dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

szycie - początki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-04-21, 15:27 
Dziewczyny.. Jestem dopiero na początku drogi w kwestii szycia ale maszyne już zakupiłam ;)
Chciałam zapytać czy macie może w planach jakiś kurs dla początkujących? Oczywiście odpłatnie
Dla mnie czarna magia - flizelina, rodzaje materiałów, ustawiania maszyn,stopek, elastyczne ściegi, ... itp.
Odrazu tez pytanie czy taki kurs ma sens? Czy nie lepiej najpierw popróbowac cośrobić na podstawie poradników z neta i dopieoro potem zapisac sie na jakis profesjonalny kurs?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2016-04-22, 09:40 
hej, nie wiem czy to sie opłaca bo takie kursy nawet dla poczatkujących sa bardzo drogie. Mysleże podstaw mozna się nauczyć na spokojnie w domu, na podstawie filmow-poradników dostepnych na YT itd. Ostatnio znalazłam fajny zbiór, http://przepisnaszycie.pl/edukacja masz tam sporo ciekawych rzeczy, poradników co i jak. Poćwicz sobie w domu a potem poszukaj jakeigos kursu, najlepiej w Twojej miejscowości ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2016-07-11, 07:56 
popróbuj sama, w internecie poszukać czegoś. Ja tak się nauczyłam. Dużo fajnych inspiracji wykonywanych krok po kroku, fajnych porad, informacji znajdziesz na przepisnaszycie.pl = naprawdę świetnie prowadzą tą stronę...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2016-07-11, 12:25 
kup najlepiej sobie jakieś poradniki i ćwicz ;) ja tak się nauczylam, idzie mi nawet nienajgorzej, sukienkę sobie uszyć potrafię, dużo ciekawych książek i poradników znajdziesz tu galerialucznik.pl/ksiazki_i_poradniki :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2016-11-14, 19:11 
Warto się uczyć samemu, ja tez jestem samoukiem. uczyłam się szyc poprzez filmiki instruktażowe i czytałam książki na ten temat. Obecnie kupiłam nową maszynę Łucznik i szyję coraz lepiej. Chociaż mam jeszcze ochotę się bardziej podszkolić w tych fachu, bo może z hobby przerodzi się to w fajny zarobek :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2016-11-17, 11:48 
wiadomo bez wielu prób się nie uda ale jestem pewna że się wciągniesz i nawet jak się coś nie uda to wyciągniesz z tego pożyteczną lekcję :) a http://przepisnaszycie.pl/edukacja/ jest faktycznie bardzo dobry i pomocny więc jak w sieci chcesz szukać inspiracji i porad to zdecydowanie bym cię tam kierowała :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2016-11-18, 13:41 
Dziękuję za polecenie strony, na pewno tam zajrzę, bo szukam cały czas inspiracji i się uczę. Ostatnio zamówiłam też książkę - poradnik na stronie sklepu Łucznik i czekam, aż przyjdzie. Już się nie mogę doczekać, bo mam w zapasach kilka materiałów, które tylko czekają na moje nowe wykroje i szycie :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2016-12-08, 00:22 
Dokładnie, najpierw trzeba powoli wszystkiego się uczyć krok po kroku. I po jakimś zcasie na pewno dojdziesz do wprawy :) ja korzystam dużo z tej stronki: http://przepisnaszycie.pl/. Bardzo fajnie tam maja opisane po kolei co trzeba robić, także przekonałam się że szycie nie jest trudne :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2017-01-10, 18:25 
Szycie wcale nie jest takie trudne :) Wystarczy dużo ćwiczyć no i wkładać w to serce, a na pewno będziemy zadowolone z efektów. Ja w tym momencie szyję bardzo dużo i sprzedaję swoje wyroby w internecie. Myślę nawet nad poszerzeniem swojej działalności o swetry, a widziałam, że firma Wolle szyje piękne sweterki, więc chyba nawiążę z nimi współpracę :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycie - początki
PostNapisane: 2017-01-15, 12:27 
Dokładnie, szycie nie jest takie trudne :) Trzeba tylko trochę praktyki :) Ja jak zaczynałam to korzystałam z tej stronki: http://przepisnaszycie.pl/. Jest świetna, do tej pory zaglądam częto w poszukiwaniu jakichś inspiracji :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO