dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Air Soft Gun
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-30, 23:13 
Mikus napisał(a):
Pewnie, że się nie skończy. Chociażby maski Valkena czy DYE kosztują prawie 500zł. No i kulki uciekają jak głupie więc zapas trzeba często uzupełniać

niby na ochronie zdrowia nie warto oszczędzać, ale maska za 150- 200 zł równie dobrze zabezpieczy nam oczy i zęby.
gambol napisał(a):

tippmanny to dobre markery, sam bardzo długo takiego używałem, więc śmiało mogę polecić.

wszystkie wypożyczalnie i pola gry z nich korzystają. nie bez powodu.

sosmooth napisał(a):
Sam dobry karabin + kolimator + dodatkowe magazynki to ponad 1000 zł. Lepiej wydać więcej na starcie niż za pół roku być wymieniać wszystko, żeby mieć niewiele lepsze osiągi, które w praktyce robią dużą różnicę :)

oczywiście, ze lepiej zaczynać sprzętem z wyższej półki, no ale nie każdego stać. dlaego wybór budżetowych zestawów też jest spory.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-05-31, 11:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
january napisał(a):
niby na ochronie zdrowia nie warto oszczędzać, ale maska za 150- 200 zł równie dobrze zabezpieczy nam oczy i zęby.

Jak ktoś już się w to bawi długo to zaczyna ulepszać swój arsenał i inwestuje w niego. Na początek faktycznie masak tippmana za 170zł będzie ok
january napisał(a):
wszystkie wypożyczalnie i pola gry z nich korzystają. nie bez powodu.

Tylko niestety trochę kosztują. Więc na początek można pomyśleć o tańszych Smart Partsach
january napisał(a):
oczywiście, ze lepiej zaczynać sprzętem z wyższej półki, no ale nie każdego stać. dlaego wybór budżetowych zestawów też jest spory.

W każdy sport/hobby trzeba zainwestować, a ceny niestety w dół nie idą choć można polować na okazje cenowe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-06-04, 10:52 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Jak ktoś już się w to bawi długo to zaczyna ulepszać swój arsenał i inwestuje w niego. Na początek faktycznie masak tippmana za 170zł będzie ok

Na pewno lepiej na początek zakupić tańszą maskę, niż używać tych z wypożyczalni. Zadbamy przede wszystkim o naszą higienę

Mikus napisał(a):
Tylko niestety trochę kosztują. Więc na początek można pomyśleć o tańszych Smart Partsach

Z Tippmana na pewno znajdzie się też coś tańszego, trzeba po prostu szukać

Mikus napisał(a):
W każdy sport/hobby trzeba zainwestować, a ceny niestety w dół nie idą choć można polować na okazje cenowe

No niestety w dzisiejszych czasach każde hobby kosztuje i tylko nielicznych na to stać. A osoby takie postronne raczej nie kupuje sprzętu tylko wypożyczają, bo korzystają z takich przyjemności bardzo rzadko, ale jeżeli ktoś już nie jest takim amatorem i go stać to na pewno nie odmówi sobie zakupu dobrego sprzętu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-06-04, 17:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Mikus napisał(a):
gambol napisał(a):
to fakt, gorzej tylko jak się komuś po kilku razach nie spodoba i zostanie z drogim sprzętem ;P

Zawsze pierwszy raz możesz pożyczyć sprzęt i sprawdzić czy leży ci taki sport bez zakupu całego osprzętu.

No tak najlepiej zrobić. Albo zakręcić się z jakimiś znajomymi, którzy mają sprzęt. Ja tak robiłam
Mikus napisał(a):
gambol napisał(a):
tippmanny to dobre markery, sam bardzo długo takiego używałem, więc śmiało mogę polecić.

Też mogę polecić bo miałem taki marker długi czas dopóki go przez przypadek nie rozwaliłem podczas gry... I do tego mają też bardzo ciekawe i nietypowe wzory karabinów, np. https://www.militaria.pl/tippmann/marker_paintballowy_tippmann_x7_phenom_electro_tp01415bk_s_p36727.xml

a czym się różni taki marker od normalnego karabinka do paintballa takiego tańszego?
Mikus napisał(a):
gambol napisał(a):
tu się też zgodzę, jak się wpadnie w szpony gry, a wciąga niesamowicie, to na jedym 1000 się nie skończy:)P

Pewnie, że się nie skończy. Chociażby maski Valkena czy DYE kosztują prawie 500zł. No i kulki uciekają jak głupie więc zapas trzeba często uzupełniać

Niestety to bardzo drogi sport :( A szkoda bo taki fajny... :pistoldance:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-06-05, 21:12 
polamajka napisał(a):
No tak najlepiej zrobić. Albo zakręcić się z jakimiś znajomymi, którzy mają sprzęt. Ja tak robiłam

Mieli jakieś zapasowe maski? U mnie wszyscy mają sprzęt na styk więc ciężko by było ale jest to jakiś pomysł żeby nie kupować sprzętu od razu
polamajka napisał(a):
a czym się różni taki marker od normalnego karabinka do paintballa takiego tańszego?

Dobra marka kosztuje. Różni się podzespołami w środku i jakością wykonania całości.
polamajka napisał(a):
Niestety to bardzo drogi sport :( A szkoda bo taki fajny... :pistoldance:

I tak nie droższy niż asg czy chodzenie na strzelnicę. Można też znaleźć promocje na kulki więc raz duże zakupy i po sprawie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-06-09, 12:18 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Gość napisał(a):
Mieli jakieś zapasowe maski? U mnie wszyscy mają sprzęt na styk więc ciężko by było ale jest to jakiś pomysł żeby nie kupować sprzętu od razu

Ja mam swoje stare maski cały czas w domu i ich nie wyrzucam, bo właśnie idąc ze znajomymi, którzy nie mają sprzętu można się podzielić

Gość napisał(a):
Dobra marka kosztuje. Różni się podzespołami w środku i jakością wykonania całości.

Poza tym fajny design i przypominają prawdziwe karabiny, a to dodaje dużo realizmu zabawie

Gość napisał(a):
I tak nie droższy niż asg czy chodzenie na strzelnicę. Można też znaleźć promocje na kulki więc raz duże zakupy i po sprawie

Gdzie można dostać kulki w promocji?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-06-18, 20:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Gość napisał(a):
polamajka napisał(a):
No tak najlepiej zrobić. Albo zakręcić się z jakimiś znajomymi, którzy mają sprzęt. Ja tak robiłam

Mieli jakieś zapasowe maski? U mnie wszyscy mają sprzęt na styk więc ciężko by było ale jest to jakiś pomysł żeby nie kupować sprzętu od razu

tak, mieli maskę i pistolety
Gość napisał(a):
polamajka napisał(a):
a czym się różni taki marker od normalnego karabinka do paintballa takiego tańszego?

Dobra marka kosztuje. Różni się podzespołami w środku i jakością wykonania całości.

I co warto wg Ciebie zainwestować w lepszą czy nie ma dużej różnicy?
Gość napisał(a):
polamajka napisał(a):
Niestety to bardzo drogi sport :( A szkoda bo taki fajny... :pistoldance:

I tak nie droższy niż asg czy chodzenie na strzelnicę. Można też znaleźć promocje na kulki więc raz duże zakupy i po sprawie

strzelnica nie jest taka droga jak masz uprawnienia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-07-16, 11:04 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
polamajka napisał(a):
tak, mieli maskę i pistolety

ale w sumie maski nie są takie drogie najtańśza jest za 160 zł

polamajka napisał(a):
strzelnica nie jest taka droga jak masz uprawnienia

czemu strzelnica jest taka droga ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-07-30, 22:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Aria napisał(a):
polamajka napisał(a):
tak, mieli maskę i pistolety

ale w sumie maski nie są takie drogie najtańśza jest za 160 zł

Dokładnie. Tippmann
Aria napisał(a):
polamajka napisał(a):
strzelnica nie jest taka droga jak masz uprawnienia

czemu strzelnica jest taka droga ?

bo płacisz nie tylko za pobyt i amunicję ale i za obecność instruktora, który patrzy jak strzelasz i dostaje za to kasę. A jak masz pozwolenie na broń to nie potrzebujesz takiego instruktora


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-07-31, 14:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
polamajka napisał(a):
Dokładnie. Tippmann

Ta najtańsza maska tippmanna ma super ochorne na glowe. Ja zawsze wychodze z kolorowa głową z paintballu, a w tej masce mozna sie od ttego uchronic :D
polamajka napisał(a):
bo płacisz nie tylko za pobyt i amunicję ale i za obecność instruktora, który patrzy jak strzelasz i dostaje za to kasę. A jak masz pozwolenie na broń to nie potrzebujesz takiego instruktora

Patrzyłaś na cenniki? Z pozwoleniem czy bez to i tak ceny są z kosmosu jak za chwilę zabawy.. bardziej ekonomicznie jest kupić wysokiej klasy wiatrówkę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO