobieta jest inna ma inne potrzeby, pragnienia itd.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2012-01-29, 23:09 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-14, 20:15
Posty:92
Proponuję ci przestudiować jakąś książke o pozycjach seksualnych i dowiedziec sie, w jakich pozycjach kobieta najszybciej osiąga orgazm, to Ci na pewno pomoże, by nie skończyć przed nią ;)
Jest taki ładny album o pozycjach seksualnych, z którego naprawdę możesz sie wiele dowiedzieć.

_________________
http://przepisy.ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2012-01-30, 10:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-25, 11:09
Posty:7
nie masz problemu z męskością, młodzi chłopcy tak juz mają i jest to zupełnie normalne, musisz ćwiczyć żeby wytrzymac jak najdłużej, a seks można wydłużyc grą wstępną:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO