dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: szycie - początki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-02-18, 13:13 
Faktycznie myślę, że na początek kupując poradnik sama będziesz w stanie zacząć. Moja koleżanka tak się uczy pomału i coś już jej wychodzi. Widziałam, że ktoś wspominał o galerialucznik.pl i ona właśnie tam kupowała ten poradnik.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2017-03-17, 21:52 
Też kupowałam na tej stronie galerialucznik.pl mają tam kilka fajnych poradników więc można coś podpatrzeć. Ja też sporo uczę się od teściowej, jest krawcową, a naprawdę zna się na tym jak mało kto.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2017-05-05, 13:05 
AleksandraR napisał(a):
Też kupowałam na tej stronie galerialucznik.pl mają tam kilka fajnych poradników więc można coś podpatrzeć. Ja też sporo uczę się od teściowej, jest krawcową, a naprawdę zna się na tym jak mało kto.


O taka nauka to też skarb jeszcze jak jest dobry nauczyciel to poradnik plus porady praktyczne super sprawa:D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2017-05-20, 19:26 
ja akurat maszynę na galerialucznik kupowałam :D Poradników na razie nie mam, ale może będzie trzeba hahah :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2017-06-09, 10:18 
aleksm napisał(a):
kup najlepiej sobie jakieś poradniki i ćwicz ;) ja tak się nauczylam, idzie mi nawet nienajgorzej, sukienkę sobie uszyć potrafię, dużo ciekawych książek i poradników znajdziesz tu galerialucznik.pl/ksiazki_i_poradniki :)


Ja też kupiłam i próbuję, coś tam tworzę i nawet nawet coś tam idzie :D Może za jakiś czas się pochwalę moimi dziełami :d


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2017-06-24, 12:34 
nie wiem czy wiecie, ale na galerialucznik.pl mają też sprzęt AGD ja kupowałam u nich prostownicę haha :D Ale działa naprawdę dobrze więc mają fajny sprzęt.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2017-07-03, 11:45 
ja kupowałam maszynę BERNINA Bernette, możecie zerknąć na stronkę hafciarki.pl i poczytać sobie, ja akurat jestem zadowolona, a szyć to uwielbiam <3


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2017-07-05, 23:14 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
W sumie w necie jest teraz masa poradników, masa filmików na you tubie ;)
Do tego blogi i grupy na fb o szyciu
Wystarczy tylko poszperać i spokojnie się można nauczyć


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO