dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: jak zaspokoić kobietę
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-28, 20:03 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
ahahahaha próbujesz mnie obrazić ,że nie jestem prawdziwym mężczyzną? ...Misiu ...moją byłą doprowadzałem do stanu podprogowego samym masażem, nie wspominając o grze wstępnej ...tylko chodzi mi o to jak podczas penetracji poznać ...macie jakieś odruchy czy każda zachowuje się inaczej? Ona mówiła ,że podczas naszego godzinnego stosunku doszła około pięć razy i miała żeński wytrysk ...bo to nie było moje..tak ludzie ...dziewczyny też tryskają , witalnością :) ale jakoś nie zwróciłem uwagi na to jak się zachowywała czy cokolwiek bo sam byłem pod wpływem euforii .....więc chcę tego uniknąć na przyszłość żeby było sprawiedliwie ...dojście za dojście jak za czasów Salomona :D

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2014-06-28, 20:15 
nie żyłam wtedy :D
a Salomona to ja kojarzę jak dwie matki biły się o dziecko, oni wtedy tak o seksie nie gadali ,to teraz się mówi że Pluton był pedałem ,
nie strasz ,bo podobno ta krowa która dużo ryczy mało mleka daję, Ty to jałóweczka jesteś :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2014-06-28, 20:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
ja tylko piszę prawdę ...po co mam ściemniać osobą których nigdy w życiu nie spotkam ..ani nie podbuduje ego ani nic ......i ogólnie tym się kieruje w życiu ...nic nie robię na poklask tylko dla swoich własnych doświadczeń i przyjemności .... prawo Salomona to jest oko za oko ząb za ząb ..tak dla nieświadomych dawno temu w starożytnym Egipcie tak żyli na takich zasadach ...złodziejowi zabierali rękę ...mordercy zabierali życie ....to jest dosyć relatywnie sprawiedliwe rozwiązanie tylko czy można winić głodne dziecko gdy zabierze ładnie, soczyście wyglądające jabłko ze straganu?....moim małym sekretem podczas długiego seksu jest to ,że nie myśle o walorach partnerki tylko pośrednio o przyjemności jaką jest seks i o aseksualnych sprawach ....wszystko dzieje się poprzez mózg ..jeśli ktoś opanuje chociaż w kawałku jego możliwości będzie zajebisty ....jak ja :)

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2014-11-17, 02:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 20:36
Posty:90
Przeczytałam wasze wpisy i powiem tak: trzeba próbować, uczyć się, próbować, doświadczać.. Trzeba mieć wyrozumiałego partnera. Ja pamiętam swoje początki z partnerem, było krucho a teraz jest o wiele lepiej. Zdecydowalismy się na plan awaryjny - tzn. kupienie przez internet albumu z kamasutrą http://allegro.pl/album-pozycje-seksualne-nowa-kamasutra-29x29-212s-i4752259094.html są dość tanie co lepsze dobrą mamy teraz zabawę z tej książki, nie raz ja albo mój ukochany na chybił trafił otwiera i tam gdzie się otworzy strona z daną pozycją to ją wykonujemy. :)

_________________
http://tablojd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2015-02-24, 00:58 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-02-24, 00:50
Posty:3
Ten album za mną chodzi. faktycznie jest taki fajny?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2015-02-24, 16:14 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
ja to nawet wstydzę się pomyśleć że oglądam a później wykonuje to co na obrazku.
Wydaje mi się że wystarczy robić to na co się ma ochotę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2015-03-05, 21:45 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-03-05, 21:40
Posty:50
Zawsze możesz sprawić by doszła wcześniej, po palcówce/minetce a potem sex- nawet krótki sprawi jej potężną przyjemność ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2016-04-09, 12:03 
Jak nie wiesz to poogladaj sobie http://redtube.net.pl/ moze poznasz jakies ciekawe techniki;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2016-04-23, 10:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-04-23, 10:24
Posty:14
Jest bardzo wiele sposobow... Moja dziewczyna bardzo lubi minetke... Tutaj mozna zobaczyc jak powinna wygladac dobra mineta http://filmyerotyczne.info.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zaspokoić kobietę
PostNapisane: 2016-04-28, 15:44 
Dla mnie ważne by stosunek był dostatecznie długi. Nie mam innych wymagań , mąż jak wie że ma zły dzień to bierze erekton fast by dłużej trwał seks. To dla mnie ważny aspekt w zyciu on o tym dobrze wie i za to go cenię.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO