dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Air Soft Gun
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-10-10, 16:41 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Ta najtańsza maska tippmanna ma super ochorne na glowe. Ja zawsze wychodze z kolorowa głową z paintballu, a w tej masce mozna sie od ttego uchronic :D

to nie każda maska ochrania całą głowę ?


Mikus napisał(a):
Patrzyłaś na cenniki? Z pozwoleniem czy bez to i tak ceny są z kosmosu jak za chwilę zabawy.. bardziej ekonomicznie jest kupić wysokiej klasy wiatrówkę

jakieś konkretne wiatrówki masz na myśli ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-10-10, 23:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Aria napisał(a):
to nie każda maska ochrania całą głowę ?


Chyba niektóre mają odsłonięte głowy od góry i dlatego można mieć kolorowe włosy :D dlatego bezpieczniej zawsze coś zakładac pod spód. Kominiarke np :P

Aria napisał(a):
jakieś konkretne wiatrówki masz na myśli ?


Copperhead robi bardzo porządne wiatrówki, mój dziadek ostatnio sobie taką sprezentował i nie może się nią nacieszyć :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-10-22, 21:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
kyra napisał(a):
Aria napisał(a):
to nie każda maska ochrania całą głowę ?


Chyba niektóre mają odsłonięte głowy od góry i dlatego można mieć kolorowe włosy :D dlatego bezpieczniej zawsze coś zakładac pod spód. Kominiarke np :P

kominiarkę i tak się zazwyczaj zakłada aby nie parowała maska
kyra napisał(a):
Aria napisał(a):
jakieś konkretne wiatrówki masz na myśli ?


Copperhead robi bardzo porządne wiatrówki, mój dziadek ostatnio sobie taką sprezentował i nie może się nią nacieszyć :D

umarex robi też super sprzęt jeśli chodzi o wiatrówki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-11-15, 14:09 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
polamajka napisał(a):
kominiarkę i tak się zazwyczaj zakłada aby nie parowała maska

jeżeli chodzi o parowanie maski to polecam te chusteczki https://www.militaria.pl/fogbuster/chusteczki_fogbuster_wipes_60_szt_f00001bus_s_p38649.xml


polamajka napisał(a):
umarex robi też super sprzęt jeśli chodzi o wiatrówki

tylko gdzie tyn strzelać, bo przecież nie mogę wziąć sobie wiatrówki i wyjść z nią na ulicę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-11-15, 16:40 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
jeżeli chodzi o parowanie maski to polecam te chusteczki [...]

I co, przecierasz gogle i nie paruja czy jak to dziala?

Aria napisał(a):
tylko gdzie tyn strzelać, bo przecież nie mogę wziąć sobie wiatrówki i wyjść z nią na ulicę

Musisz sobie znaleźć jakieś swoje miesjce gdzie bedziesz mogla bezpiecznie strzelac. Albo kup kulochwyt :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-11-22, 10:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Mikus napisał(a):
I co, przecierasz gogle i nie paruja czy jak to dziala?


Na to wygląda, że wystarczy przetrzeć tymi chusteczkami FogBustera i po kłopocie :D ciekawe tylko na jak długo wystarcza ten efekt, i ile dziennie takich chusteczek trzeba zużyć.

Mikus napisał(a):
Musisz sobie znaleźć jakieś swoje miesjce gdzie bedziesz mogla bezpiecznie strzelac. Albo kup kulochwyt :)


Kulochwyt? co to takiego?


A tak zmieniając temat, to szukam porzadnego impregnatu do odzieży, jak widać pogogda nas nie rozpieszcza więc szukam czegoś spawdzonego, ktoś cos ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-11-26, 00:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
kyra napisał(a):
Na to wygląda, że wystarczy przetrzeć tymi chusteczkami FogBustera i po kłopocie :D ciekawe tylko na jak długo wystarcza ten efekt, i ile dziennie takich chusteczek trzeba zużyć.

myślę że jak za taką cenę to lipy nie sprzedadzą :o w ogóle tak z innej beczki to macie jakieś ciekawe pomysły na preznety dla bliskich ?


kyra napisał(a):
Kulochwyt? co to takiego?

proszę coś takiego https://www.militaria.pl/tm/kulochwyt_wiatrowkowy_z_tarczami_p144.xml


kyra napisał(a):
A tak zmieniając temat, to szukam porzadnego impregnatu do odzieży, jak widać pogogda nas nie rozpieszcza więc szukam czegoś spawdzonego, ktoś cos ?

w sumie ja używam taki https://www.militaria.pl/magnum/impregnat_magnum_waterproofer_250_ml_p21527.xml, wydaje mi się że daję radę więc jak za taką cenę warto kupić


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-12-04, 14:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Aria napisał(a):
kyra napisał(a):
Na to wygląda, że wystarczy przetrzeć tymi chusteczkami FogBustera i po kłopocie :D ciekawe tylko na jak długo wystarcza ten efekt, i ile dziennie takich chusteczek trzeba zużyć.

myślę że jak za taką cenę to lipy nie sprzedadzą :o w ogóle tak z innej beczki to macie jakieś ciekawe pomysły na preznety dla bliskich ?

tam nigdy lipy nie sprzedają ;) Tam lipy nie znajdziesz. A co do prezentów to ja tacie chcę kupić multitoola a mamie noże victorinox. I facetowi chyba jakąś odzież under armour kupię.

Aria napisał(a):
kyra napisał(a):
Kulochwyt? co to takiego?

proszę coś takiego https://www.militaria.pl/tm/kulochwyt_wiatrowkowy_z_tarczami_p144.xml

Nie jest trochę mały ten kulochwyt?

Aria napisał(a):
kyra napisał(a):
A tak zmieniając temat, to szukam porzadnego impregnatu do odzieży, jak widać pogogda nas nie rozpieszcza więc szukam czegoś spawdzonego, ktoś cos ?

w sumie ja używam taki https://www.militaria.pl/magnum/impregnat_magnum_waterproofer_250_ml_p21527.xml, wydaje mi się że daję radę więc jak za taką cenę warto kupić

A to nie jest tylko do butów?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-12-12, 20:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
myślę że jak za taką cenę to lipy nie sprzedadzą :o w ogóle tak z innej beczki to macie jakieś ciekawe pomysły na preznety dla bliskich ?

Ja na prezent dla swojej dziewczyny wymyśliłem coś takiego www.militaria.pl/odziez/nakrycia_glowy/chusty/original_buff_c1640.xml?product_name=contigo&wkm=Slider&kr=contigo-buff bo jak się robi chłodno to marudzi cały czas ze jej zimno, dobry pomysł?
polamajka napisał(a):
tam nigdy lipy nie sprzedają ;) Tam lipy nie znajdziesz. A co do prezentów to ja tacie chcę kupić multitoola a mamie noże victorinox. I facetowi chyba jakąś odzież under armour kupię.

Fajne prezenty, a co z tego underarmoura? Może popatrz też na Helikona. Mają mega dobrą odzież i tańszą trochę :)
polamajka napisał(a):
Nie jest trochę mały ten kulochwyt?

Nie jest to pełnowymiarowa strzelnica, ale jak na początek mysle że się sprawdzi. Poza tym mozna lepiej poćwiczyć celność :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Air Soft Gun
PostNapisane: 2017-12-13, 20:59 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Ja na prezent dla swojej dziewczyny wymyśliłem coś takiego www.militaria.pl/odziez/nakrycia_glowy/chusty/original_buff_c1640.xml?product_name=contigo&wkm=Slider&kr=contigo-buff bo jak się robi chłodno to marudzi cały czas ze jej zimno, dobry pomysł?

coś oryginalnego, chyba sama bym nawet taki chciała, ale mnie zastanawia jedna rzecz czy trzyma te jakieś 5 godzin ciepła czy po godzinie herbata już zimna ?


Mikus napisał(a):
Fajne prezenty, a co z tego underarmoura? Może popatrz też na Helikona. Mają mega dobrą odzież i tańszą trochę :)

co do prezentów to może kogoś militaria.pl/meskie_prezenty_c1426.xml?on_stock=1zainspiruje


Mikus napisał(a):
Nie jest to pełnowymiarowa strzelnica, ale jak na początek mysle że się sprawdzi. Poza tym mozna lepiej poćwiczyć celność :D

a można dokupić jakiś celownik laserowy żeby być pewniejszym w oddawanym strzale ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO